Ботев 2002 (Пловдив)

BGSupporters форум

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А1"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 16:30 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:3
24.03.2024 17:45 11 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:2
31.03.2024 16:30 12 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:0
07.04.2024 15:15 13 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1
14.04.2024 14:00 14 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) 3:1
- 15 кръг
почива
28.04.2024 17:45 16 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 2:2
12.05.2024 15:15 17 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 7:1
19.05.2024 15:15 18 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Пловдив) 8 7 0 1 51:7 21
5 Орлета (Пазарджик) 13 6 1 6 28:25 19
6 Ботев 2002 (Пловдив) 8 5 2 1 29:11 17
7 Хебър 1918 (Пазарджик) 7 3 1 3 13:12 10
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 13 3 1 9 17:52 10
ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А2"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:15 1 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 5:0
24.09.2023 12:45 2 кръг Д ФК Арда 1924 II (Кърджали) 12:1
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Ботев II (Пловдив) 4:1
08.10.2023 10:15 4 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2
15.10.2023 12:45 5 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 7:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Чавдар (Пловдив) 8:0
05.11.2023 10:15 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 2:5
- 8 кръг
почива
19.11.2023 09:00 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФА Карлово (Карлово) 16 8 1 7 49:35 25
4 Бригада 2010 (Димитровград) 15 8 1 6 38:29 25
5 Ботев 2002 (Пловдив) 8 6 1 1 43:13 19
6 Пловдив 2015 (Пловдив) 8 5 2 1 30:12 17
7 Академик (Пловдив) 8 4 2 2 19:15 14

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2023 09:00 1 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 3:2
30.09.2023 09:00 2 кръг Д Ботев (Пловдив) 0:6
07.10.2023 12:00 3 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 8:1
- 4 кръг
почива
21.10.2023 09:00 5 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 10:3
28.10.2023 09:00 6 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:7
18.11.2023 10:00 7 кръг Д Беломорец (Асеновград) 4:2
11.11.2023 12:00 8 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 1:11
18.11.2023 11:00 9 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 5:3
25.11.2023 13:00 10 кръг Г Орлета (Пазарджик) 3:0
02.12.2023 13:00 11 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:3
16.03.2024 12:00 12 кръг Г Орлета (Пазарджик) 1:0
23.03.2024 09:00 13 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 2:2
30.03.2024 09:00 14 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:1
06.04.2024 09:00 15 кръг Д Ботев (Пловдив) 4:2
13.04.2024 09:00 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:11
20.04.2024 11:00 17 кръг Г Беломорец (Асеновград) 1:5
27.04.2024 09:00 18 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0
11.05.2024 09:00 19 кръг Г Академия Канарче (Браниполе) 7:1
18.05.2024 13:00 20 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) 8:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ботев (Пловдив) 18 15 1 2 100:22 46
2 Хебър 1918 (Пазарджик) 18 11 4 3 84:31 37
3 Ботев 2002 (Пловдив) 19 12 1 6 69:63 37
4 Беломорец (Асеновград) 17 10 1 6 57:45 31
5 ФА Карлово (Карлово) 10 8 0 2 63:14 24

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 09:00 1 кръг Г Академик (Пловдив) 2:7
22.09.2023 13:00 2 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:7
24.09.2023 11:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 6:8
01.10.2023 10:00 4 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:7
08.10.2023 12:00 5 кръг Г Бригада 2010 (Димитровград) 1:7
15.10.2023 09:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:8
22.10.2023 10:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:10
29.10.2023 14:00 8 кръг Г Родопа Смолян II (Смолян) 2:4
отложен 9 кръг Д ФК Кърджали (Кърджали) -:-
12.11.2023 09:00 10 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 1:9
19.11.2023 09:00 11 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:7
отложен 12 кръг Г ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
03.12.2023 10:00 13 кръг Д Орлета (Пазарджик) 4:6
- 14 кръг Д Академик (Пловдив) -:-
- 15 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 17 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 18 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) -:-
- 19 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Д Родопа Смолян II (Смолян) -:-
- 22 кръг Г ФК Кърджали (Кърджали) -:-
- 23 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) -:-
- 24 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 25 кръг Д ФК Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 26 кръг Г Орлета (Пазарджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ФК Арда 1924 (Кърджали) 10 5 0 5 46:40 15
11 Академик (Пловдив) 12 3 2 7 41:63 11
12 Марица 1921 (Пловдив) 11 1 1 9 27:78 4
13 Родопа Смолян II (Смолян) 11 1 1 9 12:76 4
14 Ботев 2002 (Пловдив) 11 0 0 11 26:80 0

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Г Орлета (Пазарджик) 2:11
01.10.2023 09:00 2 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 5:11
08.10.2023 10:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:5
15.10.2023 11:00 4 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 3:5
22.10.2023 12:00 5 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
29.10.2023 09:00 6 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 3:11
05.11.2023 14:00 7 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 5:2
12.11.2023 12:00 8 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 5:7
19.11.2023 11:00 9 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 7:5
отложен 10 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) -:-
03.12.2023 14:00 11 кръг Д Чавдар (Пловдив) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Кронос 2016 (Пловдив) 10 5 0 5 46:57 15
7 Марица 1921 (Пловдив) 10 5 0 5 33:36 15
8 Ботев 2002 (Пловдив) 10 3 0 7 39:64 9
9 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 2 0 7 19:46 6
10 Чавдар (Пловдив) 10 2 0 8 15:60 6

Ботев 2002 (Пловдив)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 10:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 4:4
01.10.2023 12:00 2 кръг Д Марица (Ясно поле) 0:10
08.10.2023 12:00 3 кръг Г Лион 2017 (Пловдив) 5:0
15.10.2023 09:00 4 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 6:4
отложен 6 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
05.11.2023 13:00 7 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:7
12.11.2023 11:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:3
отложен 9 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 10 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) -:-
03.12.2023 12:00 11 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 ФК Хасково 2022 (Хасково) 9 3 1 5 23:33 10
9 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 3 1 7 25:38 10
10 Ботев 2002 (Пловдив) 8 3 1 4 27:37 10
11 Пловдив сити (Пловдив) 7 2 0 5 20:29 6
12 Хебър 1918 (Пазарджик) 10 1 0 9 20:61 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници