Спартак (София)

BGSupporters форум

Спартак (София)

"А" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.1964 17:30 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
28.08.1964 18:30 2 кръг Д Сливен (Сливен) 1:1
05.09.1964 17:00 3 кръг Г ЦСКА Червено знаме (София) 0:3
11.09.1964 17:00 4 кръг Г Марек (Станке Димитров) 1:1
19.09.1964 16:30 5 кръг Д Левски (София) 1:2
28.09.1964 16:30 6 кръг Г Спартак (Плевен) 0:1
04.10.1964 16:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 3:1
11.10.1964 16:00 8 кръг Г Черно море (Варна) 1:1
17.10.1964 16:00 9 кръг Д Спартак (Пловдив) -:-
25.10.1964 16:00 10 кръг Г Академик (София) -:-
01.11.1964 15:30 11 кръг Д Локомотив (София) -:-
14.11.1964 15:30 12 кръг Г Славия (София) -:-
20.11.1964 15:30 13 кръг Д Дунав (Русе) -:-
06.12.1964 15:00 14 кръг Г Локомотив (Пловдив) -:-
11.12.1964 15:00 15 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Сливен (Сливен) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА Червено знаме (София) -:-
- 19 кръг Д Марек (Станке Димитров) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Спартак (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Академик (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив (София) -:-
- 27 кръг Д Славия (София) -:-
- 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 29 кръг Д Локомотив (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Дунав (Русе) 8 2 2 4 7:12 6
13 Академик (София) 8 3 0 5 10:17 6
14 Ботев (Враца) 8 1 3 4 7:9 5
15 Спартак (София) 8 1 3 4 7:12 5
16 Сливен (Сливен) 8 1 2 5 9:12 4

Спартак (София)

Дублираща група
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.1964 1 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:2
28.08.1964 2 кръг Д Сливен (Сливен) 6:4
05.09.1964 15:00 3 кръг Г ЦСКА Червено знаме (София) 1:9
11.09.1964 4 кръг Г Марек (Станке Димитров) 1:1
19.09.1964 14:30 5 кръг Д Левски (София) 2:2
28.09.1964 6 кръг Г Спартак (Плевен) 1:3
04.10.1964 14:00 7 кръг Д Ботев (Пловдив) 1:4
11.10.1964 8 кръг Г Черно море (Варна) 0:5
17.10.1964 9 кръг Д Спартак (Пловдив) -:-
- 10 кръг Г Академик (София) -:-
- 11 кръг Д Локомотив (София) -:-
- 12 кръг Г Славия (София) -:-
- 13 кръг Д Дунав (Русе) -:-
- 14 кръг Г Локомотив (Пловдив) -:-
- 15 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Сливен (Сливен) -:-
- 18 кръг Д ЦСКА Червено знаме (София) -:-
- 19 кръг Д Марек (Станке Димитров) -:-
- 20 кръг Г Левски (София) -:-
- 21 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 22 кръг Г Ботев (Пловдив) -:-
- 23 кръг Д Черно море (Варна) -:-
- 24 кръг Г Спартак (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д Академик (София) -:-
- 26 кръг Г Локомотив (София) -:-
- 27 кръг Д Славия (София) -:-
- 28 кръг Г Дунав (Русе) -:-
- 29 кръг Д Локомотив (Пловдив) -:-
- 30 кръг Г Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Ботев (Враца) 8 2 1 5 13:15 5
13 Ботев (Пловдив) 8 2 0 6 10:14 4
14 Сливен (Сливен) 8 0 4 4 10:16 4
15 Марек (Станке Димитров) 7 1 2 4 6:15 4
16 Спартак (София) 8 1 2 5 12:30 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

1963/1964 "А" група 12 място
1962/1963 "А" група 5 място
1961/1962 "Б" група 1 място
1960/1961 Първа лига 13 място
1959/1960 Първа лига 11 място
1957 "А" група 11 място
1956 "А" група 9 място
1953 "А" група 12 място
1952 "А" група 2 място
1951 "А" група 2 място

Интернет страници

 » няма интернет страници