СФК Светкавица 2014 (Търговище)

BGSupporters форум

СФК Светкавица 2014 (Търговище)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:00 1 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:11
24.09.2023 10:00 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 1:2
30.09.2023 13:00 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:4
- 4 кръг
почива
14.10.2023 10:00 5 кръг Г Волов (Шумен) 1:4
21.10.2023 10:00 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:2
- 7 кръг
почива
06.11.2023 10:00 8 кръг Д Олимпик (Варна) 2:7
12.11.2023 10:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:8
- 10 кръг
почива
23.11.2023 10:00 11 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:4
10.03.2024 12:00 12 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:7
16.03.2024 10:00 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 1:5
22.03.2024 12:00 14 кръг Д Черно море (Варна) 0:6
- 15 кръг
почива
06.04.2024 10:00 16 кръг Д Волов (Шумен) 2:1
14.04.2024 10:00 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:2
- 18 кръг
почива
28.04.2024 10:00 19 кръг Г Олимпик (Варна) 3:6
12.05.2024 12:00 20 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 4:0
- 21 кръг
почива
26.05.2024 10:00 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Добруджа 1919 (Добрич) 16 9 1 6 27:27 28
6 Дунав от Русе (Русе) 15 6 2 7 23:30 20
7 Волов (Шумен) 16 4 1 11 20:46 13
8 СФК Светкавица 2014 (Търговище) 16 3 0 13 21:69 9
9 Добруджа 1919 II (Добрич) 16 2 3 11 13:36 9

СФК Светкавица 2014 (Търговище)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 12:15 1 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:11
24.09.2023 12:15 2 кръг Д Дунав от Русе (Русе) 0:11
30.09.2023 15:15 3 кръг Г Черно море (Варна) 0:3
- 4 кръг
почива
14.10.2023 12:15 5 кръг Г Волов (Шумен) 0:12
21.10.2023 12:15 6 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:9
26.10.2023 11:00 7 кръг Г Приказките (Добрич) 0:12
06.11.2023 12:15 8 кръг Д Олимпик (Варна) 0:18
12.11.2023 12:15 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:15
19.11.2023 12:15 10 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
23.11.2023 12:15 11 кръг Д Добруджа 1919 II (Добрич) 0:7
10.03.2024 12:15 12 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 0:3
17.03.2024 12:15 13 кръг Г Дунав от Русе (Русе) 0:3
24.03.2024 12:15 14 кръг Д Черно море (Варна) 0:3
- 15 кръг
почива
06.04.2024 12:15 16 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
14.04.2024 12:15 17 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
21.04.2024 12:15 18 кръг Д Приказките (Добрич) 0:3
28.04.2024 12:15 19 кръг Г Олимпик (Варна) 0:3
12.05.2024 12:15 20 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
19.05.2024 12:15 21 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
26.05.2024 12:15 22 кръг Г Добруджа 1919 II (Добрич) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Олимпик (Варна) 19 8 5 6 48:40 29
8 Волов (Шумен) 19 6 3 10 40:57 21
9 Приказките (Добрич) 19 6 1 12 28:35 19
10 Добруджа 1919 II (Добрич) 19 1 0 18 12:78 3
11 СФК Светкавица 2014 (Търговище) 19 0 0 19 0:128 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници