Филип Тотю 2018 (Две могили)

BGSupporters форум

Филип Тотю 2018 (Две могили)

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 14:00 1 кръг Г Ботев 2010 (Копривец) 6:0
01.10.2023 14:00 2 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:2
08.10.2023 14:00 3 кръг Г Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:0
15.10.2023 14:00 4 кръг Г Партизан (Босилковци) 0:0
22.10.2023 14:00 5 кръг Г Дунав (Батин) 0:6
04.11.2023 14:00 6 кръг Г Янтра (Ценово) 0:2
11.11.2023 14:00 7 кръг Д Янтра (Долна Студена) 2:1
- 8 кръг Д Ботев 2010 (Копривец) -:-
- 9 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 10 кръг Д Младост 2010 (Екзарх Йосиф) -:-
- 11 кръг Д Партизан (Босилковци) -:-
- 12 кръг Д Дунав (Батин) -:-
- 13 кръг Д Янтра (Ценово) -:-
- 14 кръг Г Янтра (Долна Студена) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 7 4 2 1 27:7 14
4 Янтра (Ценово) 7 4 0 3 12:10 12
5 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 2 2 3 8:11 8
6 Янтра (Долна Студена) 7 2 0 5 9:28 6
7 Партизан (Босилковци) 7 1 1 5 8:16 4

Филип Тотю 2018 (Две могили)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 11:30 1 кръг Д Бенковски (Исперих) 2:1
07.10.2023 11:30 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:4
14.10.2023 11:30 3 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:1
21.10.2023 11:30 4 кръг Г Левски 2000 (Русе) 7:0
- 5 кръг
почива
04.11.2023 11:30 6 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 2:1
11.11.2023 11:30 7 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 2:1
18.11.2023 11:00 8 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:0
отложен 9 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 10 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 17 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 18 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 7 7 0 0 40:4 21
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 7 6 0 1 19:8 18
3 Локомотив 2022 (Русе) 8 5 1 2 29:12 16
4 Черноломец 1919 (Попово) 7 3 1 3 19:13 10
5 Бенковски (Исперих) 7 2 2 3 13:20 8

Филип Тотю 2018 (Две могили)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
30.09.2023 10:00 1 кръг Д Бенковски (Исперих) 2:2
07.10.2023 10:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
14.10.2023 10:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла) 0:4
21.10.2023 10:00 4 кръг Г Левски 2000 (Русе) 1:5
- 5 кръг
почива
04.11.2023 10:00 6 кръг Д Дунав 2009 (Сливо поле) 0:3
11.11.2023 10:00 7 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 0:1
18.11.2023 10:00 8 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) анл.
отложен 9 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 10 кръг Г Бенковски (Исперих) -:-
- 11 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 12 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 13 кръг Д Левски 2000 (Русе) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Дунав 2009 (Сливо поле) -:-
- 16 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Лудогорец 1945 (Разград) 6 3 1 2 12:10 10
6 Кубрат 2016 (Кубрат) 6 1 2 3 6:13 5
7 Бенковски (Бяла) 6 1 0 5 7:21 3
8 Филип Тотю 2018 (Две могили) 6 0 1 5 3:18 1
- Черноломец 1919 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници