Ситомир (Никопол)

BGSupporters форум

Ситомир (Никопол)

Северозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.08.2014 18:00 1 кръг Д Видима-Раковски (Севлиево) 0:2
24.08.2014 18:00 2 кръг Г Ботев (Луковит) 1:3
31.08.2014 18:00 3 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 0:2
10.09.2014 17:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 0:3
14.09.2014 17:00 5 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:2
21.09.2014 17:00 6 кръг Г Академик (Свищов) 1:6
28.09.2014 17:00 7 кръг Д Етър В.Търново (Велико Търново) 0:6
03.10.2014 16:00 8 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:3
12.10.2014 16:00 9 кръг Д Ботев 2008 (Козлодуй) 1:1
19.10.2014 16:00 10 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 3:5
16.11.2014 14:30 11 кръг Г Спартак Плевен (Плевен) 0:7
02.11.2014 14:30 12 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:4
09.11.2014 14:30 13 кръг Г Павликени (Павликени) 0:3
15.03.2015 14:30 14 кръг Г Видима-Раковски (Севлиево) 3:0
22.03.2015 14:30 15 кръг Д Ботев (Луковит) 0:3
29.03.2015 17:00 16 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:3
05.04.2015 17:00 17 кръг Д Ком (Берковица) 0:3
10.04.2015 17:00 18 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:3
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Академик (Свищов) 0:3
26.04.2015 17:00 20 кръг Г Етър В.Търново (Велико Търново) 0:3
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:3
10.05.2015 18:00 22 кръг Г Ботев 2008 (Козлодуй) 0:3
13.05.2015 18:00 23 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:3
17.05.2015 18:00 24 кръг Д Спартак Плевен (Плевен) 0:3
23.05.2015 18:00 25 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:3
31.05.2015 18:00 26 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ювентус (Малчика) 26 9 3 14 37:56 30
11 Партизан (Червен бряг) 26 8 5 13 39:62 29
12 Ботев 2008 (Козлодуй) 26 5 6 15 31:45 21
13 Ситомир (Никопол) 26 1 1 24 12:83 1
14 Видима-Раковски (Севлиево) 26 7 3 16 23:57 24

Ситомир (Никопол)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2014 15:00 1 кръг Г Павликени (Павликени) 2:4
26.09.2014 15:00 2 кръг Д Академик (Свищов) 1:5
03.10.2014 15:00 3 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:3
10.10.2014 15:00 4 кръг Г Трявна (Трявна) 1:1
17.10.2014 15:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 9:1
24.10.2014 15:00 6 кръг Г Чавдар (Троян) 0:7
31.10.2014 15:00 7 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 5:0
27.03.2015 15:00 8 кръг Д Павликени (Павликени) 0:3
03.04.2015 16:00 9 кръг Г Академик (Свищов) 2:3
09.04.2015 16:00 10 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:2
17.04.2015 16:00 11 кръг Д Трявна (Трявна) 1:2
24.04.2015 16:00 12 кръг Г Гигант (Белене) 2:0
01.05.2015 16:00 13 кръг Д Чавдар (Троян) 0:2
08.05.2015 16:00 14 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 0:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ювентус (Малчика) 14 8 1 5 42:34 25
5 Павликени (Павликени) 14 7 1 6 33:36 22
6 Трявна (Трявна) 14 4 2 8 15:29 14
7 Ситомир (Никопол) 14 3 1 10 25:44 10
8 Гигант (Белене) 14 0 1 13 14:66 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници