ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

BGSupporters форум

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2017 18:00 1 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:3
19.08.2017 18:00 2 кръг Д Септември (Симитли) 1:2
26.08.2017 18:00 3 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 2:2
02.09.2017 17:00 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 3:5
09.09.2017 17:00 5 кръг Г Банско (Банско) 1:3
16.09.2017 17:00 6 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 2:0
23.09.2017 17:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:5
27.09.2017 17:00 8 кръг Д Миньор (Перник) 1:0
30.09.2017 17:00 9 кръг Г Чавдар (Етрополе) 3:3
08.10.2017 16:00 10 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 1:4
14.10.2017 16:00 11 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:2
21.10.2017 16:00 12 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 1:3
28.10.2017 16:00 13 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 1:2
04.11.2017 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:1
11.11.2017 14:00 15 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 1:0
19.11.2017 14:00 16 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:6
25.11.2017 14:00 17 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1
24.02.2018 18 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) -:-
03.03.2018 19 кръг Г Септември (Симитли) -:-
10.03.2018 20 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
17.03.2018 21 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
24.03.2018 22 кръг Д Банско (Банско) -:-
31.03.2018 23 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
04.04.2018 24 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
07.04.2018 25 кръг Г Миньор (Перник) -:-
14.04.2018 26 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
21.04.2018 27 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) -:-
28.04.2018 28 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
05.05.2018 29 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
12.05.2018 30 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
16.05.2018 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
19.05.2018 32 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
26.05.2018 33 кръг Д ЦСКА 1948 (София) -:-
02.06.2018 34 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
14 Пирин (Гоце Делчев) 17 5 4 8 15:29 19
15 Балкан 1929 (Ботевград) 17 4 6 7 31:35 18
16 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 17 4 2 11 22:42 14
17 Германея (Сапарева баня) 17 2 2 13 11:40 8
18 Ботев 1937 (Ихтиман) 17 2 2 13 11:42 8
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / Първи кръг
20.09.2017 17:00 - Г Сливнишки герой (Сливница) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
02.08.2017 18:00 - Д Чепинец (Велинград) 3:1
16.08.2017 18:30 - Г Славия 1913 (София) 0:8

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

ЮМВ: София - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2017 17:00 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:3
28.09.2017 17:00 2 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 8:3
05.10.2017 16:00 3 кръг Д Германея (Сапарева баня) 8:0
12.10.2017 16:00 4 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:0
22.10.2017 12:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
26.10.2017 16:00 6 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:0
02.11.2017 15:00 7 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:2
09.11.2017 15:00 8 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:0
16.11.2017 15:00 9 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 4:1
- 10 кръг Г Металург 1957 (Перник) -:-
- 11 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 12 кръг Г Германея (Сапарева баня) -:-
- 13 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 14 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 15 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 16 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 17 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
- 18 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Металург 1957 (Перник) 9 7 1 1 28:13 22
2 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 9 7 1 1 32:9 22
3 Ком 98 (Годеч) 9 7 0 2 43:12 21
4 Рилски спортист 2011 (Самоков) 9 5 2 2 25:16 17
5 Балкан 1929 (Ботевград) 9 4 1 4 24:13 13

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Деца: София - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2017 11:00 1 кръг Д Ком 98 (Годеч) 0:2
26.09.2017 17:00 2 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 10:1
03.10.2017 16:00 3 кръг Д Звездец (Горна Малина) 5:0
05.11.2017 14:00 4 кръг Г Рилец (Говедарци) 5:2
10.10.2017 16:00 5 кръг Д Миньор (Перник) 1:3
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:2
24.10.2017 16:00 7 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 7:0
23.11.2017 14:00 8 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6
- 9 кръг
почива
07.11.2017 14:00 10 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 1:7
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 6:2
19.11.2017 11:00 12 кръг Д Бенковски (гр.Костенец) 4:3
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:4
- 14 кръг Г Ком 98 (Годеч) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Звездец (Горна Малина) -:-
- 17 кръг Д Рилец (Говедарци) -:-
- 18 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 19 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 21 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 22 кръг
почива
- 23 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 24 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 25 кръг Г Бенковски (гр.Костенец) -:-
- 26 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ком 98 (Годеч) 10 8 0 2 45:9 24
5 Бенковски (гр.Костенец) 11 6 1 4 38:24 19
6 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 5 1 5 34:31 16
7 Балкан 1929 (Ботевград) 11 5 1 5 24:22 16
8 Рилец (Говедарци) 11 5 0 6 30:43 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СФ 1 място
2015/2016 А ОФГ СФ 4 място

Интернет страници