Вихър (Гулянци)

BGSupporters форум

Вихър (Гулянци)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 6:0
09.09.2017 17:00 2 кръг Г Спартак (Божурица) 1:1
17.09.2017 17:00 3 кръг Д Дунав (Гиген) 7:0
23.09.2017 17:00 4 кръг Г Свобода (Милковица) 0:0
30.09.2017 17:00 5 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 1:2
08.10.2017 11:00 6 кръг Г Ясен (Ясен) 4:1
14.10.2017 17:00 7 кръг Д Искър (Ореховица) 2:2
21.10.2017 16:00 8 кръг Г Ботев (Ленково) 2:3
28.10.2017 16:00 9 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 4:0
04.11.2017 14:00 10 кръг Д Бенковски (Опанец) 2:1
11.11.2017 14:00 11 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 6:1
11.03.2018 15:00 12 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 3:0
18.03.2018 11:00 13 кръг Д Спартак (Божурица) 4:0
06.04.2018 17:00 14 кръг Г Дунав (Гиген) 2:1
31.03.2018 15:00 15 кръг Д Свобода (Милковица) 7:0
14.04.2018 17:00 16 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 2:4
22.04.2018 17:00 17 кръг Д Ясен (Ясен) 1:1
28.04.2018 17:00 18 кръг Г Искър (Ореховица) 1:3
05.05.2018 18:00 19 кръг Д Ботев (Ленково) 2:1
12.05.2018 18:00 20 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:3
19.05.2018 18:00 21 кръг Г Бенковски (Опанец) 7:3
26.05.2018 18:00 22 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бойчинов (Коиловци) 22 15 1 6 63:46 46
2 Вихър (Гулянци) 22 13 4 5 72:27 43
3 Искър (Ореховица) 22 13 3 6 57:34 42
4 Левски (Горна Митрополия) 22 11 2 9 49:37 35
5 Ясен (Ясен) 22 10 5 7 46:40 35
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Финал
30.08.2017 18:00 - Г Спартак (Плевен) 0:8

Вихър (Гулянци)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Чавдар (Троян) 5:7
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Обнова (Обнова) 2:4
07.10.2017 11:00 3 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:2
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Ситомир (Никопол) 1:3
- 5 кръг
почива
28.10.2017 11:00 6 кръг Д Вихър (Славяново) 4:0
04.11.2017 11:00 7 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) анл.
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Гунди (Плевен) 7:0
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:1
31.03.2018 11:00 10 кръг Г Чавдар (Троян) 3:4
07.04.2018 11:00 11 кръг Д Обнова (Обнова) 2:1
14.04.2018 11:00 12 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:2
21.04.2018 11:00 13 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:3
- 14 кръг
почива
05.05.2018 11:00 15 кръг Г Вихър (Славяново) 3:0
- 16 кръг
почива
19.05.2018 11:00 17 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Ювентус (Малчика) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ситомир (Никопол) 14 9 1 4 40:32 28
3 Обнова (Обнова) 14 8 0 6 47:30 24
4 Вихър (Гулянци) 14 6 4 4 42:30 22
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 14 6 2 6 35:29 20
6 Вихър (Славяново) 14 5 2 7 18:29 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 Б ОФГ ПЛ 2 място
2016/2017 Б ОФГ ПЛ 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 8 място
2014/2015 - -
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници