Елит София (София)

BGSupporters форум

Елит София (София)

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (Зона "Б")
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2019 17:00 1 кръг Г ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0
14.09.2019 14:30 2 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:3
21.09.2019 14:00 3 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
- 4 кръг
почива
05.10.2019 17:00 5 кръг Г Царско село 2015 (София) 1:3
12.10.2019 16:00 6 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:1
19.10.2019 16:00 7 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 1:2
30.11.2019 11:30 8 кръг Г Младост 2015 (София) 0:2
09.11.2019 14:00 9 кръг Д Чавдар (Етрополе) 4:2
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Конкордия (София) 4:3
23.11.2019 14:00 11 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:4
29.02.2020 16:00 12 кръг Д ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 3:0
07.03.2020 16:00 13 кръг Г Спортист 2009 (Своге) анл.
14.03.2020 16:00 14 кръг Д Пирин (Благоевград) анл.
- 15 кръг
почива
28.03.2020 16:00 16 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
04.04.2020 17:00 17 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
12.04.2020 17:00 18 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) анл.
25.04.2020 17:00 19 кръг Д Младост 2015 (София) анл.
02.05.2020 14:00 20 кръг Г Чавдар (Етрополе) анл.
09.05.2020 18:00 21 кръг Д Конкордия (София) анл.
16.05.2020 18:00 22 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спортист 2009 (Своге) 11 5 1 5 17:22 16
6 Балкан 1929 (Ботевград) 11 5 0 6 19:20 15
7 Елит София (София) 11 4 0 7 16:23 12
8 Чавдар (Етрополе) 11 4 0 7 14:40 12
9 ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 11 4 0 7 23:34 12

Елит София (София)

Деца: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 09:30 1 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) 2:3
11.09.2019 17:30 2 кръг Д Олимпиец (София) 2:0
15.09.2019 15:00 3 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:1
- 4 кръг
почива
28.09.2019 11:30 5 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 3:2
02.10.2019 09:30 6 кръг Д Миньор (Перник) 1:2
05.10.2019 11:30 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
12.10.2019 11:30 8 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:1
19.10.2019 11:30 9 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:1
24.10.2019 09:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
06.11.2019 09:00 11 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3
09.11.2019 11:30 12 кръг Д Метал 2002 (Перник) 2:0
18.11.2019 15:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 0:1
23.11.2019 09:30 14 кръг Г Септември (София) 1:1
30.11.2019 14:00 15 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
22.02.2020 13:30 16 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 1:2
29.02.2020 09:30 17 кръг Г Олимпиец (София) 3:0
07.03.2020 09:30 18 кръг Д Царско село 2015 (София) анл.
- 19 кръг
почива
21.03.2020 11:30 20 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) анл.
28.03.2020 11:30 21 кръг Г Миньор (Перник) анл.
04.04.2020 11:30 22 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
11.04.2020 11:30 23 кръг Г Пирин (Благоевград) анл.
22.04.2020 15:00 24 кръг Д Марек 1915 (Дупница) анл.
25.04.2020 11:30 25 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
02.05.2020 09:30 26 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
09.05.2020 11:30 27 кръг Г Метал 2002 (Перник) анл.
16.05.2020 09:30 28 кръг Д РД Спорт (София) анл.
23.05.2020 11:30 29 кръг Д Септември (София) анл.
30.05.2020 11:30 30 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Левски Раковски (София) 16 8 3 5 34:25 27
8 РД Спорт (София) 15 8 1 6 39:21 25
9 Елит София (София) 16 5 3 8 23:21 18
10 Метал 2002 (Перник) 15 3 6 6 14:26 15
11 Кюстендил (Кюстендил) 16 4 2 10 19:36 14

Елит София (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 10:30 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
28.09.2019 12:00 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:7
05.10.2019 13:30 3 кръг Г Развитие МФ (София) 2:2
12.10.2019 09:00 4 кръг Д Витоша 13 (София) 0:6
19.10.2019 13:30 5 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 1:3
30.11.2019 09:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:9
- 7 кръг
почива
16.11.2019 09:00 8 кръг Г ЦСКА (София) 0:8
23.11.2019 13:30 9 кръг Д Национал (София) 0:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Олимпия ФК (София) 8 3 1 4 17:19 10
6 Левски Раковски (София) 8 3 1 4 10:21 10
7 Велбъжд (Кюстендил) 8 1 1 6 5:33 4
8 Развитие на млади футболисти (София) 8 0 2 6 8:35 2
9 Елит София (София) 8 0 1 7 3:50 1
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 09:00 1 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
29.03.2020 09:00 2 кръг Д РД Спорт (София) анл.
05.04.2020 09:00 3 кръг Г Левски Раковски (София) анл.
12.04.2020 09:00 4 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
26.04.2020 09:00 5 кръг Г Сердика (София) анл.
03.05.2020 09:00 6 кръг Д Арес (София) анл.
10.05.2020 10:30 7 кръг Г Ком 98 (Годеч) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Арес (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Ком 98 (Годеч) - 0 0 0 0:0 0
11 Левски Раковски (София) - 0 0 0 0:0 0
11 Локомотив София 1929 (София) - 0 0 0 0:0 0

Елит София (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
22.09.2019 10:10 1 кръг Г Национал (София) 0:4
29.09.2019 13:40 2 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:2
06.10.2019 09:00 3 кръг Г Академик 1947 (София) 3:2
13.10.2019 11:20 4 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:4
20.10.2019 10:10 5 кръг Г Левски Раковски (София) 0:9
15.12.2019 13:40 6 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:1
10.11.2019 13:40 7 кръг Г Арес (София) 8:2
17.11.2019 10:10 8 кръг Д София спорт (София) 6:5
24.11.2019 09:00 9 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:7
01.12.2019 11:20 10 кръг Г Миньор (Перник) 6:1
08.12.2019 11:20 11 кръг Д Левски (София) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Национал (София) 10 7 0 3 30:17 21
6 Левски Раковски (София) 11 5 2 4 38:18 17
7 Елит София (София) 11 5 2 4 32:39 17
8 Ком 98 (Годеч) 11 3 3 5 19:34 12
9 Миньор (Перник) 11 2 3 6 15:35 9
Втора фаза / Група "А"
07.03.2020 09:00 1 кръг Г ЦСКА (София) анл.
14.03.2020 09:00 2 кръг Д Локомотив София 1929 (София) анл.
21.03.2020 09:00 3 кръг Г Славия 1913 (София) анл.
28.03.2020 09:00 4 кръг Д Левски II (София) анл.
04.04.2020 09:00 5 кръг Г Н спорт (София) анл.
11.04.2020 09:00 6 кръг Д Национал (София) анл.
14.04.2020 09:00 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
25.04.2020 09:00 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) анл.
02.05.2020 09:00 9 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
09.05.2020 09:00 10 кръг Д Левски (София) анл.
16.05.2020 09:00 11 кръг Г Септември (София) анл.
23.05.2020 09:00 12 кръг Д Левски Раковски (София) анл.
30.05.2020 09:00 13 кръг Г Победа 2013 (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетико Артен (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - 0 0 0 0:0 0
1 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски (София) - 0 0 0 0:0 0
1 Левски II (София) - 0 0 0 0:0 0

Елит София (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
21.09.2019 12:30 1 кръг Г Витоша 13 (София) 8:0
28.09.2019 09:00 2 кръг Г Железница (Железница) 1:4
05.10.2019 12:30 3 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1
12.10.2019 10:10 4 кръг Г Академик 1947 (София) 3:2
19.10.2019 11:20 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) 1:2
16.11.2019 11:20 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:2
09.11.2019 10:10 7 кръг Д Младост 2015 (София) 6:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 ФК ЦСКА 1948 (София) 7 5 0 2 20:12 15
3 Витоша 13 (София) 7 4 1 2 20:19 13
4 Елит София (София) 7 4 0 3 23:12 12
5 Металург 1957 (Перник) 7 3 1 3 21:23 10
6 Академик 1947 (София) 7 3 0 4 25:22 9
Втора фаза / Група "Б"
22.03.2020 11:10 1 кръг Г Витоша 13 (София) анл.
29.03.2020 12:20 2 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
05.04.2020 14:40 3 кръг Г ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) анл.
12.04.2020 11:10 4 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
26.04.2020 12:20 5 кръг Г Септември (София) анл.
03.05.2020 10:00 6 кръг Г Атлетико Артен (София) анл.
10.05.2020 13:30 7 кръг Д Железница (Железница) анл.
17.05.2020 10:00 8 кръг Г Царско село 2015 (София) анл.
24.05.2020 11:10 9 кръг Д Национал (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Витоша 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
12 ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - 0 0 0 0:0 0
12 Елит София (София) - 0 0 0 0:0 0
12 Железница (Железница) - 0 0 0 0:0 0
12 Национал (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници