Шипка 2015 (Асеновград)

BGSupporters форум

Шипка 2015 (Асеновград)

"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 17:00 1 кръг Г Стоево 2018 (Стоево) 2:2
22.09.2019 17:00 2 кръг Г Младост (Златовръх) 2:3
01.12.2019 14:30 3 кръг Д Чепеларе (Чепеларе) 2:2
06.10.2019 16:00 4 кръг Г Родопи 2012 (Червен) 3:1
13.10.2019 16:00 5 кръг Д Спартак 2012 (Избеглии) 2:0
20.10.2019 16:00 6 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 1:1
24.11.2019 14:30 7 кръг Д Космос 2018 (Боянци) 8:0
10.11.2019 14:30 8 кръг Г Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 4:1
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Тракия 2008 (Нови извор) 0:0
22.03.2020 15:00 10 кръг Д Стоево 2018 (Стоево) -:-
29.03.2020 17:00 11 кръг Д Младост (Златовръх) -:-
05.04.2020 17:00 12 кръг Г Чепеларе (Чепеларе) -:-
12.04.2020 17:00 13 кръг Д Родопи 2012 (Червен) -:-
18.04.2020 17:00 14 кръг Г Спартак 2012 (Избеглии) -:-
26.04.2020 17:00 15 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
03.05.2020 18:00 16 кръг Г Космос 2018 (Боянци) -:-
10.05.2020 18:00 17 кръг Д Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) -:-
17.05.2020 18:00 18 кръг Г Тракия 2008 (Нови извор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Стоево 2018 (Стоево) 9 6 1 2 21:14 19
3 Спартак 2012 (Избеглии) 9 6 0 3 26:17 18
4 Шипка 2015 (Асеновград) 9 4 4 1 24:10 16
5 Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград) 9 4 1 4 16:12 13
6 Родопи 2012 (Червен) 9 4 0 5 23:26 12

Шипка 2015 (Асеновград)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 12:45 1 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
21.09.2019 14:00 2 кръг Д Марица (Цалапица) 0:0
28.09.2019 14:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 1:1
- 4 кръг
почива
12.10.2019 11:30 5 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:3
19.10.2019 11:30 6 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 0:1
30.11.2019 12:45 7 кръг Д Академик (Пловдив) 3:1
07.12.2019 09:00 8 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) 2:3
09.11.2019 10:15 9 кръг Д Феникс (Пловдив) 1:4
16.11.2019 14:00 10 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:2
23.11.2019 14:00 11 кръг Д Улпия (Пловдив) 4:1
- 12 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
- 17 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) -:-
- 18 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) -:-
- 20 кръг Г Феникс (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Улпия (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Феникс (Пловдив) 10 3 3 4 21:16 12
8 Брестник 1948 (Брестник) 10 3 2 5 11:20 11
9 Шипка 2015 (Асеновград) 10 3 2 5 16:16 11
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 10 1 2 7 11:26 5
11 Улпия (Пловдив) 10 0 0 10 3:50 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници