Олимпия спорт (Стара Загора)

BGSupporters форум

Олимпия спорт (Стара Загора)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Г Миньор (Раднево) 1:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:5
04.10.2020 11:00 3 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:4
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Ника 1 (Сливен) 9:3
18.10.2020 11:00 5 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Извор (Горски извор) 1:1
01.11.2020 11:00 7 кръг Д Хасково (Хасково) 7:1
08.11.2020 11:00 8 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 0:2
15.11.2020 11:00 9 кръг Д Тунджа (Павел баня) 7:2
14.03.2021 11:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 2:0
21.03.2021 11:00 11 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:6
отложен 12 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
11.04.2021 11:00 13 кръг Г Ника 1 (Сливен) -:-
18.04.2021 11:00 14 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
25.04.2021 11:00 15 кръг Д Извор (Горски извор) -:-
09.05.2021 11:00 16 кръг Г Хасково (Хасково) -:-
16.05.2021 11:00 17 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Г Тунджа (Павел баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Извор (Горски извор) 12 7 1 4 43:15 22
4 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 7 1 2 42:15 22
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 11 5 3 3 38:26 18
6 Хасково (Хасково) 12 4 1 7 15:29 13
7 Миньор (Раднево) 12 3 2 7 16:25 11

Олимпия спорт (Стара Загора)

Деца: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2020 10:00 1 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 7:1
29.08.2020 11:30 2 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3
04.09.2020 10:00 3 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:0
12.09.2020 11:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2
19.09.2020 11:00 5 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:5
26.09.2020 11:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1
02.10.2020 15:00 7 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 2:2
отложен 8 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
17.10.2020 11:00 9 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 5:0
24.10.2020 10:00 10 кръг Г Берое (Стара Загора) 1:5
21.11.2020 14:30 11 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:1
07.11.2020 11:00 12 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:6
15.11.2020 11:00 13 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 2:0
отложен 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
06.03.2021 11:00 15 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5
13.03.2021 10:00 16 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:1
отложен 17 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
27.03.2021 14:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:3
06.04.2021 16:00 19 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 5:1
11.04.2021 11:00 20 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) 3:1
17.04.2021 11:00 21 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
25.04.2021 12:00 22 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
01.05.2021 10:00 23 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
08.05.2021 12:00 24 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
15.05.2021 12:00 25 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
22.05.2021 11:00 26 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 19 11 4 4 42:17 37
6 ФК Арда 1924 (Кърджали) 19 9 4 6 35:34 31
7 Олимпия спорт (Стара Загора) 17 8 2 7 46:37 26
8 Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 2 9 26:28 23
9 Верея (Стара Загора) 19 7 1 11 37:42 22

Олимпия спорт (Стара Загора)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Д Извор (Горски извор) 2:3
26.09.2020 12:00 2 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:1
- 3 кръг
почива
10.10.2020 12:00 4 кръг Д Розова долина II (Казанлък) 4:4
17.10.2020 12:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 0:1
24.10.2020 12:00 6 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 2:4
31.10.2020 12:00 7 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:4
07.11.2020 12:00 8 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:10
14.11.2020 12:00 9 кръг Г Розова долина (Казанлък) 1:9
21.11.2020 12:00 10 кръг Д Бригада (Димитровград) 2:7
03.03.2021 12:00 11 кръг Г Чирпан (Чирпан) 12:0
27.02.2021 12:00 12 кръг Г Извор (Горски извор) 3:3
06.03.2021 12:00 13 кръг Д Загорец (Нова Загора) 5:2
- 14 кръг
почива
20.03.2021 12:00 15 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 1:0
03.04.2021 12:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:1
10.04.2021 12:00 17 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
17.04.2021 12:00 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
24.04.2021 12:00 19 кръг Г Ботев (Гълъбово) -:-
08.05.2021 12:00 20 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
15.05.2021 12:00 21 кръг Г Бригада (Димитровград) -:-
22.05.2021 12:00 22 кръг Д Чирпан (Чирпан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Бригада (Димитровград) 13 7 0 6 55:50 21
6 Розова долина II (Казанлък) 14 6 2 6 38:26 20
7 Олимпия спорт (Стара Загора) 14 5 2 7 45:49 17
8 Загорец (Нова Загора) 14 4 1 9 27:62 13
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 14 3 2 9 29:42 11

Олимпия спорт (Стара Загора)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Д Респект (Хасково) 4:0
26.09.2020 10:00 2 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0
03.10.2020 10:00 3 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 3:4
10.10.2020 10:00 4 кръг Д Розова долина (Казанлък) 3:1
17.10.2020 10:00 5 кръг Г Верея (Стара Загора) 4:0
24.10.2020 10:00 6 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) 10:2
31.10.2020 10:00 7 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1
07.11.2020 10:00 8 кръг Д Берое (Стара Загора) 1:0
14.11.2020 11:00 9 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:0
21.11.2020 10:00 10 кръг Д Миньор (Раднево) 3:0
24.02.2021 12:00 11 кръг Г Минерал (Ягода) 6:0
03.03.2021 12:00 12 кръг Г Респект (Хасково) 5:0
06.03.2021 10:00 13 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 2:1
13.03.2021 10:00 14 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 4:2
20.03.2021 10:00 15 кръг Г Розова долина (Казанлък) 6:0
03.04.2021 10:00 16 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:0
10.04.2021 10:00 17 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
17.04.2021 10:00 18 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
24.04.2021 10:00 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
08.05.2021 10:00 20 кръг Д Верея II (Стара Загора) -:-
15.05.2021 10:00 21 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
22.05.2021 10:00 22 кръг Д Минерал (Ягода) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Олимпия спорт (Стара Загора) 16 15 0 1 61:11 45
2 Берое (Стара Загора) 14 13 0 1 71:3 39
3 ФК Сливен (Сливен) 16 12 0 4 82:29 36
4 Свиленград 1921 (Свиленград) 14 9 1 4 50:39 28
5 Верея (Стара Загора) 16 8 2 6 33:31 26

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници