Вихър (Строево)

BGSupporters форум

Вихър (Строево)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:1
29.08.2015 18:00 2 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2
16.09.2015 17:00 3 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 2:0
13.09.2015 17:00 4 кръг Г Средногорец (Брезово) 6:1
30.09.2015 17:00 5 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:1
27.09.2015 17:00 6 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3
03.10.2015 16:00 7 кръг Д Момино (Момино село) 2:1
11.10.2015 16:00 8 кръг Г Кричим (Кричим) 2:1
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1
18.11.2015 14:30 10 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:1
06.12.2015 14:00 11 кръг Д Калояново (Калояново) 8:1
07.11.2015 14:30 12 кръг Д Тракия (Царимир) 2:1
14.11.2015 14:30 13 кръг Г Марица (Милево) 2:0
21.11.2015 14:30 14 кръг Д Вихър (Белозем) 5:0
28.11.2015 14:30 15 кръг Г Житница (Житница) 1:1
28.02.2016 15:00 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
05.03.2016 15:00 17 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
12.03.2016 15:00 18 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 4:5
19.03.2016 15:00 19 кръг Д Средногорец (Брезово) 7:1
27.03.2016 17:00 20 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
02.04.2016 17:00 21 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
09.04.2016 17:00 22 кръг Г Момино (Момино село) 1:0
16.04.2016 17:00 23 кръг Д Кричим (Кричим) 4:2
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:2
30.04.2016 17:00 25 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:1
08.05.2016 18:00 26 кръг Г Калояново (Калояново) 3:0
11.05.2016 18:00 27 кръг Г Тракия (Царимир) 1:1
14.05.2016 18:00 28 кръг Д Марица (Милево) 1:0
21.05.2016 18:00 29 кръг Г Вихър (Белозем) 1:0
28.05.2016 17:00 30 кръг Д Житница (Житница) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Куклен) 30 21 7 2 91:33 70
2 Вихър (Строево) 30 21 4 5 74:32 67
3 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 20 5 5 80:25 65
4 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 19 2 9 65:35 59
5 Вихър (Белозем) 30 15 2 13 70:50 47
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Първи кръг (1/16 финали)
23.09.2015 16:00 - Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:0
Втори кръг (1/8 финали)
27.10.2015 13:30 - Д Черно море (Варна) 0:5
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 18:00 - Д Марица (Пловдив) 1:0
Област Пловдив / 1/2 финали
26.08.2015 18:00 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1
Област Пловдив / Финал
02.09.2015 17:00 - Д Атлетик (Куклен) 1:1
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
09.09.2015 17:00 - Д Свиленград 1921 (Свиленград) 1:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Г Траките 2007 (Скутаре) 7:0
Област Пловдив / Втори кръг
01.11.2015 14:30 - Г Раковски (Раковски) 7:2
Област Пловдив / Трети кръг
11.11.2015 14:30 - Г Вихър (Белозем) 1:1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Б ОФГ ПД 10 място
2017/2018 А ОФГ ПД 2 място
2016/2017 А ОФГ ПД 3 място
2015/2016 А ОФГ ПД 2 място
2014/2015 А ОФГ ПД 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници