Марица 2009 (Градина)

BGSupporters форум

Марица 2009 (Градина)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
19.08.2023 18:00 1 кръг Д Житница (Житница) 2:3
26.08.2023 18:00 2 кръг Д Труд (Труд) 2:1
03.09.2023 17:00 3 кръг Г Тракия (Нови извор) 2:8
09.09.2023 17:00 4 кръг Д Спартак (Болярци) 1:4
17.09.2023 17:00 5 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 0:4
23.09.2023 17:00 6 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 1:5
01.10.2023 16:00 7 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 1:2
07.10.2023 16:00 8 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1
15.10.2023 16:00 9 кръг Г Чернозем (Черноземен) 1:3
21.10.2023 16:00 10 кръг Г Житница (Житница) 2:3
09.12.2023 14:00 11 кръг Г Труд (Труд) 1:5
11.11.2023 14:30 12 кръг Д Тракия (Нови извор) 0:2
18.11.2023 14:30 13 кръг Г Спартак (Болярци) 0:5
25.11.2023 14:30 14 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:3
02.12.2023 14:00 15 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:4
17.02.2024 14:00 16 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 1:3
24.02.2024 14:00 17 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:1
02.03.2024 15:00 18 кръг Д Чернозем (Черноземен) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 4 7 31:35 25
7 СФК Раковски (Раковски) 18 7 2 9 28:37 23
8 Тракия (Нови извор) 18 5 3 10 28:35 18
9 Труд (Труд) 18 2 2 14 24:57 8
10 Марица 2009 (Градина) 18 2 0 16 19:61 6
Втора фаза / Трета група
09.03.2024 15:00 19 кръг Д Труд (Труд) 1:4
17.03.2024 15:00 20 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:3
24.03.2024 15:00 21 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 3:3
31.03.2024 17:00 22 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:7
06.04.2024 17:00 23 кръг Д Тракия (Нови извор) 0:3
13.04.2024 17:00 24 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 1:10
20.04.2024 17:00 25 кръг Г Кричим (Кричим) 1:3
28.04.2024 17:00 26 кръг Г Труд (Труд) 0:5
03.05.2024 18:00 27 кръг Д Дъбене (Дъбене) 3:0
11.05.2024 18:00 28 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) 0:2
19.05.2024 18:00 29 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 4:2
25.05.2024 18:00 30 кръг Г Тракия (Нови извор) 2:5
02.06.2024 18:00 31 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 2:6
08.06.2024 18:00 32 кръг Д Кричим (Кричим) 4:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Кричим (Кричим) 14 7 0 7 25:36 21
17 Труд (Труд) 14 6 3 5 28:20 21
18 Спортист 1948 (Голям чардак) 14 6 1 7 32:37 19
19 Царацово 2020 (Царацово) 14 2 2 10 18:44 8
20 Марица 2009 (Градина) 14 2 1 11 21:58 7

Марица 2009 (Градина)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2023 18:00 1 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 1:5
02.09.2023 09:30 2 кръг Г Чавдар (Пловдив) 3:1
08.09.2023 17:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 9:1
- 4 кръг
почива
22.09.2023 17:00 5 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 7:1
30.09.2023 14:00 6 кръг Г Локомотив (Стара Загора) 0:0
06.10.2023 16:00 7 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
15.10.2023 13:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:2
20.10.2023 16:00 9 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 3:2
27.10.2023 14:30 10 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2
03.11.2023 14:00 11 кръг Д Вихър (Войсил) 1:0
11.11.2023 13:00 12 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 4:6
17.11.2023 11:00 13 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2
28.11.2023 14:00 14 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 1:4
01.12.2023 14:00 15 кръг Д Сините камъни 2022 II (Сливен) 5:1
17.02.2024 10:30 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
23.02.2024 18:00 17 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:1
02.03.2024 10:00 18 кръг Г Верея (Стара Загора) 5:1
- 19 кръг
почива
16.03.2024 14:00 20 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:1
23.03.2024 15:00 21 кръг Д Локомотив (Стара Загора) 1:0
28.03.2024 15:00 22 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) 0:0
08.04.2024 17:00 23 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
13.04.2024 12:30 24 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:0
19.04.2024 17:00 25 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1
25.04.2024 17:00 26 кръг Г Вихър (Войсил) 1:1
03.05.2024 10:00 27 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 0:0
08.05.2024 15:00 28 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:6
17.05.2024 15:00 29 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:4
25.05.2024 11:00 30 кръг Г Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Пловдив 2015 (Пловдив) 28 14 5 9 67:53 47
6 Вихър (Войсил) 28 13 5 10 57:43 44
7 Марица 2009 (Градина) 28 12 6 10 56:48 42
8 Марица 1921 (Пловдив) 28 12 6 10 78:51 42
9 Асеновец 2005 (Асеновград) 28 11 7 10 63:52 40

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ПД 17 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 10 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 1 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 4 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 1 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 10 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 9 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 5 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 7 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници