Вихър 2006 (Граф Игнатиево)

BGSupporters форум

Вихър 2006 (Граф Игнатиево)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски II (Карлово) 1:3
13.09.2020 17:00 2 кръг Д Ведраре (Ведраре) 8:2
20.09.2020 17:00 3 кръг Г Вихър (Строево) 1:3
27.09.2020 17:00 4 кръг Д Урожай (Стрелци) 5:1
03.10.2020 16:00 5 кръг Г Сокол (Пъдарско) 3:1
11.10.2020 16:00 6 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
18.10.2020 16:00 7 кръг Г Труд (Труд) 1:1
25.10.2020 14:30 8 кръг Д Средногорец (Брезово) 2:1
01.11.2020 14:30 9 кръг Г Раковски 2018 (Раковски) 0:2
08.11.2020 14:30 10 кръг Д Дъбене (Дъбене) 3:2
15.11.2020 14:30 11 кръг Г Домлян (Домлян) 1:3
отложен 12 кръг Д Тракия 94 (Царимир) -:-
отложен 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
28.02.2021 15:00 14 кръг Г Левски II (Карлово) 2:5
07.03.2021 15:00 15 кръг Г Ведраре (Ведраре) 0:4
14.03.2021 15:00 16 кръг Д Вихър (Строево) 0:2
отложен 17 кръг Г Урожай (Стрелци) -:-
отложен 18 кръг Д Сокол (Пъдарско) -:-
10.04.2021 17:00 19 кръг Г Калояново (Калояново) 0:2
18.04.2021 17:00 20 кръг Д Труд (Труд) -:-
25.04.2021 17:00 21 кръг Г Средногорец (Брезово) -:-
01.05.2021 18:00 22 кръг Д Раковски 2018 (Раковски) -:-
09.05.2021 18:00 23 кръг Г Дъбене (Дъбене) -:-
16.05.2021 18:00 24 кръг Д Домлян (Домлян) -:-
23.05.2021 18:00 25 кръг Г Тракия 94 (Царимир) -:-
30.05.2021 18:00 26 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Ведраре (Ведраре) 18 7 1 10 32:46 22
10 Урожай (Стрелци) 18 7 0 11 37:41 21
11 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 15 6 1 8 30:32 19
12 Калояново (Калояново) 19 5 3 11 24:55 18
13 Средногорец (Брезово) 19 3 2 14 21:73 11

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 10 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 8 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници