Дунарит (Николово)

BGSupporters форум

Дунарит (Николово)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.11.2020 14:00 1 кръг Г Сокол 2007 (Червена вода) 1:0
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Юделник (Юделник) 4:1
26.09.2020 17:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 1:2
04.10.2020 15:00 4 кръг Г Ботев (Голямо Враново) 3:0
11.10.2020 15:00 5 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) 1:1
18.10.2020 15:00 6 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) 5:1
25.10.2020 15:00 7 кръг Д Мартен (Мартен) 4:0
01.11.2020 14:00 8 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1
08.11.2020 14:00 9 кръг Д Вихър 2020 (Николово) 3:0
15.11.2020 14:00 10 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:1
21.11.2020 14:00 11 кръг Д Смирненски (Смирненски) 4:0
07.03.2021 15:00 12 кръг Д Сокол 2007 (Червена вода) 0:1
14.03.2021 15:00 13 кръг Г Юделник (Юделник) 2:0
20.03.2021 15:00 14 кръг Д Локомотив (Русе) 2:2
28.03.2021 15:00 15 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 6:1
11.04.2021 16:00 16 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) 1:2
18.04.2021 16:00 17 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) 3:0
21.04.2021 18:00 18 кръг Г Мартен (Мартен) 6:1
25.04.2021 16:00 19 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2
30.04.2021 18:00 20 кръг Г Вихър 2020 (Николово) 3:0
09.05.2021 18:00 21 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 3:0
16.05.2021 18:00 22 кръг Г Смирненски (Смирненски) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спартак 2000 (Бъзън) 22 15 3 4 61:28 48
2 Дунарит (Николово) 22 15 2 5 57:16 47
3 Дунав 2009 (Сливо поле) 22 14 4 4 53:24 46
4 Сокол 2007 (Червена вода) 22 14 2 6 65:25 44
5 Локомотив (Русе) 22 12 7 3 56:28 43
"А" ОГ Русе - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
1/4 финали
20.05.2021 18:30 - Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 1:2

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ РС 2 място
2019/2020 А ОФГ РС 3 място
2018/2019 А ОФГ РС 1 място
2017/2018 А ОФГ РС 2 място
2016/2017 А ОФГ РС 1 място
2015/2016 А ОФГ РС 1 място
2014/2015 А ОФГ РС 8 място
2013/2014 А ОФГ РС 7 място
2012/2013 А ОФГ РС 3 място

Интернет страници

 » няма интернет страници