Обнова 2022 (Обнова)

BGSupporters форум

Обнова 2022 (Обнова)

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 17:00 1 кръг Д Виная (Згалево) 7:0
10.09.2022 17:00 2 кръг Г Спартак 22 (Муселиево) 5:2
- 3 кръг
почива
25.09.2022 17:00 4 кръг Д Ботев 1419 (Българене) 2:0
08.10.2022 16:00 5 кръг Г Ботев 22 (Вълчитрън) 8:1
16.10.2022 16:00 6 кръг Д Славия (Новачене) 3:2
22.10.2022 16:00 7 кръг Г Динамо (Изгрев) 1:1
29.10.2022 16:00 8 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 4:0
05.11.2022 15:00 9 кръг Г Чавдар 1920 (Бръшляница) 0:2
- 10 кръг Г Виная (Згалево) -:-
- 11 кръг Д Спартак 22 (Муселиево) -:-
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Г Ботев 1419 (Българене) -:-
- 14 кръг Д Ботев 22 (Вълчитрън) -:-
- 15 кръг Г Славия (Новачене) -:-
- 16 кръг Д Динамо (Изгрев) -:-
- 17 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) -:-
- 18 кръг Д Чавдар 1920 (Бръшляница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Чавдар 1920 (Бръшляница) 8 6 2 0 29:6 20
2 Обнова 2022 (Обнова) 8 6 1 1 30:8 19
3 Ботев 1419 (Българене) 8 5 1 2 16:7 16
4 Динамо (Изгрев) 8 5 1 2 22:9 16
5 Виная (Згалево) 8 3 0 5 15:33 9

Обнова 2022 (Обнова)

Деца: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 11:00 1 кръг Г Вихър (Славяново) 3:2
15.10.2022 11:00 2 кръг Д Спартак (Плевен) 1:1
22.10.2022 11:00 3 кръг Г Тръстеник (Тръстеник) 2:0
- 4 кръг
почива
05.11.2022 11:00 5 кръг Д Вихър (Гулянци) анл.
отложен 6 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
19.11.2022 11:00 7 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 1:4
- 8 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 9 кръг Г Спартак (Плевен) -:-
- 10 кръг Д Тръстеник (Тръстеник) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг
почива
- 13 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 14 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак (Плевен) 5 4 1 0 32:2 13
2 Гигант 1947 (Белене) 5 4 0 1 43:5 12
3 Обнова 2022 (Обнова) 4 2 1 1 7:7 7
4 Вихър (Славяново) 4 1 0 3 12:29 3
5 Тръстеник (Тръстеник) 4 1 0 3 7:26 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Б ОФГ ПЛ 5 място
2019/2020 Б ОФГ ПЛ 9 място
2018/2019 А ОФГ ПЛ 4 място
2017/2018 А ОФГ ПЛ 2 място
2016/2017 А ОФГ ПЛ 6 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници