ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

BGSupporters форум

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Югоизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:2
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:2
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
30.08.2020 18:00 4 кръг Г Левски (Карлово) 0:0
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Хасково (Хасково) 1:2
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 1:1
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Извор (Горски извор) 0:1
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:0
25.10.2020 14:30 12 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 1:0
31.10.2020 14:30 13 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 0:1
07.11.2020 14:30 14 кръг Г Загорец (Нова Загора) 0:4
14.11.2020 14:30 15 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 3:2
21.11.2020 14:30 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:2
28.11.2020 14:30 17 кръг Д Несебър (Несебър) 2:0
20.02.2021 14:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 1:4
27.02.2021 14:00 19 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
06.03.2021 15:00 20 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:2
13.03.2021 15:00 21 кръг Д Левски (Карлово) 1:2
20.03.2021 15:00 22 кръг Г Хасково (Хасково) 1:1
27.03.2021 15:00 23 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:0
02.04.2021 17:00 24 кръг Г Гигант (Съединение) 0:4
07.04.2021 17:00 25 кръг Д Извор (Горски извор) 0:0
10.04.2021 17:00 26 кръг Г Сокол (Марково) 1:1
17.04.2021 17:00 27 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
24.04.2021 17:00 28 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
29.04.2021 17:00 29 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
08.05.2021 18:00 30 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
12.05.2021 18:00 31 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
15.05.2021 18:00 32 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
22.05.2021 18:00 33 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
29.05.2021 18:00 34 кръг Г Несебър (Несебър) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Борислав 2009 (Първомай) 25 8 5 12 35:33 29
12 Хасково (Хасково) 26 8 5 13 25:34 29
13 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 26 7 7 12 22:38 28
14 Родопа Смолян (Смолян) 23 8 4 11 38:34 28
15 Спартак 1947 (Пловдив) 25 6 5 14 27:39 23
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / 1/2 финали
13.02.2021 13:00 - Г Несебър (Несебър) 1:1
Поток Стара Загора/Сливен/Бургас/Ямбол / Финал
17.03.2021 14:00 - Г Розова долина (Казанлък) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
17.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 /юн.ст./ (Бс) 2:2
22.07.2020 18:00 - Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0
30.07.2020 18:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
02.08.2020 18:00 - Д Спортист (Роза) 4:0
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.01.2021 13:00 - Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3
23.01.2021 14:00 - Д Созопол (Созопол) 0:3
27.01.2021 14:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) анл.
03.02.2021 14:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
07.02.2021 13:00 - Д Локомотив 1926 /юн.ст./ (Пд) 1:1

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2020 17:00 1 кръг Г Поморие (Поморие) 0:3
16.09.2020 17:00 2 кръг Д Несебър (Несебър) 0:1
23.09.2020 17:00 3 кръг Г Созопол (Созопол) 4:0
30.09.2020 17:00 4 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:3
07.10.2020 16:00 5 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
14.10.2020 16:00 6 кръг Д Вихър (Айтос) 2:0
21.10.2020 16:00 7 кръг Г Хаджи Димитър (Самуилово) 3:4
- 8 кръг
почива
04.11.2020 14:30 9 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
11.11.2020 14:30 10 кръг Г Свети Никола (Бургас) 2:1
18.11.2020 14:30 11 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:2
04.03.2021 15:30 12 кръг Д Поморие (Поморие) 5:0
10.03.2021 15:30 13 кръг Г Несебър (Несебър) 3:0
17.03.2021 15:30 14 кръг Д Созопол (Созопол) 6:0
24.03.2021 15:30 15 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:1
31.03.2021 15:30 16 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
08.04.2021 17:00 17 кръг Г Вихър (Айтос) -:-
14.04.2021 17:00 18 кръг Д Хаджи Димитър (Самуилово) -:-
- 19 кръг
почива
28.04.2021 17:00 20 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
05.05.2021 18:00 21 кръг Д Свети Никола (Бургас) -:-
13.05.2021 18:00 22 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Поморие (Поморие) 13 9 0 4 41:17 27
4 Сините камъни 2013 (Сливен) 13 7 3 3 42:22 24
5 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 14 6 1 7 28:19 19
6 Хаджи Димитър (Самуилово) 14 5 1 8 30:40 16
7 Вихър (Айтос) 13 5 1 7 38:40 16

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Д Ника 1 (Сливен) 9:1
27.09.2020 11:00 2 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 6:1
04.10.2020 11:00 3 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 4:4
11.10.2020 11:00 4 кръг Г Хасково (Хасково) 4:0
18.10.2020 11:00 5 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) 1:2
25.10.2020 11:00 6 кръг Г Тунджа (Павел баня) 7:1
01.11.2020 11:00 7 кръг Д Миньор (Раднево) 4:2
08.11.2020 11:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:1
07.03.2021 11:00 9 кръг Д Извор (Горски извор) 0:3
14.03.2021 11:00 10 кръг Г Ника 1 (Сливен) 5:0
отложен 11 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
отложен 12 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
11.04.2021 11:00 13 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
18.04.2021 11:00 14 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
25.04.2021 11:00 15 кръг Д Тунджа (Павел баня) -:-
09.05.2021 11:00 16 кръг Г Миньор (Раднево) -:-
16.05.2021 11:00 17 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
23.05.2021 11:00 18 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Розова долина (Казанлък) 12 10 1 1 54:7 31
3 Извор (Горски извор) 12 7 1 4 43:15 22
4 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 10 7 1 2 42:15 22
5 Олимпия спорт (Стара Загора) 11 5 3 3 38:26 18
6 Хасково (Хасково) 12 4 1 7 15:29 13

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 12:00 1 кръг Д Ботев (Гълъбово) 6:1
26.09.2020 12:00 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:4
отложен 3 кръг Д Бригада (Димитровград) -:-
10.10.2020 12:00 4 кръг Г Чирпан (Чирпан) 10:3
17.10.2020 12:00 5 кръг Д Извор (Горски извор) 3:0
24.10.2020 12:00 6 кръг Г Загорец (Нова Загора) 7:1
31.10.2020 12:00 7 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 4:1
07.11.2020 12:00 8 кръг Г Розова долина II (Казанлък) 5:1
14.11.2020 12:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 7:0
21.11.2020 12:00 10 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1
- 11 кръг
почива
27.02.2021 12:00 12 кръг Г Ботев (Гълъбово) 3:2
06.03.2021 12:00 13 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:2
отложен 14 кръг Г Бригада (Димитровград) -:-
20.03.2021 12:00 15 кръг Д Чирпан (Чирпан) 6:2
отложен 16 кръг Г Извор (Горски извор) -:-
10.04.2021 12:00 17 кръг Д Загорец (Нова Загора) -:-
17.04.2021 12:00 18 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
24.04.2021 12:00 19 кръг Д Розова долина II (Казанлък) -:-
08.05.2021 12:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
15.05.2021 12:00 21 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Розова долина (Казанлък) 13 12 1 0 87:6 37
2 Извор (Горски извор) 14 11 2 1 51:16 35
3 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 12 10 0 2 54:18 30
4 Ботев (Гълъбово) 14 8 0 6 49:39 24
5 Бригада (Димитровград) 13 7 0 6 55:50 21
Деца: Ямбол - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
26.09.2020 10:30 1 кръг Д Бакаджик (Чарган) 8:0
04.10.2020 13:00 2 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) 3:3
11.10.2020 10:30 3 кръг Д Елхово (Елхово) 2:0
16.10.2020 16:30 4 кръг Г Стралджа (Стралджа) 4:3
25.10.2020 11:30 5 кръг Д Ника 1 (Сливен) 5:0
01.11.2020 12:30 6 кръг Г Бакаджик (Чарган) 2:0
отложен 7 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) -:-
14.11.2020 11:00 8 кръг Г Елхово (Елхово) 0:0
28.03.2021 11:00 9 кръг Д Стралджа (Стралджа) 2:1
отложен 10 кръг Г Ника 1 (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 8 6 2 0 26:7 20
2 Елхово (Елхово) 8 5 2 1 17:3 17
3 Сливен 2000 (Сливен) 7 4 2 1 19:12 14
4 Бакаджик (Чарган) 9 3 1 5 18:28 10
5 Стралджа (Стралджа) 8 1 1 6 14:18 4

ФК Ямбол 1915 (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 10:00 1 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:5
26.09.2020 10:00 2 кръг Г Верея II (Стара Загора) 4:1
03.10.2020 10:00 3 кръг Д Миньор (Раднево) 0:0
10.10.2020 10:00 4 кръг Г Минерал (Ягода) 4:0
17.10.2020 10:00 5 кръг Д Респект (Хасково) 0:6
24.10.2020 10:00 6 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:7
31.10.2020 10:00 7 кръг Д Олимпия спорт (Стара Загора) 1:3
07.11.2020 10:00 8 кръг Г Розова долина (Казанлък) 2:2
28.02.2021 10:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 1:4
21.11.2020 10:00 10 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
24.02.2021 12:00 11 кръг Д ФК Сливен (Сливен) 1:7
01.05.2021 12 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
06.03.2021 10:00 13 кръг Д Верея II (Стара Загора) 2:0
13.03.2021 10:00 14 кръг Г Миньор (Раднево) 0:2
20.03.2021 10:00 15 кръг Д Минерал (Ягода) 3:0
отложен 16 кръг Г Респект (Хасково) -:-
10.04.2021 10:00 17 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) -:-
17.04.2021 10:00 18 кръг Г Олимпия спорт (Стара Загора) -:-
24.04.2021 10:00 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) -:-
08.05.2021 10:00 20 кръг Г Верея (Стара Загора) -:-
15.05.2021 10:00 21 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) -:-
22.05.2021 10:00 22 кръг Г ФК Сливен (Сливен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Розова долина (Казанлък) 16 5 3 8 25:34 18
9 Миньор (Раднево) 16 5 2 9 14:43 17
10 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 14 4 2 8 19:38 14
11 Верея II (Стара Загора) 16 1 0 15 4:84 3
12 Минерал (Ягода) 16 0 0 16 8:81 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 1.626 77
октомври 2019 4.122 85
септември 2019 9.789 62
август 2019 3.746 89
май 2018 8.545 64
април 2018 9.127 62
март 2018 3.141 87
ноември 2017 2.249 87
октомври 2017 6.243 80
септември 2017 8.903 65
август 2017 18.723 32
всички

Интернет страници