Сините извори (Горна Гращица)

BGSupporters форум

Сините извори (Горна Гращица)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Г Струма (Нови чифлик) 0:2
07.09.2014 10:30 2 кръг Д Копие (Копиловци) 6:1
14.09.2014 17:00 3 кръг Г Спортист (Слокощица) 1:2
21.09.2014 10:30 4 кръг Г Руен (Богослов) 0:3
28.09.2014 17:00 5 кръг Д Елешница (Ваксево) 0:3
12.10.2014 10:30 6 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:6
19.10.2014 10:30 7 кръг Д Осогово (Багренци) 5:0
26.10.2014 15:30 8 кръг Г Ябълково (Ябълково) 1:5
02.11.2014 15:00 9 кръг Д Ботев (Лозно) 1:4
09.11.2014 11:00 10 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 1:3
16.11.2014 11:00 11 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) 1:3
- 12 кръг
почива
30.11.2014 11:00 13 кръг Д Славия (Граница) 6:1
01.03.2015 10:30 14 кръг Д Струма (Нови чифлик) 3:1
13.04.2015 10:30 15 кръг Г Копие (Копиловци) 0:0
15.03.2015 15:00 16 кръг Д Спортист (Слокощица) 1:2
22.03.2015 10:30 17 кръг Д Руен (Богослов) 1:1
29.03.2015 16:00 18 кръг Г Елешница (Ваксево) 0:3
05.04.2015 16:00 19 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:5
10.04.2015 10:30 20 кръг Г Осогово (Багренци) 3:0
19.04.2015 10:30 21 кръг Д Ябълково (Ябълково) 0:3
26.04.2015 10:30 22 кръг Г Ботев (Лозно) 0:3
03.05.2015 17:00 23 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) 3:4
10.05.2015 10:30 24 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 7:3
- 25 кръг
почива
24.05.2015 10:30 26 кръг Г Славия (Граница) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 24 9 4 11 48:76 31
8 Елешница (Ваксево) 24 8 3 13 50:55 27
9 Сините извори (Горна Гращица) 24 7 2 15 44:60 23
10 Копие (Копиловци) 24 6 5 13 36:51 23
11 Ябълково (Ябълково) 24 6 3 15 45:70 21

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ КН 14 място
2016/2017 А ОФГ КН 12 място
2015/2016 А ОФГ КН 10 място
2014/2015 А ОФГ КН 9 място
2012/2013 А ОФГ КН 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ КН 11 място

Интернет страници

 » няма интернет страници