Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дуло (Дулово)

Дунав 2016 (Селановци)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Марек 1919 (Дупница)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Вихър (Завет)

BGSupporters форум

Вихър (Завет)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:4
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 7:0
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 4:2
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
- 6 кръг
почива
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 5:1
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Аристон (Русе) 1:4
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 5:1
23.03.2019 11:30 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:5
30.03.2019 11:30 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 2:0
13.04.2019 11:30 12 кръг Д Две могили (Две могили) 5:1
20.04.2019 11:30 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.04.2019 11:30 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 3:2
- 15 кръг
почива
11.05.2019 11:30 16 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
18.05.2019 10:30 17 кръг Д Аристон (Русе) 0:1
24.05.2019 11:30 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Аристон (Русе) 16 9 4 3 48:17 31
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 16 9 2 5 53:32 29
4 Вихър (Завет) 16 9 1 6 44:28 28
5 Локомотив (Русе) 16 8 1 7 34:42 25
6 Две могили (Две могили) 16 6 2 8 31:36 20

Вихър (Завет)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:12
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:9
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:4
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:3
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:11
- 6 кръг
почива
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 0:10
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 0:11
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:9
23.03.2019 10:00 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 1:8
30.03.2019 10:00 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:5
13.04.2019 10:00 12 кръг Д Две могили (Две могили) 3:4
20.04.2019 10:00 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) 3:0
20.04.2019 10:00 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 0:7
- 15 кръг
почива
11.05.2019 10:00 16 кръг Г Локомотив (Русе) 3:8
18.05.2019 10:00 17 кръг Д Аристон (Русе) 4:3
24.05.2019 10:00 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Две могили (Две могили) 16 8 3 5 34:24 27
6 Локомотив (Русе) 16 7 2 7 49:28 23
7 Вихър (Завет) 16 3 0 13 18:104 9
8 Левски 2000 (Русе) 15 2 0 13 21:58 6
9 Черноломец 2017 (Попово) 15 1 0 14 11:55 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 7 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 8 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ РЗ 12 място
1963/1964 ЗФГ 12 място
1962/1963 ЗФГ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници