Камено (Камено)

BGSupporters форум

Камено (Камено)

"А" ОГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Атлетик 2018 (Каблешково) 5:0
13.09.2020 17:00 2 кръг Г Черно море-Рудник (Бургас) 4:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) 3:1
13.12.2020 14:30 4 кръг Г Странджанец (Царево) 1:0
27.09.2020 17:00 5 кръг Д Звезденбург (Бургас) 3:1
14.02.2021 14:30 6 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 3:0
11.10.2020 16:00 7 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:4
18.10.2020 16:00 8 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 1:0
25.10.2020 14:30 9 кръг Д Устрем (Тънково) 2:0
01.11.2020 14:30 10 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) 1:1
08.11.2020 14:30 11 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 4:1
15.11.2020 14:30 12 кръг Д Вихър (Айтос) 2:0
22.11.2020 14:30 13 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:3
29.11.2020 14:30 14 кръг Д Липа (Череша) анл.
05.12.2020 14:30 15 кръг Г Русокастро (Русокастро) 3:1
21.02.2021 14:30 16 кръг Г Атлетик 2018 (Каблешково) 4:2
28.02.2021 14:30 17 кръг Д Черно море-Рудник (Бургас) 4:0
19.05.2021 18:00 18 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 0:3
07.03.2021 15:30 19 кръг Д Странджанец (Царево) 4:1
13.03.2021 15:30 20 кръг Г Звезденбург (Бургас) 3:0
21.03.2021 15:30 21 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) 2:0
04.05.2021 18:00 22 кръг Г Свети Никола (Бургас) 0:1
11.04.2021 17:00 23 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:0
17.04.2021 17:00 24 кръг Г Устрем (Тънково) 8:2
25.04.2021 17:00 25 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 4:2
01.05.2021 18:00 26 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 3:1
08.05.2021 18:00 27 кръг Г Вихър (Айтос) 2:2
16.05.2021 18:00 28 кръг Д Ропотамо (Приморско) 6:0
- 29 кръг
почива
30.05.2021 18:00 30 кръг Д Русокастро (Русокастро) 5:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Свети Никола (Бургас) 28 26 0 2 108:29 78
2 Камено (Камено) 28 22 2 4 85:34 68
3 Балкан 1980 (Планиница) 28 22 1 5 94:39 67
4 Черноморски спортист (Обзор) 28 16 1 11 73:50 49
5 Вихър (Айтос) 28 14 5 9 77:44 47

Камено (Камено)

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 10:00 1 кръг Д Звездичка (Бургас) 1:7
27.09.2020 10:00 2 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:8
04.10.2020 10:00 3 кръг Д Созопол (Созопол) 3:3
11.10.2020 14:00 4 кръг Г Руен юнайтед 2019 (Руен) 0:3
18.10.2020 10:00 5 кръг Д Ропотамо (Приморско) 7:1
25.10.2020 10:00 6 кръг Д Несебър (Несебър) 2:1
01.11.2020 10:00 7 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
08.11.2020 10:00 8 кръг Д Вихър (Айтос) 2:2
15.11.2020 10:00 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 0:4
07.03.2021 10:00 10 кръг Г Звездичка (Бургас) 0:3
14.03.2021 10:00 11 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 7:5
21.03.2021 10:00 12 кръг Г Созопол (Созопол) 1:4
08.04.2021 16:00 13 кръг Д Руен юнайтед 2019 (Руен) 2:11
10.04.2021 10:00 14 кръг Г Ропотамо (Приморско) 6:0
18.04.2021 10:00 15 кръг Г Несебър (Несебър) 1:12
25.04.2021 10:00 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:10
09.05.2021 10:00 17 кръг Г Вихър (Айтос) 2:14
16.05.2021 10:00 18 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 2:10
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Звездичка (Бургас) 18 8 1 9 48:40 25
7 Вихър (Айтос) 18 7 1 10 70:53 22
8 Созопол (Созопол) 18 6 2 10 42:48 20
9 Камено (Камено) 18 4 2 12 41:101 14
10 Ропотамо (Приморско) 18 0 0 18 7:155 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ БС 2 място
2019/2020 А ОФГ БС 3 място
2018/2019 А ОФГ БС 3 място
2017/2018 А ОФГ БС 3 място
2016/2017 А ОФГ БС 9 място
2015/2016 А ОФГ БС 6 място
2014/2015 А ОФГ БС 4 място
2012/2013 А ОФГ БС 4 място

Интернет страници