Струмска слава (Търновлаг)

BGSupporters форум

Струмска слава 1956 (Търновлаг)

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
28.08.2016 18:00 1 кръг Г Копие (Копиловци) 4:1
04.09.2016 17:00 2 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 3:0
11.09.2016 17:00 3 кръг Г Осогово (Багренци) 6:1
18.09.2016 10:30 4 кръг Д Левски (Коняво) 0:1
22.09.2016 10:30 5 кръг Г Руен (Богослов) 0:1
- 6 кръг
почива
02.10.2016 10:30 7 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
09.10.2016 16:00 8 кръг Д Спортист (Слокощица) 0:3
16.10.2016 9 кръг Г Славия (Граница) 0:2
23.10.2016 10 кръг Д Елешница (Ваксево) 2:0
30.10.2016 11 кръг Г Струма (Нови чифлик) 0:1
12.11.2016 11:00 12 кръг Д Ябълково (Ябълково) 1:7
20.11.2016 11:00 13 кръг Г Ботев (Лозно) 0:3
26.02.2017 10:30 14 кръг Д Копие (Копиловци) 1:5
05.03.2017 10:30 15 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) 5:1
12.03.2017 10:30 16 кръг Д Осогово (Багренци) 3:0
19.03.2017 15:00 17 кръг Г Левски (Коняво) 1:1
25.03.2017 15:00 18 кръг Д Руен (Богослов) 2:6
- 19 кръг
почива
09.04.2017 16:00 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 1:5
15.04.2017 10:30 21 кръг Г Спортист (Слокощица) 2:2
23.04.2017 16:00 22 кръг Д Славия (Граница) 2:1
30.04.2017 10:30 23 кръг Г Елешница (Ваксево) 2:4
07.05.2017 10:30 24 кръг Д Струма (Нови чифлик) 2:0
14.05.2017 10:30 25 кръг Г Ябълково (Ябълково) 0:3
21.05.2017 10:30 26 кръг Д Ботев (Лозно) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Струма (Нови чифлик) 24 8 4 12 42:49 28
9 Левски (Коняво) 24 8 2 14 50:71 26
10 Струмска слава 1956 (Търновлаг) 24 8 2 14 39:54 26
11 Копие (Копиловци) 24 7 2 15 36:60 23
12 Сините извори (Горна Гращица) 24 5 2 17 28:75 17

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ КН 3 място
2019/2020 А ОФГ КН 7 място
2018/2019 А ОФГ КН 4 място
2017/2018 А ОФГ КН 6 място
2016/2017 А ОФГ КН 10 място
2015/2016 А ОФГ КН 8 място
2014/2015 А ОФГ КН 7 място
2012/2013 А ОФГ КН 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници