Аристон (Русе)

BGSupporters форум

Аристон (Русе)

Елитна група (U-15) - Североизточна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
01.11.2016 10:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:9
24.09.2016 14:00 3 кръг Д Юнак (Варна) 2:0
01.10.2016 10:30 4 кръг Г Черно море (Варна) 1:6
08.10.2016 14:00 5 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:4
15.10.2016 14:00 6 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:5
22.10.2016 14:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:4
29.10.2016 14:00 8 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:0
07.11.2016 15:00 9 кръг Д ФК Спартак (Варна) 1:0
- 10 кръг
почива
18.03.2017 14:00 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 2:10
27.03.2017 14:00 12 кръг Г Юнак (Варна) 10:2
01.04.2017 14:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
08.04.2017 12:00 14 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:1
19.04.2017 14:00 15 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:3
22.04.2017 14:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:3
29.04.2017 14:00 17 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:1
06.05.2017 14:00 18 кръг Г ФК Спартак (Варна) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спартак 1918 (Варна) 16 8 0 8 32:32 24
6 Шумен 2007 (Шумен) 16 6 1 9 28:56 19
7 Аристон (Русе) 16 4 1 11 23:53 13
8 ФК Спартак (Варна) 16 2 0 14 10:56 6
9 Юнак (Варна) 16 1 0 15 7:87 3

Аристон (Русе)

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 4:0
03.11.2016 10:30 2 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
25.09.2016 10:30 3 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 2:1
02.10.2016 11:30 4 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 15:0
09.10.2016 10:30 5 кръг Г ФК Спартак (Варна) 6:1
16.10.2016 10:30 6 кръг Д Черно море (Варна) 1:5
23.10.2016 10:30 7 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:0
- 8 кръг
почива
05.11.2016 10:30 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
14.11.2016 11:30 10 кръг Д Черноморец (Балчик) 10:0
19.11.2016 10:30 11 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 1:1
26.11.2016 11:30 12 кръг Г Черно море II (Варна) 5:0
03.12.2016 10:30 13 кръг Д Волов (Шумен) 6:0
12.03.2017 10:30 14 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 8:0
19.03.2017 14:00 15 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 1:3
25.03.2017 10:30 16 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 5:1
02.04.2017 10:30 17 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
09.04.2017 10:30 18 кръг Д ФК Спартак (Варна) 3:0
12.04.2017 10:30 19 кръг Г Черно море (Варна) 1:4
26.04.2017 10:30 20 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 5:1
- 21 кръг
почива
30.04.2017 10:30 22 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 3:1
07.05.2017 10:30 23 кръг Г Черноморец (Балчик) 3:0
13.05.2017 10:30 24 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 7:1
20.05.2017 10:30 25 кръг Д Черно море II (Варна) 5:1
27.05.2017 10:30 26 кръг Г Волов (Шумен) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 24 22 2 0 138:11 68
2 Черно море (Варна) 24 21 2 1 152:12 65
3 Аристон (Русе) 24 19 1 4 104:24 58
4 Добруджа 1919 (Добрич) 24 15 2 7 69:40 47
5 Доростол 2013 (Силистра) 24 14 3 7 48:43 45

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2012/2013 "В" група 14 място
2011/2012 А ОФГ РС 1 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2012 3.397 84
октомври 2012 13.241 43
септември 2012 11.317 55
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници