Озрен (Голям извор)

BGSupporters форум

Озрен (Голям извор)

"А" ОГ Ловеч
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 17:00 1 кръг Г Ботев (Луковит) 1:1
01.10.2023 16:00 2 кръг Г Изгрев 2013 (Ябланица) анл.
08.10.2023 16:30 3 кръг Г Светкавица (Градежница) 1:1
15.10.2023 16:00 4 кръг Д Ботев (Луковит) 5:0
22.10.2023 16:00 5 кръг Д Изгрев 2013 (Ябланица) анл.
12.11.2023 14:00 6 кръг Д Светкавица (Градежница) 0:3
- 7 кръг Г Ботев (Луковит) анл.
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Д Светкавица (Градежница) анл.
- 10 кръг Д Ботев (Луковит) анл.
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Светкавица (Градежница) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Светкавица (Градежница) 4 3 1 0 13:4 10
2 Озрен (Голям извор) 4 1 2 1 7:5 5
3 Ботев (Луковит) 4 0 1 3 4:15 1
- Изгрев 2013 (Ябланица) - 0 0 0 0:0 -
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
30.08.2023 18:00 - Г Лозен 1924 (Сухиндол) 0:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Първи кръг
06.03.2024 14:30 - Д Дреновец (Дреновец) 0:2

Озрен (Голям извор)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
28.09.2023 16:00 1 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) 0:3
05.10.2023 16:00 2 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 0:3
12.10.2023 16:00 3 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
19.10.2023 16:00 4 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:2
26.10.2023 16:00 5 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 2:2
02.11.2023 15:00 6 кръг Д Дунав (Лом) 3:0
09.11.2023 15:00 7 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
16.11.2023 15:00 8 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0
23.11.2023 15:00 9 кръг Г Първа атомна 1974 (Козлодуй) 3:0
отложен 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
16.03.2024 13:30 11 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
21.03.2024 16:00 12 кръг Д Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 3:0
28.03.2024 16:00 13 кръг Г Дунав (Лом) 3:0
04.04.2024 16:00 14 кръг Д Ком (Берковица) 3:0
11.04.2024 16:00 15 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
18.04.2024 16:00 16 кръг Д Дунав (Лом) 3:0
25.04.2024 16:00 17 кръг Г Ком (Берковица) 1:2
02.05.2024 16:00 18 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0
09.05.2024 16:00 19 кръг Г Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:3
16.05.2024 16:00 20 кръг Д Първа атомна 1974 (Козлодуй) 3:0
25.05.2024 11:30 21 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ком (Берковица) 20 13 1 6 66:28 40
3 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 20 11 5 4 56:28 38
4 Озрен (Голям извор) 20 11 1 8 35:28 34
5 Бдин 1923 (Видин) 21 10 1 10 62:56 31
6 Дунав (Лом) 20 4 3 13 23:76 15

Озрен (Голям извор)

Деца: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:00 1 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
07.10.2023 11:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:3
14.10.2023 11:00 3 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) 0:3
21.10.2023 11:00 4 кръг Д ФК Троян (Троян) 0:3
04.11.2023 14:00 5 кръг Г Спартак 1924 (Койнаре) 0:3
17.04.2024 11:00 6 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
23.05.2024 15:00 7 кръг Г Партизан (Червен бряг) 3:3
28.04.2024 11:00 8 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) -:-
12.05.2024 11:00 9 кръг Г ФК Троян (Троян) 0:3
19.05.2024 11:00 10 кръг Д Спартак 1924 (Койнаре) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК Троян (Троян) 9 5 1 3 22:24 16
3 Партизан (Червен бряг) 7 4 1 2 24:18 13
4 Спартак 1924 (Койнаре) 7 2 2 3 10:23 8
5 Ботев (Луковит) 9 1 1 7 8:39 4
6 Озрен (Голям извор) 7 0 1 6 3:21 1

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ЛЧ 1 място
2021/2022 А ОФГ ЛЧ 1 място
2020/2021 А ОФГ ЛЧ 1 място
2019/2020 А ОФГ ЛЧ 8 място
2018/2019 А ОФГ ЛЧ 7 място
2017/2018 А ОФГ ЛЧ 6 място
2016/2017 А ОФГ ЛЧ 8 място
2015/2016 А ОФГ ЛЧ 7 място
2014/2015 А ОФГ ЛЧ 9 място
2012/2013 А ОФГ ЛЧ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници