Траките 2007 (Скутаре)

BGSupporters форум

Траките 2007 (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 17:00 1 кръг Г Вихър (Войводиново) 1:2
26.09.2021 17:00 2 кръг Д Ботев (Рогош) 4:0
02.10.2021 16:00 3 кръг Г Сокол (Буково) 1:0
10.10.2021 16:00 4 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 5:0
отложен 5 кръг Г Марица 2009 (Градина) -:-
24.10.2021 16:00 6 кръг Д Светкавица (Манолско Конаре) -:-
31.10.2021 14:30 7 кръг Г Марица (Ясно поле) -:-
07.11.2021 14:30 8 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
14.11.2021 14:30 9 кръг Г Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
- 10 кръг Д Вихър (Войводиново) -:-
- 11 кръг Г Ботев (Рогош) -:-
- 12 кръг Д Сокол (Буково) -:-
- 13 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) -:-
- 14 кръг Д Марица 2009 (Градина) -:-
- 15 кръг Г Светкавица (Манолско Конаре) -:-
- 16 кръг Д Марица (Ясно поле) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 18 кръг Д Ботев (кв.Дебър, Първомай) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Вихър (Белозем) 4 3 1 0 15:5 10
3 Марица (Ясно поле) 5 3 1 1 17:11 10
4 Траките 2007 (Скутаре) 4 3 0 1 11:2 9
5 Ботев (Рогош) 4 2 1 1 8:9 7
6 Марица 2009 (Градина) 3 2 0 1 11:7 6

Траките 2007 II (Скутаре)

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2021 17:00 1 кръг Д Царацово 2020 (Царацово) 1:0
12.09.2021 17:00 2 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2
18.09.2021 17:00 3 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
26.09.2021 17:00 4 кръг Г Белащица (Белащица) 2:3
02.10.2021 16:00 5 кръг Д Брестовица (Брестовица) 3:3
отложен 6 кръг Г Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
отложен 7 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
23.10.2021 16:00 8 кръг Д Вето (Цалапица) -:-
31.10.2021 14:30 9 кръг Г Костиево (Костиево) -:-
07.11.2021 14:30 10 кръг Д Лидер (Ягодово) -:-
14.11.2021 14:30 11 кръг Г Чавдар (Пловдив) -:-
21.11.2021 14:30 12 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
28.11.2021 14:30 13 кръг Г Спартак 1971 (Ново село) -:-
- 14 кръг Г Царацово 2020 (Царацово) -:-
- 15 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Белащица (Белащица) -:-
- 18 кръг Г Брестовица (Брестовица) -:-
- 19 кръг Д Бенковски 1959 (Куртово Конаре) -:-
- 20 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 21 кръг Г Вето (Цалапица) -:-
- 22 кръг Д Костиево (Костиево) -:-
- 23 кръг Г Лидер (Ягодово) -:-
- 24 кръг Д Чавдар (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Марица (Цалапица) -:-
- 26 кръг Д Спартак 1971 (Ново село) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Царацово 2020 (Царацово) 7 3 1 3 15:9 10
9 Брестовица (Брестовица) 6 2 2 2 15:8 8
10 Траките 2007 II (Скутаре) 5 1 2 2 8:10 5
11 Марица (Цалапица) 7 1 0 6 7:23 3
12 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 6 1 0 5 4:24 3

Траките 2007 (Скутаре)

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2021 10:00 1 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
отложен 2 кръг Д Сокол (Марково) -:-
25.09.2021 10:00 3 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:1
05.10.2021 16:00 4 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 2:3
отложен 5 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
19.10.2021 16:00 6 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
20.10.2021 16:00 7 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:7
28.10.2021 16:00 8 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
09.11.2021 14:00 9 кръг Д Тунджа (Павел баня) анл.
11.11.2021 14:00 10 кръг Г Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
23.11.2021 14:00 11 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 15 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 16 кръг Д Берое (Стара Загора) -:-
- 17 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 19 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Д Арсенал 2000 (Казанлък) -:-
- 22 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 1 0 4 5:10 3
9 Арсенал 2000 (Казанлък) 5 1 0 4 4:18 3
10 Траките 2007 (Скутаре) 4 0 1 3 3:14 1
11 Металик 1938 (Сопот) 2 0 0 2 0:5 0
-- Тунджа (Павел баня) - 0 0 0 0:0 -

Траките 2007 (Скутаре)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2021 10:30 1 кръг Д Осанна (Пловдив) анл.
03.10.2021 10:30 2 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:2
отложен 3 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
отложен 4 кръг Д Девин (Девин) -:-
24.10.2021 10:30 5 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
30.10.2021 10:30 6 кръг Д Сокол (Марково) -:-
07.11.2021 10:30 7 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 8 кръг
почива
- 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 10 кръг Д Реал (Пловдив) -:-
- 11 кръг Г Девин (Девин) -:-
- 12 кръг Д Беломорец (Асеновград) -:-
- 13 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Тракия 06 (Стамболийски) 2 1 1 0 3:2 4
4 Девин (Девин) 2 1 0 1 6:2 3
5 Траките 2007 (Скутаре) 1 0 0 1 1:2 0
6 Реал (Пловдив) 2 0 0 2 4:6 0
7 Беломорец (Асеновград) 1 0 0 1 1:6 0

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 Б ОФГ ПД 2 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 3 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 4 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 5 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 4 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 9 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -

Интернет страници

 » няма интернет страници