Юнайтед (Пловдив)

BGSupporters форум

Юнайтед (Пловдив)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2019 12:00 1 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:7
14.09.2019 10:30 2 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:10
23.09.2019 13:00 3 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) 8:1
29.09.2019 10:30 4 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:5
04.10.2019 14:00 5 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
13.10.2019 10:30 6 кръг Д Левски (Карлово) 0:13
19.10.2019 11:00 7 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:3
30.10.2019 10:30 8 кръг Д Сокол (Марково) 1:4
06.11.2019 10:30 9 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:2
08.11.2019 14:30 10 кръг Д Извор (Горски извор) 3:3
17.11.2019 10:30 11 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
23.11.2019 14:00 12 кръг Д Орлета (Пазарджик) 3:2
30.11.2019 11:00 13 кръг Г АФК Хасково (Хасково) 1:9
28.02.2020 14:00 14 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:3
05.03.2020 14:00 15 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:6
15.03.2020 10:30 16 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) анл.
20.03.2020 15:00 17 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
28.03.2020 10:30 18 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
04.04.2020 10:30 19 кръг Г Левски (Карлово) анл.
10.04.2020 16:00 20 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) анл.
17.04.2020 13:00 21 кръг Г Сокол (Марково) анл.
25.04.2020 10:30 22 кръг Д Металик 1938 (Сопот) анл.
03.05.2020 11:00 23 кръг Г Извор (Горски извор) анл.
09.05.2020 10:30 24 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) анл.
16.05.2020 10:30 25 кръг Г Орлета (Пазарджик) анл.
23.05.2020 11:00 26 кръг Д АФК Хасково (Хасково) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Металик 1938 (Сопот) 15 6 1 8 29:38 19
10 Орлета (Пазарджик) 15 4 3 8 23:38 15
11 Юнайтед (Пловдив) 15 4 1 10 25:69 13
12 Брестник 1948 (Брестник) 14 2 2 10 25:44 8
13 Борислав 2009 (Първомай) 15 2 0 13 12:83 6

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 16:15 1 кръг Г ФА Пловдив II (Пловдив) 1:8
28.09.2019 17:30 2 кръг Д Пълдин (Пловдив) 1:4
05.10.2019 15:00 3 кръг Г Палас (Рудозем) 2:2
- 4 кръг
почива
23.11.2019 5 кръг Д Лион (Пловдив) 2:5
09.11.2019 17:30 6 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:3
16.11.2019 17:30 7 кръг Д УФК Васил Левски (Пловдив) 6:0
28.03.2020 19:00 8 кръг Д ФА Пловдив II (Пловдив) анл.
04.04.2020 17:45 9 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
11.04.2020 16:30 10 кръг Д Палас (Рудозем) анл.
16.04.2020 17:45 11 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) анл.
25.04.2020 20:15 12 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
02.05.2020 20:15 13 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
09.05.2020 20:15 14 кръг Г УФК Васил Левски (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Палас (Рудозем) 6 2 2 2 13:12 8
5 Лион (Пловдив) 6 2 0 4 10:15 6
6 Юнайтед (Пловдив) 6 1 1 4 13:22 4
7 Асеновец 2005 (Асеновград) - 0 0 0 0:0 0
8 УФК Васил Левски (Пловдив) 6 0 0 6 7:38 0

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:15 1 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) 1:12
21.09.2019 10:15 2 кръг Г Академик (Пловдив) 0:2
28.09.2019 09:00 3 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 2:1
05.10.2019 10:15 4 кръг Г Феникс (Пловдив) 3:3
- 5 кръг
почива
19.10.2019 09:00 6 кръг Д Улпия (Пловдив) 1:0
30.11.2019 09:00 7 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:0
07.12.2019 12:45 8 кръг Д Марица (Цалапица) 1:1
09.11.2019 12:45 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 3:5
16.11.2019 14:00 10 кръг Д Шипка 2015 (Асеновград) 2:0
23.11.2019 11:30 11 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) 7:1
14.03.2020 10:15 12 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) анл.
21.03.2020 10:15 13 кръг Д Академик (Пловдив) анл.
28.03.2020 09:00 14 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) анл.
04.04.2020 11:30 15 кръг Д Феникс (Пловдив) анл.
11.04.2020 10:15 16 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
16.04.2020 10:15 17 кръг Г Улпия (Пловдив) анл.
25.04.2020 09:00 18 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) анл.
02.05.2020 15:15 19 кръг Г Марица (Цалапица) анл.
09.05.2020 12:45 20 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) анл.
16.05.2020 15:15 21 кръг Г Шипка 2015 (Асеновград) анл.
23.05.2020 15:15 22 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФА Пловдив (Пловдив) 10 10 0 0 56:5 30
2 Тракия 06 (Стамболийски) 10 8 1 1 28:12 25
3 Юнайтед (Пловдив) 10 5 2 3 23:25 17
4 Свобода 2011 (Пещера) 10 5 2 3 24:16 17
5 Марица (Цалапица) 10 5 2 3 23:15 17

Юнайтед (Пловдив)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 12:00 1 кръг Г Кричим (Кричим) 3:5
21.09.2019 14:00 2 кръг Г ФА Карлово (Карлово) 0:6
28.09.2019 14:00 3 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 1:5
05.10.2019 12:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:5
12.10.2019 09:00 5 кръг Д Велд (Пловдив) 2:2
19.10.2019 09:00 6 кръг Г Велд II (Пловдив) 3:0
30.11.2019 11:00 7 кръг Д Атлетик (Куклен) 1:7
07.12.2019 13:00 8 кръг Г Реал (Пловдив) 1:6
09.11.2019 12:00 9 кръг Д Лион (Пловдив) 4:2
16.11.2019 13:00 10 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 1:5
23.11.2019 12:00 11 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 3:4
14.03.2020 13:00 12 кръг Д Кричим (Кричим) анл.
21.03.2020 12:00 13 кръг Д ФА Карлово (Карлово) анл.
28.03.2020 11:00 14 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
04.04.2020 14:00 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
11.04.2020 09:00 16 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
16.04.2020 09:00 17 кръг Д Велд II (Пловдив) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Г Атлетик (Куклен) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Лион (Пловдив) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Велд (Пловдив) 11 3 1 7 18:28 10
9 Реал (Пловдив) 11 3 0 8 25:41 9
10 Юнайтед (Пловдив) 11 2 1 8 22:47 7
11 Лион (Пловдив) 11 2 1 8 18:38 7
12 Секирово (кв.Секирово, Раковски) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници