ФА Карлово (Карлово)

BGSupporters форум

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 14:00 1 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:3
21.09.2019 14:00 2 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 6:0
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Реал (Пловдив) 4:0
05.10.2019 14:00 4 кръг Д Шипка 2018 (Асеновград) 2:1
12.10.2019 13:00 5 кръг Г Лион (Пловдив) 6:2
19.10.2019 14:00 6 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2
30.11.2019 13:00 7 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 4:0
07.12.2019 10:00 8 кръг Д Велд (Пловдив) 3:1
09.11.2019 14:00 9 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 4:2
16.11.2019 10:00 10 кръг Д Велд II (Пловдив) 6:0
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Кричим (Кричим) 2:0
14.03.2020 14:00 12 кръг Д Атлетик (Куклен) анл.
21.03.2020 12:00 13 кръг Г Юнайтед (Пловдив) анл.
28.03.2020 14:00 14 кръг Д Реал (Пловдив) анл.
04.04.2020 12:00 15 кръг Г Шипка 2018 (Асеновград) анл.
11.04.2020 11:00 16 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
16.04.2020 14:00 17 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) анл.
25.04.2020 13:00 18 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Велд (Пловдив) анл.
09.05.2020 12:00 20 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Велд II (Пловдив) анл.
23.05.2020 13:00 22 кръг Д Кричим (Кричим) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лидер Пловдив (Ягодово) 11 10 1 0 48:7 31
2 ФА Карлово (Карлово) 11 9 2 0 42:11 29
3 Атлетик (Куклен) 11 8 2 1 59:20 26
4 Шипка 2018 (Асеновград) 11 8 0 3 32:8 24
5 Тракия 2004 (Пловдив) 11 7 0 4 27:38 21

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 14:00 1 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
22.09.2019 14:00 2 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 2:8
29.09.2019 14:00 3 кръг Г Бригада (Димитровград) 5:2
06.10.2019 14:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 3:0
13.10.2019 14:00 5 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:3
20.10.2019 14:00 6 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:0
01.12.2019 14:00 7 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3
08.12.2019 14:00 8 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:2
10.11.2019 14:00 9 кръг Г ФА Пловдив (Пловдив) 2:13
17.11.2019 14:00 10 кръг Д Шампион (Стара Загора) 2:3
24.11.2019 14:00 11 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4
15.03.2020 11:00 12 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) анл.
22.03.2020 14:00 13 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:00 14 кръг Д Бригада (Димитровград) анл.
05.04.2020 14:00 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
12.04.2020 10:00 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
17.04.2020 14:00 17 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) анл.
26.04.2020 12:00 18 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) анл.
03.05.2020 13:00 19 кръг Г Беломорец (Асеновград) анл.
10.05.2020 14:00 20 кръг Д ФА Пловдив (Пловдив) анл.
17.05.2020 14:00 21 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
24.05.2020 12:00 22 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кронос 2016 (Пловдив) 11 4 2 5 30:36 14
8 Шипка старс 2015 (Асеновград) 11 4 1 6 34:40 13
9 ФА Карлово (Карлово) 11 4 1 6 22:40 13
10 УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 11 4 1 6 26:29 13
11 Пловдив сити (Пловдив) 11 2 3 6 20:35 9

ФА Карлово (Карлово)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 0:7
22.09.2019 12:00 2 кръг Д Труд (Труд) 5:2
29.09.2019 12:00 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:4
06.10.2019 11:00 4 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 1:7
13.10.2019 11:00 5 кръг Г Шампион (Стара Загора) 2:4
20.10.2019 12:00 6 кръг Г Вихър (Белозем) 1:5
09.11.2019 12:00 7 кръг Д Лион (Пловдив) 0:0
17.11.2019 12:00 8 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:1
10.11.2019 12:00 9 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 0:2
22.03.2020 14:00 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) анл.
29.03.2020 14:00 12 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) анл.
05.04.2020 11:00 13 кръг Г Шампион (Стара Загора) анл.
12.04.2020 14:00 14 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) анл.
17.04.2020 14:00 15 кръг Д Лион (Пловдив) анл.
26.04.2020 14:00 16 кръг Г Вихър (Белозем) анл.
03.05.2020 10:00 17 кръг Д Житница (Житница) анл.
09.05.2020 14:00 18 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) анл.
10.05.2020 14:00 19 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) анл.
16.05.2020 12:00 20 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) анл.
17.05.2020 14:00 21 кръг Д Труд (Труд) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Лион (Пловдив) 9 2 2 5 12:22 8
7 Шампион (Стара Загора) 9 2 1 6 15:22 7
8 ФА Карлово (Карлово) 9 2 1 6 13:32 7
9 Труд (Труд) 9 2 0 7 16:32 6
10 Шипка старс 2015 (Асеновград) 9 2 0 7 14:25 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници