Партизан (Червен бряг)

BGSupporters форум

Партизан (Червен бряг)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Г Боруна (Царева ливада) 2:4
20.08.2023 18:00 2 кръг Д Ботев II (Враца) 4:3
26.08.2023 18:00 3 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 1:2
02.09.2023 17:00 4 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) 0:3
09.09.2023 17:00 5 кръг Г Дунав (Лом) 0:4
16.09.2023 17:00 6 кръг Д Левски 2007 (Левски) 3:0
23.09.2023 17:00 7 кръг Г Академик (Свищов) 0:4
30.09.2023 17:00 8 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 5:1
08.10.2023 16:00 9 кръг Г Вихър (Славяново) 0:1
- 10 кръг
почива
21.10.2023 16:00 11 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 1:3
27.10.2023 16:00 12 кръг Г Дреновец (Дреновец) 2:5
03.11.2023 14:30 13 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 0:2
11.11.2023 14:30 14 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:4
18.11.2023 14:30 15 кръг Д Павликени (Павликени) 2:0
24.02.2024 14:30 16 кръг Д Боруна (Царева ливада) 0:2
02.03.2024 14:30 17 кръг Г Ботев II (Враца) 1:1
09.03.2024 14:30 18 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
16.03.2024 14:30 19 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) -:-
23.03.2024 14:30 20 кръг Д Дунав (Лом) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Левски 2007 (Левски) -:-
06.04.2024 17:00 22 кръг Д Академик (Свищов) -:-
13.04.2024 17:00 23 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) -:-
20.04.2024 17:00 24 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 25 кръг
почива
03.05.2024 18:00 26 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
11.05.2024 18:00 27 кръг Д Дреновец (Дреновец) -:-
18.05.2024 18:00 28 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
25.05.2024 18:00 29 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
01.06.2024 18:00 30 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Павликени (Павликени) 16 5 2 9 24:38 17
9 Вихър (Славяново) 16 4 3 9 22:27 15
10 Партизан (Червен бряг) 16 4 1 11 21:39 13
11 Ботев II (Враца) 16 3 4 9 19:24 13
12 Левски 2007 (Левски) 15 3 3 9 15:26 12
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Финал
30.08.2023 17:00 - Г Левски (Брест) 5:1
Северозападна България / Финали
06.09.2023 16:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / 1/2 финали
11.10.2023 17:00 - Д Вихър (Славяново) 3:2
Област Плевен / Финал
17.10.2023 16:00 - Г Левски 2007 (Левски) 6:2
Северозападна България / Първи кръг
06.03.2024 14:30 - Г Септември 98 (Гложене) -:-
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:5
15.07.2023 11:00 - Г Дунав (Лом) 0:6
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2024 19:00 - Г Ювентус 95 (Малчика) 1:6
27.01.2024 14:00 - Г Павликени (Павликени) 1:4
04.02.2024 12:00 - Г Ботев II (Враца) 2:3
10.02.2024 13:00 - Д Ювентус 95 (Малчика) 1:0
17.02.2024 13:30 - Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:4

Партизан (Червен бряг)

ЮСВ: Плевен - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
05.10.2023 15:00 1 кръг Г Спартак (Плевен) 1:7
12.10.2023 15:00 2 кръг Д Гигант 1947 (Белене) 2:1
20.10.2023 15:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:7
27.10.2023 15:00 4 кръг Д Вихър (Славяново) 7:0
03.11.2023 15:00 5 кръг Г Венци 2022 (Искър) 0:5
- 6 кръг
почива
17.11.2023 15:00 7 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 4:2
- 8 кръг Д Спартак (Плевен) -:-
- 9 кръг Г Гигант 1947 (Белене) -:-
- 10 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 11 кръг Г Вихър (Славяново) -:-
- 12 кръг Д Венци 2022 (Искър) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант 1947 (Белене) 6 4 0 2 20:5 12
3 Венци 2022 (Искър) 5 3 0 2 13:8 9
4 Партизан (Червен бряг) 6 3 0 3 14:22 9
5 Спартак (Плевен) 6 2 1 3 14:12 7
6 Вихър (Славяново) 5 1 1 3 4:14 4

Партизан (Червен бряг)

Деца: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
отложен 1 кръг Г Спартак 1924 (Койнаре) -:-
- 2 кръг
почива
14.10.2023 11:00 3 кръг Д ФК Троян (Троян) 6:2
21.10.2023 11:00 4 кръг Г Ботев (Луковит) 3:1
04.11.2023 14:00 5 кръг Д Мизия 1924 (Кнежа) 2:3
- 6 кръг Д Спартак 1924 (Койнаре) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Г ФК Троян (Троян) -:-
- 9 кръг Д Ботев (Луковит) -:-
- 10 кръг Г Мизия 1924 (Кнежа) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Мизия 1924 (Кнежа) 4 4 0 0 26:3 12
2 Партизан (Червен бряг) 3 2 0 1 11:6 6
3 ФК Троян (Троян) 4 2 0 2 7:14 6
4 Спартак 1924 (Койнаре) 3 1 0 2 2:11 3
5 Ботев (Луковит) 4 0 0 4 1:13 0

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 13.975 43
септември 2019 12.032 50
август 2019 5.237 84
май 2019 4.495 91
април 2019 12.681 46
март 2019 9.582 63
ноември 2018 7.465 76
октомври 2018 7.728 70
септември 2018 5.178 83
май 2018 3.140 90
април 2018 2.994 90
март 2018 8.381 64
ноември 2017 11.952 49
октомври 2017 6.649 76
септември 2017 6.059 77
август 2017 9.041 66
май 2017 6.001 77
април 2017 7.515 71
март 2017 7.540 71
ноември 2016 7.632 73
октомври 2016 3.724 86
септември 2016 1.842 91
август 2016 2.465 92
май 2016 6.502 71
април 2016 9.968 52
март 2016 10.957 47
ноември 2015 7.169 73
октомври 2015 6.355 76
август 2015 8.155 59
май 2015 8.267 52
април 2015 1.797 84
март 2015 2.819 82
декември 2014 10.044 55
октомври 2014 4.782 82
септември 2014 9.117 59
май 2014 5.283 81
април 2014 8.176 67
март 2014 7.739 62
ноември 2013 8.023 75
септември 2013 10.949 55
август 2013 22.016 25
май 2013 8.588 65
април 2013 11.476 54
март 2013 3.349 85
ноември 2012 15.343 39
октомври 2012 14.949 37
септември 2012 16.005 36
май 2012 12.311 43
април 2012 2.081 93
март 2012 8.149 72
ноември 2011 16.719 40
октомври 2011 6.182 88
септември 2011 9.504 74
август 2011 2.042 100
всички

Интернет страници