Атлетик (Куклен)

BGSupporters форум

Атлетик (Куклен)

Югоизточна "В" група - Баражи
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
04.06.2016 18:00 - Д Любимец (Любимец) 4:0
"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
30.08.2015 18:00 2 кръг Д Кричим (Кричим) 5:0
05.09.2015 17:00 3 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
13.09.2015 17:00 4 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:1
30.09.2015 17:00 5 кръг Г Вихър (Строево) 1:2
27.09.2015 17:00 6 кръг Д Тракия (Царимир) 3:1
03.10.2015 16:00 7 кръг Г Марица (Милево) 5:2
11.10.2015 16:00 8 кръг Д Вихър (Белозем) 5:3
14.10.2015 16:00 9 кръг Г Житница (Житница) 3:0
24.10.2015 16:00 10 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 5:3
05.12.2015 14:30 11 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 3:3
08.11.2015 14:30 12 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 6:0
15.11.2015 14:30 13 кръг Г Средногорец (Брезово) 3:1
22.11.2015 14:30 14 кръг Г Калояново (Калояново) 5:0
29.11.2015 14:30 15 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:1
28.02.2016 15:00 16 кръг Д Момино (Момино село) 4:1
05.03.2016 15:00 17 кръг Г Кричим (Кричим) 6:0
12.03.2016 15:00 18 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
20.03.2016 15:00 19 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 2:1
27.03.2016 17:00 20 кръг Д Вихър (Строево) 1:1
02.04.2016 17:00 21 кръг Г Тракия (Царимир) 3:1
10.04.2016 17:00 22 кръг Д Марица (Милево) 3:1
16.04.2016 17:00 23 кръг Г Вихър (Белозем) 2:2
23.04.2016 17:00 24 кръг Д Житница (Житница) 1:1
29.04.2016 18:00 25 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
08.05.2016 18:00 26 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2
11.05.2016 18:00 27 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 5:0
15.05.2016 18:00 28 кръг Д Средногорец (Брезово) 3:0
22.05.2016 18:00 29 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
29.05.2016 18:00 30 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Атлетик (Куклен) 30 21 7 2 91:33 70
2 Вихър (Строево) 30 21 4 5 74:32 67
3 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 20 5 5 80:25 65
4 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 19 2 9 65:35 59
5 Вихър (Белозем) 30 15 2 13 70:50 47
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 18:00 - Д Вихър (Белозем) 2:2
Област Пловдив / 1/2 финали
26.08.2015 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Финал
02.09.2015 17:00 - Г Вихър (Строево) 1:1

Атлетик (Куклен)

ЮМВ "Б": Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2015 10:30 1 кръг Д Марица (Пловдив) 1:7
27.09.2015 10:30 2 кръг Г Труд (Труд) 0:0
04.10.2015 10:30 3 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:1
09.10.2015 16:30 4 кръг Г Гигант (Съединение) 1:0
18.10.2015 10:30 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
26.10.2015 10:30 6 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:0
- 7 кръг
почива
08.11.2015 10:30 8 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 3:3
13.11.2015 14:00 9 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
27.03.2016 10:30 10 кръг Г Марица (Пловдив) 2:3
03.04.2016 10:30 11 кръг Д Труд (Труд) 3:0
08.04.2016 16:00 12 кръг Г Пълдин (Пловдив) 0:4
17.04.2016 10:30 13 кръг Д Гигант (Съединение) 3:0
22.04.2016 17:00 14 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
02.05.2016 10:30 15 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
- 16 кръг
почива
14.05.2016 10:30 17 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 0:3
22.05.2016 10:30 18 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракия 06 (Стамболийски) 16 10 1 5 36:13 31
5 Раковски 2011 (Раковски) 16 8 2 6 54:38 26
6 Атлетик (Куклен) 16 5 3 8 17:28 18
7 Гигант (Съединение) 16 4 0 12 25:63 12
8 Борислав 2009 (Първомай) 16 1 1 14 5:69 4

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Трета лига 6 място
2019/2020 Трета лига 13 място
2018/2019 Трета лига 9 място
2017/2018 Трета лига 5 място
2016/2017 Трета лига 5 място
2015/2016 А ОФГ ПД 1 място
2014/2015 А ОФГ ПД 3 място
2012/2013 А ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Месечна ранглиста

Интернет страници