ФК Марек 1919 (Дупница)

BGSupporters форум

ФК Марек 1919 (Дупница)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2019 17:00 1 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:5
19.09.2019 17:00 2 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 3:3
26.09.2019 16:00 3 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:7
03.10.2019 16:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
10.10.2019 16:00 5 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:3
17.10.2019 16:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 6:1
24.10.2019 16:00 7 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) 0:0
- 8 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) анл.
- 9 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) анл.
- 10 кръг Д Спортист 2009 (Своге) анл.
- 11 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) анл.
- 12 кръг Д Ком 98 (Годеч) анл.
- 13 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) анл.
- 14 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 7 4 0 3 16:12 12
5 Бенковски (гр.Костенец) 7 3 1 3 12:16 10
6 Спортист 2009 (Своге) 7 3 0 4 30:16 9
7 ФК Марек 1919 (Дупница) 7 1 2 4 13:22 5
8 Ботев 1937 (Ихтиман) 7 0 0 7 5:41 0

ФК Марек 1919 (Дупница)

Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:30 1 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 10:1
22.09.2019 10:30 2 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:1
- 3 кръг
почива
06.10.2019 15:00 4 кръг Д Легия (Рударци) 8:0
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Металург 1957 (Перник) 5:0
20.10.2019 10:30 6 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 13:0
30.10.2019 16:00 7 кръг Г Кюстендил II (Кюстендил) 2:1
17.11.2019 10:30 8 кръг Д Германея (Сапарева баня) 7:0
10.11.2019 10:30 9 кръг Г Миньор 2019 (Бобов дол) 12:0
29.03.2020 10:30 10 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) анл.
05.04.2020 10:30 11 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
- 12 кръг
почива
26.04.2020 10:30 13 кръг Г Легия (Рударци) анл.
03.05.2020 10:30 14 кръг Д Металург 1957 (Перник) анл.
10.05.2020 10:30 15 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
17.05.2020 10:30 16 кръг Д Кюстендил II (Кюстендил) анл.
24.05.2020 10:30 17 кръг Г Германея (Сапарева баня) анл.
31.05.2020 10:30 18 кръг Д Миньор 2019 (Бобов дол) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Марек 1919 (Дупница) 8 8 0 0 60:3 24
2 Кюстендил (Кюстендил) 8 7 0 1 56:6 21
3 Струмска слава 1927 (Радомир) 8 6 0 2 47:25 18
4 Легия (Рударци) 8 5 0 3 34:30 15
5 Металург 1957 (Перник) 8 4 0 4 24:32 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници