ФК Спартак 1919 (Плевен)

BGSupporters форум

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Левски (София) 1:8
19.08.2020 18:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
23.08.2020 18:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
30.08.2020 16:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
12.09.2020 17:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:1
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Септември (София) 0:12
29.09.2020 11:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
03.10.2020 15:00 10 кръг Г Национал (София) 1:6
10.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Левски (София) 0:7
01.11.2020 13:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:0
04.03.2021 14:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 1:2
07.03.2021 15:30 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:1
14.03.2021 15:00 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
19.03.2021 14:30 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 0:4
28.03.2021 15:00 19 кръг Д Септември (София) 0:7
10.04.2021 13:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:6
18.04.2021 15:30 21 кръг Д Национал (София) -:-
22.04.2021 15:30 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 19 6 2 11 32:61 20
9 Локомотив София 1929 (София) 20 6 1 13 28:60 19
10 ФК Спартак 1919 (Плевен) 20 3 3 14 25:78 12
11 Левски Раковски (София) 20 3 2 15 23:57 11
12 Монтана 1921 (Монтана) 20 0 1 19 8:107 1

ФК Спартак 1919 (Плевен)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:2
28.10.2020 14:30 реванш Г ЦСКА (София) 4:4

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 16:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
15.08.2020 16:00 2 кръг Д Левски (София) 0:0
19.08.2020 16:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
23.08.2020 16:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
27.08.2020 16:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
30.08.2020 11:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
12.09.2020 11:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 2:3
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Септември (София) 1:2
29.09.2020 09:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Г Национал (София) 2:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 13:0
18.10.2020 13:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Левски (София) 0:4
01.11.2020 11:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:0
04.03.2021 12:00 15 кръг Д ЦСКА (София) 0:1
07.03.2021 14:00 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:0
14.03.2021 13:00 17 кръг Д Витоша 13 (София) 2:1
20.03.2021 11:00 18 кръг Г Ботев (Враца) 1:0
28.03.2021 13:00 19 кръг Д Септември (София) 1:0
10.04.2021 11:00 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:0
18.04.2021 13:30 21 кръг Д Национал (София) -:-
22.04.2021 14:00 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Национал (София) 20 11 4 5 54:27 37
5 Ботев (Враца) 20 11 4 5 39:11 37
6 ФК Спартак 1919 (Плевен) 20 9 6 5 39:23 33
7 Славия 1913 (София) 20 7 4 9 23:27 25
8 Пирин (Благоевград) 20 7 4 9 34:37 25

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 14:30 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 0:5
29.10.2020 11:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 0:1
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
17.09.2020 16:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
19.09.2020 10:30 3 кръг Д Павликени (Павликени) 7:0
24.09.2020 16:00 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
26.09.2020 10:30 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 9:0
03.10.2020 10:30 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
08.10.2020 15:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 7:1
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Ботев (Златарица) 7:0
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
22.10.2020 15:00 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:2
24.10.2020 10:30 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
31.10.2020 10:30 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 4:1
07.11.2020 10:30 13 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 5:2
27.02.2021 10:30 14 кръг Г Чумерна (Елена) 2:1
21.11.2020 10:30 15 кръг Д Спартак (Плевен) 4:0
06.03.2021 10:30 16 кръг Г Литекс (Ловеч) 3:0
13.03.2021 10:30 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 0:3
22.03.2021 15:00 18 кръг Г Павликени (Павликени) 3:0
27.03.2021 10:30 19 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 4:0
06.04.2021 16:00 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) 12:0
10.04.2021 10:30 21 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
17.04.2021 10:30 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
20.04.2021 16:00 23 кръг Д Ботев (Златарица) -:-
24.04.2021 10:30 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
01.05.2021 10:30 25 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
08.05.2021 10:30 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
11.05.2021 17:00 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
15.05.2021 10:30 28 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
22.05.2021 10:30 29 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
29.05.2021 10:30 30 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Етър ВТ (Велико Търново) 19 18 0 1 102:17 54
2 Локомотив (Горна Оряховица) 19 17 1 1 121:12 52
3 ФК Спартак 1919 (Плевен) 20 16 0 4 82:16 48
4 Янтра 2019 (Габрово) 18 14 3 1 96:16 45
5 Литекс (Ловеч) 19 12 1 6 60:34 37

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници