Левски 2020 (Лом)

BGSupporters форум

Левски 2020 (Лом)

Втора професионална лига
Дата Фаза Противник Рез.
26.07.2021 18:30 1 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 Диема спорт
31.07.2021 18:30 2 кръг Д Созопол (Созопол) 0:0
04.08.2021 20:00 3 кръг Г Ботев II (Пловдив) 0:3
08.08.2021 18:00 4 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:1
14.08.2021 20:00 5 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:2
18.08.2021 18:00 6 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0
22.08.2021 18:00 7 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 0:2
29.08.2021 18:00 8 кръг Д Септември (София) 0:2
12.09.2021 17:00 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 1:2
27.10.2021 15:00 10 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:2
16.11.2021 14:30 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:1
02.10.2021 16:00 12 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:3
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
22.10.2021 16:00 14 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 1:0
01.11.2021 14:30 15 кръг Д Лудогорец 1945 II (Разград) 1:2
04.11.2021 14:30 16 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1
07.11.2021 14:30 17 кръг Д Септември (Симитли) 1:1
23.11.2021 14:30 18 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:3
27.11.2021 14:30 19 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
02.12.2021 14:30 20 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:2
06.12.2021 14:00 21 кръг Г Созопол (Созопол) 0:3
12.12.2021 14:00 22 кръг Д Ботев II (Пловдив) 0:0
19.02.2022 14:00 23 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:2
26.02.2022 14:00 24 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 1:1
- 25 кръг
почива
09.03.2022 15:30 26 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
13.03.2022 15:30 27 кръг Г Септември (София) 0:3
19.03.2022 15:30 28 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
02.04.2022 17:00 29 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:3
06.04.2022 17:00 30 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
10.04.2022 17:00 31 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:3
16.04.2022 17:00 32 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
21.04.2022 17:00 33 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:3
30.04.2022 17:00 34 кръг Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:3
04.05.2022 18:00 35 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
08.05.2022 18:00 36 кръг Г Септември (Симитли) 0:3
14.05.2022 18:00 37 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) 0:3
21.05.2022 16:45 38 кръг Г Миньор (Перник) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
16 Ботев II (Пловдив) 36 8 14 14 34:47 38
17 Марек 1915 (Дупница) 36 8 12 16 29:46 36
18 Септември (Симитли) 36 8 9 19 41:68 33
19 Левски 2020 (Лом) 36 1 5 30 12:77 8
-- Нефтохимик 1962 (Бургас) 16 1 3 12 12:43 -
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
08.09.2021 16:00 - Г Партизан (Червен бряг) 4:0
Първи кръг (1/16 финали)
08.10.2021 15:00 - Д Локомотив София 1929 (София) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
26.06.2021 11:00 - Д Ботев (Враца) 0:2
10.07.2021 11:00 - Г Левски (София) 1:1 Диема спорт
17.07.2021 17:30 - Г Локомотив София 1929 (София) -:-
20.07.2021 18:00 - Д Бней Сахнин (Сахнин, Израел, 1) -:-
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2022 14:00 - Г Септември (Симитли) 2:1
22.01.2022 14:00 - Г Марек 1915 (Дупница) 4:0
26.01.2022 14:00 - Д Банско тийм (Банско) 2:0
28.01.2022 13:00 - Д Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0
02.02.2022 14:00 - Д Спартак (Плевен) 1:1
04.02.2022 14:00 - Г Царско село 2015 (София) 2:4
09.02.2022 14:00 - Г Ботев II (Враца) 2:0
12.02.2022 14:00 - Г Бдин 1923 (Видин) 2:0

Левски 2020 (Лом)

ЮСВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2021 16:00 1 кръг Г Ком (Берковица) 2:4
- 2 кръг
почива
05.10.2021 16:00 3 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 1:2
12.10.2021 16:00 4 кръг Г Ботев (Враца) 1:1
19.10.2021 16:00 5 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 4:1
26.10.2021 16:00 6 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 2:5
02.11.2021 15:00 7 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
09.11.2021 15:00 8 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 9 кръг
почива
23.11.2021 15:00 10 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 11 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 13 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 14 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Ботев (Враца) 4 3 1 0 13:4 10
4 Монолит (Бяла Слатина) 5 2 0 3 7:16 6
5 Ком (Берковица) 6 2 0 4 15:22 6
6 Левски 2020 (Лом) 5 1 1 3 10:13 4
7 Първа атомна (Козлодуй) 5 0 0 5 6:19 0

Левски 2020 (Лом)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Миньор 2017 (Згориград) -:-
30.09.2021 16:00 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:5
07.10.2021 16:00 3 кръг Г Ботев (Враца) 0:10
14.10.2021 16:00 4 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 1:1
21.10.2021 16:00 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:3
28.10.2021 16:00 6 кръг Г Миньор 2017 (Згориград) 3:1
04.11.2021 15:00 7 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 8 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 9 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 10 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Враца) 4 4 0 0 31:0 12
3 ОФК Локомотив (Мездра) 6 2 1 3 11:16 7
4 Първа атомна (Козлодуй) 5 1 1 3 6:14 4
5 Левски 2020 (Лом) 5 1 1 3 6:20 4
6 Миньор 2017 (Згориград) 4 1 0 3 6:18 3

Левски 2020 (Лом)

Деца: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) -:-
02.10.2021 10:30 2 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 0:11
отложен 3 кръг Д Прециз (Монтана) -:-
16.10.2021 10:30 4 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) 0:3
23.10.2021 10:30 5 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 3:5
30.10.2021 10:30 6 кръг Д Ком (Берковица) -:-
06.11.2021 10:30 7 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 8 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) -:-
- 9 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) -:-
- 10 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 11 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 12 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) -:-
- 13 кръг Г Ком (Берковица) -:-
- 14 кръг Д Ботев (Враца) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Прециз (Монтана) 3 2 0 1 12:6 6
5 ОФК Локомотив (Мездра) 4 2 0 2 12:13 6
6 Първа атомна (Козлодуй) 2 0 0 2 0:5 0
7 Ком (Берковица) 3 0 0 3 6:17 0
8 Левски 2020 (Лом) 3 0 0 3 3:19 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група:09 сезона

Последните 10 сезона

2021/2022 Втора лига 19 място
2020/2021 Трета лига 1 място
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ МН 13 място
2014/2015 Б ОФГ МН 2 място
2012/2013 А ОФГ МН 4 място
1963/1964 ЗФГ 6 място
1962/1963 ЗФГ 3 място
1961/1962 ЗФГ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници