Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

ФК Марек 1919 (Дупница)

BGSupporters форум

ФК Марек 1919 (Дупница)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
19.09.2019 17:00 2 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 3:3
26.09.2019 16:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:7
03.10.2019 16:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
10.10.2019 16:00 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:3
17.10.2019 16:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
24.10.2019 16:00 7 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:0
- 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
- 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 14 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10
6 Спортист 2009 (Своге) 7 3 0 4 30:16 9
7 ФК Марек 1919 (Дупница) 7 1 2 4 13:22 5
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 0 0 7 5:41 0

ФК Марек 1919 (Дупница)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 10:1
22.09.2019 10:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
- 3 кръг
почива
06.10.2019 15:00 4 кръг Д Легия (Рударци) 8:0
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 5:0
20.10.2019 10:30 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 13:0
30.10.2019 16:00 7 кръг Г Кюстендил II (Кюстендил) 2:1
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:0
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 12:0
- 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Легия (Рударци) -:-
- 14 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) -:-
- 16 кръг Д Кюстендил II (Кюстендил) -:-
- 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 18 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Марек 1919 (Дупница) 8 8 0 0 60:3 24
2 Кюстендил (Кюстендил) 8 7 0 1 56:6 21
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 6 0 2 47:25 18
4 Легия (Рударци) 8 5 0 3 34:30 15
5 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 24:32 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници