Вихър (Завет)

BGSupporters форум

Вихър (Завет)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:4
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 7:0
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 4:2
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
- 6 кръг
почива
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 5:1
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Аристон (Русе) 1:4
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 5:1
23.03.2019 11:30 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:5
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:0
13.04.2019 11:30 12 кръг Д Две могили (Две могили) 5:1
20.04.2019 11:30 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.04.2019 11:30 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:2
- 15 кръг
почива
11.05.2019 11:30 16 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
18.05.2019 10:30 17 кръг Д Аристон (Русе) 0:1
24.05.2019 11:30 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Аристон (Русе) 16 9 4 3 48:17 31
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 9 2 5 53:32 29
4 Вихър (Завет) 16 9 1 6 44:28 28
5 Локомотив (Русе) 16 8 1 7 34:42 25
6 Две могили (Две могили) 16 6 2 8 31:36 20

Вихър (Завет)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:12
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:9
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:4
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:3
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:11
- 6 кръг
почива
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 0:10
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 0:11
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:9
23.03.2019 10:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:8
30.03.2019 10:00 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
13.04.2019 10:00 12 кръг Д Две могили (Две могили) 3:4
20.04.2019 10:00 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.04.2019 10:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:7
- 15 кръг
почива
11.05.2019 10:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 3:8
18.05.2019 10:00 17 кръг Д Аристон (Русе) 4:3
24.05.2019 10:00 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Две могили (Две могили) 16 8 3 5 34:24 27
6 Локомотив (Русе) 16 7 2 7 49:28 23
7 Вихър (Завет) 16 3 0 13 18:104 9
8 Левски 2000 (Русе) 15 2 0 13 21:58 6
9 Черноломец 2017 (Попово) 15 1 0 14 11:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 7 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 8 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ РЗ 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници