ФК Спартак 1919 (Плевен)

BGSupporters форум

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Елитна група (U-17)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 18:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:4
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Левски (София) 1:8
19.08.2020 18:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 6:0
23.08.2020 18:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 1:1
27.08.2020 18:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 1:1
30.08.2020 16:30 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
12.09.2020 17:00 7 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 4:1
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Септември (София) 0:12
29.09.2020 11:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:6
03.10.2020 15:00 10 кръг Г Национал (София) 1:6
10.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:2
18.10.2020 15:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 1:5
25.10.2020 15:00 13 кръг Г Левски (София) 0:7
01.11.2020 13:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 5:0
04.03.2021 13:30 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
отложен 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
отложен 17 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 18 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Национал (София) 15 7 1 7 40:38 22
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 15 4 2 9 28:56 14
9 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 3 3 8 24:57 12
10 Локомотив София 1929 (София) 15 3 1 11 15:52 10
11 Левски Раковски (София) 14 2 2 10 19:45 8

ФК Спартак 1919 (Плевен)

ЮМВ: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
21.10.2020 14:30 1-ви мач Д ЦСКА (София) 0:2
28.10.2020 14:30 реванш Г ЦСКА (София) 4:4

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Елитна група (U-15)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна група
07.08.2020 16:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 1:0
15.08.2020 16:00 2 кръг Д Левски (София) 0:0
19.08.2020 16:00 3 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) 1:1
23.08.2020 16:00 4 кръг Г ЦСКА (София) 0:6
27.08.2020 16:00 5 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) 2:0
30.08.2020 11:30 6 кръг Г Витоша 13 (София) 2:2
12.09.2020 11:00 7 кръг Д Ботев (Враца) 2:3
19.09.2020 16:30 8 кръг Г Септември (София) 1:2
29.09.2020 09:30 9 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
03.10.2020 13:00 10 кръг Г Национал (София) 2:2
10.10.2020 14:00 11 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 13:0
18.10.2020 13:00 12 кръг Д Славия 1913 (София) 3:1
25.10.2020 13:00 13 кръг Г Левски (София) 0:4
01.11.2020 11:00 14 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 4:0
04.03.2021 12:00 15 кръг Д ЦСКА (София) -:-
отложен 16 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) -:-
отложен 17 кръг Д Витоша 13 (София) -:-
- 18 кръг Г Ботев (Враца) -:-
- 19 кръг Д Септември (София) -:-
- 20 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 21 кръг Д Национал (София) -:-
- 22 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ботев (Враца) 15 8 3 4 32:10 27
6 Пирин (Благоевград) 15 6 3 6 30:29 21
7 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 5 5 4 31:21 20
8 Славия 1913 (София) 15 5 3 7 17:21 18
9 Етър ВТ (Велико Търново) 15 6 0 9 20:20 18

ФК Спартак 1919 (Плевен)

Деца: Купа на БФС
Дата Фаза Противник Рез.
1/8 финали
22.10.2020 14:30 1-ви мач Г Берое (Стара Загора) 0:5
29.10.2020 11:00 реванш Д Берое (Стара Загора) 0:1
Деца: Велико Търново - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:30 1 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:0
17.09.2020 16:00 2 кръг Г Етър ВТ (Велико Търново) 0:2
19.09.2020 10:30 3 кръг Д Павликени (Павликени) 7:0
24.09.2020 16:00 4 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
26.09.2020 10:30 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 9:0
03.10.2020 10:30 6 кръг Г Янтра 2019 (Габрово) 0:1
08.10.2020 15:00 7 кръг Д Трявна (Трявна) 7:1
10.10.2020 10:30 8 кръг Г Ботев (Златарица) 7:0
17.10.2020 10:30 9 кръг Д Академик (Свищов) 4:1
22.10.2020 15:00 10 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 5:2
24.10.2020 10:30 11 кръг Д Локомотив (Горна Оряховица) 0:2
31.10.2020 10:30 12 кръг Г Левски 2007 (Левски) 4:1
07.11.2020 10:30 13 кръг Д Изгрев 93 (Царевец) 5:2
отложен 14 кръг Г Чумерна (Елена) -:-
21.11.2020 10:30 15 кръг Д Спартак (Плевен) 4:0
- 16 кръг Г Литекс (Ловеч) -:-
- 17 кръг Д Етър ВТ (Велико Търново) -:-
- 18 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 19 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) -:-
- 21 кръг Д Янтра 2019 (Габрово) -:-
- 22 кръг Г Трявна (Трявна) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Златарица) -:-
- 24 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 25 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 26 кръг Г Локомотив (Горна Оряховица) -:-
- 27 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 28 кръг Г Изгрев 93 (Царевец) -:-
- 29 кръг Д Чумерна (Елена) -:-
- 30 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Локомотив (Горна Оряховица) 15 13 1 1 91:10 40
3 Янтра 2019 (Габрово) 15 11 3 1 73:13 36
4 ФК Спартак 1919 (Плевен) 14 11 0 3 58:12 33
5 Академик (Свищов) 15 10 0 5 57:32 30
6 Литекс (Ловеч) 13 8 1 4 45:25 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници