Спартак (Койнаре)

BGSupporters форум

Спартак (Койнаре)

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Д Левски (Писарово) 1:1
01.09.2018 17:00 2 кръг Д Светослав (Лепица) 7:2
09.09.2018 17:00 3 кръг Г Венци (Искър) 0:3
15.09.2018 17:00 4 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 8:1
22.09.2018 17:00 5 кръг Г Дреновец (Горник) 1:2
29.09.2018 17:00 6 кръг Д Чавдар (Садовец) 5:1
06.10.2018 16:00 7 кръг Г Палфингер (Червен бряг) 3:1
13.10.2018 16:00 8 кръг Д Крали Марко (Еница) 11:1
21.10.2018 11:00 9 кръг Г Левски (Сухаче) анл.
27.10.2018 15:00 10 кръг Д Искър (Долни Луковит) 3:0
03.11.2018 14:00 11 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:2
09.03.2019 15:00 12 кръг Г Левски (Писарово) 1:4
27.04.2019 17:00 13 кръг Г Светослав (Лепица) 5:2
23.03.2019 15:00 14 кръг Д Венци (Искър) 1:1
30.03.2019 15:00 15 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 5:1
06.04.2019 17:00 16 кръг Д Дреновец (Горник) 0:2
13.04.2019 17:00 17 кръг Г Чавдар (Садовец) 3:1
20.04.2019 17:00 18 кръг Д Палфингер (Червен бряг) 3:1
05.05.2019 11:00 19 кръг Г Крали Марко (Еница) 3:2
- 20 кръг
почива
18.05.2019 18:00 21 кръг Г Искър (Долни Луковит) 4:1
25.05.2019 18:00 22 кръг Д Искър (Чомаковци) 4:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (Писарово) 20 15 1 4 62:22 46
2 Венци (Искър) 20 14 3 3 46:18 45
3 Спартак (Койнаре) 20 13 2 5 69:31 41
4 Искър (Чомаковци) 20 12 1 7 38:25 37
5 Дреновец (Горник) 19 11 3 5 40:27 36

Спартак (Койнаре)

Деца: Плевен - Областна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Д Ботев (Луковит) 0:3
06.10.2018 11:00 2 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:8
13.10.2018 11:00 3 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:2
20.10.2018 11:00 4 кръг Д Бенковски (Тетевен) 1:3
27.10.2018 11:00 5 кръг Г Дреновец (Горник) 0:3
04.11.2018 10:00 6 кръг Д Чавдар (Троян) 1:1
10.11.2018 10:00 7 кръг Г Светкавица (Градежница) 3:0
30.03.2019 11:00 8 кръг Г Ботев (Луковит) 1:6
06.04.2019 11:00 9 кръг Г Искър (Чомаковци) 1:3
13.04.2019 11:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:3
20.04.2019 11:00 11 кръг Г Бенковски (Тетевен) 0:7
04.05.2019 11:00 12 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
11.05.2019 11:00 13 кръг Г Чавдар (Троян) 0:8
18.05.2019 11:00 14 кръг Д Светкавица (Градежница) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Искър (Чомаковци) 14 7 2 5 47:26 23
5 Чавдар (Троян) 14 7 2 5 40:28 23
6 Дреновец (Горник) 14 5 0 9 22:43 15
7 Спартак (Койнаре) 14 3 2 9 19:47 11
8 Светкавица (Градежница) 14 0 0 14 10:81 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПЛ --
2016/2017 А ОФГ ПЛ 8 място
2015/2016 А ОФГ ПЛ 9 място
2014/2015 А ОФГ ПЛ 7 място
2012/2013 А ОФГ ПЛ 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници