Дунав 2009 (Сливо поле)

BGSupporters форум

Дунав 2009 (Сливо поле)

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2021 16:00 1 кръг Д Дунарит (Николово) 0:3
26.09.2021 16:00 2 кръг Г Юделник (Юделник) 1:2
03.10.2021 14:00 3 кръг Д Спартак 2014 (Хотанца) 0:1
10.10.2021 14:00 4 кръг Г Вихър 2020 (Николово) 1:1
17.10.2021 14:00 5 кръг Д Ботев (Голямо Враново) 7:0
23.10.2021 14:00 6 кръг Г Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
31.10.2021 14:00 7 кръг Д Мартен (Мартен) -:-
07.11.2021 14:00 8 кръг Д Смирненски (Смирненски) -:-
20.11.2021 14:00 9 кръг Г Спартак 2000 (Бъзън) -:-
- 10 кръг Г Дунарит (Николово) -:-
- 11 кръг Д Юделник (Юделник) -:-
- 12 кръг Г Спартак 2014 (Хотанца) -:-
- 13 кръг Д Вихър 2020 (Николово) -:-
- 14 кръг Г Ботев (Голямо Враново) -:-
- 15 кръг Д Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) -:-
- 16 кръг Г Мартен (Мартен) -:-
- 17 кръг Г Смирненски (Смирненски) -:-
- 18 кръг Д Спартак 2000 (Бъзън) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак 2014 (Хотанца) 4 2 0 2 5:7 6
7 Юделник (Юделник) 5 1 1 3 2:9 4
8 Мартен (Мартен) 5 1 1 3 6:8 4
9 Дунав 2009 (Сливо поле) 5 1 1 3 9:7 4
10 Ботев (Голямо Враново) 4 0 0 4 0:15 0

Дунав 2009 (Сливо поле)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 11:30 1 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:5
25.09.2021 11:30 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:4
02.10.2021 11:30 3 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
- 4 кръг
почива
16.10.2021 11:30 5 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
23.10.2021 11:30 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 7 кръг
почива
06.11.2021 11:30 8 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
13.11.2021 11:30 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
20.11.2021 11:30 10 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Филип Тотю 2018 (Две могили) 1 1 0 0 5:0 3
3 Черноломец 1919 (Попово) 2 1 0 1 7:6 3
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 1 0 0 1 0:4 0
5 Бенковски (Бяла) 1 0 0 1 0:6 0
6 Дунав 2009 (Сливо поле) 2 0 0 2 0:9 0

Дунав 2009 (Сливо поле)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2021 10:00 1 кръг Д Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1
25.09.2021 10:00 2 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:1
02.10.2021 10:00 3 кръг Д Бенковски (Бяла) -:-
09.10.2021 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 5:2
16.10.2021 10:00 5 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
23.10.2021 10:00 6 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 7 кръг
почива
06.11.2021 10:00 8 кръг Г Филип Тотю 2018 (Две могили) -:-
13.11.2021 10:00 9 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
20.11.2021 10:00 10 кръг Г Бенковски (Бяла) -:-
- 11 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 12 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 13 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) -:-
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 (Разград) 4 4 0 0 40:0 12
2 Дунав 2009 (Сливо поле) 3 1 1 1 6:4 4
3 Филип Тотю 2018 (Две могили) 1 1 0 0 1:0 3
4 Локомотив (Русе) 3 0 1 2 4:11 1
5 Кубрат 2016 (Кубрат) 2 0 1 1 2:12 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ РС 3 място
2019/2020 А ОФГ РС 2 място
2018/2019 А ОФГ РС 2 място
2017/2018 А ОФГ РС 5 място
2016/2017 А ОФГ РС 4 място
2015/2016 А ОФГ РС 2 място
2014/2015 А ОФГ РС 4 място
2013/2014 А ОФГ РС 4 място
2012/2013 А ОФГ РС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници