Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Първа група
21.08.2022 18:00 1 кръг Г Раковски (Раковски) 1:5
27.08.2022 18:00 2 кръг Д Кричим (Кричим) 3:3
03.09.2022 17:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:7
10.09.2022 17:00 4 кръг Д Дъбене (Дъбене) 2:5
17.09.2022 17:00 5 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:9
24.09.2022 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:5
04.12.2022 14:30 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 3:1
08.10.2022 16:00 8 кръг Д Спартак (Болярци) 0:3
15.10.2022 16:30 9 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 1:9
22.10.2022 16:00 10 кръг Д Раковски (Раковски) 2:3
29.10.2022 16:00 11 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
05.11.2022 14:30 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
13.11.2022 14:30 13 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:3
19.11.2022 14:30 14 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:5
27.11.2022 14:30 15 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:3
18.02.2023 14:00 16 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) -:-
25.02.2023 14:00 17 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
04.03.2023 15:00 18 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Раковски (Раковски) 15 7 1 7 30:35 22
7 Кричим (Кричим) 15 5 5 5 36:53 20
8 Спартак 1947 II (Пловдив) 15 5 3 7 33:27 18
9 Вихър (Белозем) 15 1 2 12 16:66 5
10 Траките 2007 (Скутаре) 15 1 2 12 15:48 5

Вихър (Белозем)

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
10.09.2022 10:30 2 кръг Г ОФК Хасково (Хасково) 1:6
17.09.2022 10:30 3 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:1
отложен 4 кръг Г Първомай 2020 (Първомай) -:-
01.10.2022 12:00 5 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:5
отложен 6 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
12.10.2022 15:00 7 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:3
16.10.2022 09:30 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:4
- 9 кръг
почива
29.10.2022 10:00 10 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
06.11.2022 09:00 11 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 2:2
12.11.2022 10:30 12 кръг Д Академия Спартак (Пловдив) 2:0
19.11.2022 09:00 13 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3
26.11.2022 10:30 14 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:0
03.12.2022 10:30 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3
- 16 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 17 кръг Д ОФК Хасково (Хасково) -:-
- 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 19 кръг Д Първомай 2020 (Първомай) -:-
- 20 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 21 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 22 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 23 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 24 кръг
почива
- 25 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 26 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Академия Спартак (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 30 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Пловдив 2015 (Пловдив) 13 4 2 7 30:35 14
11 Траките 2007 (Скутаре) 14 4 1 9 19:36 13
12 Вихър (Белозем) 11 3 1 7 10:29 10
13 Първомай 2020 (Първомай) 13 3 0 10 17:43 9
14 Спортист 1948 (Голям чардак) 13 1 0 12 12:69 3

Клубна емблема

Отбор

Вихър (Белозем)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2021/2022 Б ОФГ ПД 2 място
2020/2021 А ОФГ ПД 16 място
2019/2020 А ОФГ ПД 7 място
2018/2019 А ОФГ ПД 7 място
2017/2018 А ОФГ ПД 4 място
2016/2017 А ОФГ ПД 6 място
2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници