Академика (София)

BGSupporters форум

Академика (София)

Деца "А": София (столица) - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
06.09.2023 13:00 1 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:3
10.09.2023 14:00 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:12
- 3 кръг
почива
24.09.2023 14:00 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 0:5
01.10.2023 13:00 5 кръг Г Арес (София) 1:10
08.10.2023 13:00 6 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 1:12
12.10.2023 15:00 7 кръг Г Септември (София) 0:4
15.10.2023 10:00 8 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 1:4
22.10.2023 13:00 9 кръг Г Национал (София) 0:9
30.10.2023 11:00 10 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 2:2
06.11.2023 10:30 11 кръг Г Барокко (София) 3:4
12.11.2023 14:00 12 кръг Д Победа 1945 (София) 6:1
19.11.2023 13:00 13 кръг Г РД Спорт (София) 0:6
29.11.2023 12:00 14 кръг Д УФК Ботев (София) 1:8
02.12.2023 11:00 15 кръг Г Левски Раковски (София) 0:3
25.02.2024 13:00 16 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:3
03.03.2024 13:00 17 кръг Д Възраждане 2020 (София) -:-
- 18 кръг
почива
17.03.2024 10:30 19 кръг Г ОФК София 1992 (София) -:-
24.03.2024 13:00 20 кръг Д Арес (София) -:-
30.03.2024 16:00 21 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
07.04.2024 13:00 22 кръг Д Септември (София) -:-
14.04.2024 13:00 23 кръг Г Локомотив София 1929 (София) -:-
21.04.2024 13:00 24 кръг Д Национал (София) -:-
28.04.2024 11:00 25 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
01.05.2024 13:00 26 кръг Д Барокко (София) -:-
12.05.2024 13:00 27 кръг Г Победа 1945 (София) -:-
19.05.2024 13:00 28 кръг Д РД Спорт (София) -:-
26.05.2024 13:00 29 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
02.06.2024 13:00 30 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Чавдар (Етрополе) 15 5 0 10 24:50 15
12 Победа 1945 (София) 15 2 1 12 24:108 7
13 Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 14 1 1 12 14:125 4
14 Академика (София) 15 1 1 13 16:86 4
15 Барокко (София) 15 1 0 14 12:68 3

Академика (София)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "А"
16.09.2023 13:15 1 кръг Г Ултраспорт академия (София) 2:4
23.09.2023 09:00 2 кръг Д Национал (София) 0:2
30.09.2023 11:50 3 кръг Г Левски Раковски (София) 0:2
07.10.2023 09:00 4 кръг Д Левски (София) 1:4
18.11.2023 10:25 5 кръг Г Септември (София) 1:2
21.10.2023 14:40 6 кръг Д Локомотив София 1929 (София) 0:4
28.10.2023 13:15 7 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
04.11.2023 13:15 8 кръг Д Славия 1913 (София) 1:3
11.11.2023 11:50 9 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ултраспорт академия (София) 9 4 2 3 20:17 14
7 Левски Раковски (София) 9 2 1 6 7:16 7
8 Национал (София) 9 2 1 6 10:29 7
9 Септември (София) 9 1 0 8 5:29 3
10 Академика (София) 9 0 0 9 5:30 0

Академика (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:40 1 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:3
24.09.2023 12:30 2 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 0:3
01.10.2023 09:00 3 кръг Г Барокко (София) 1:3
08.10.2023 11:20 4 кръг Д ОФК София 1992 (София) 9:1
15.10.2023 13:40 5 кръг Г Интер Джесика 2010 (София) 10:1
22.10.2023 12:30 6 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:4
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Спорт за всички (София) 1:2
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Развитие МФ (София) 2:3
17.03.2024 09:00 9 кръг Г УФК Ботев (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Спорт за всички (София) 8 5 0 3 35:6 15
6 УФК Ботев (София) 8 4 0 4 19:23 12
7 Академика (София) 8 2 0 6 27:20 6
8 Интер Джесика 2010 (София) 8 2 0 6 12:39 6
9 Развитие на млади футболисти (София) 8 1 1 6 9:47 4

Академика (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д БАМФ (София) 2:4
24.09.2023 10:10 2 кръг Д Развитие МФ (София) 2:2
01.10.2023 11:20 3 кръг Г Академия Мургаш (Нови хан) 1:6
08.10.2023 10:10 4 кръг Д Академия Металург (Перник) 1:8
15.10.2023 10:10 5 кръг Г Искър 2022 (Самоков) 4:2
22.10.2023 09:00 6 кръг Д Левски Раковски (София) 0:7
12.11.2023 11:20 7 кръг Г Елит София (София) 4:4
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Академия Септември II (София) 2:4
26.11.2023 09:00 9 кръг Г Софияспорт 2020 (София) 3:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър 2022 (Самоков) 9 2 2 5 22:26 8
7 Развитие на млади футболисти (София) 9 2 2 5 19:32 8
8 Академика (София) 9 1 3 5 19:40 6
9 Софияспорт 2020 (София) 9 1 2 6 13:41 5
10 Елит София (София) 9 0 2 7 12:56 2

Академика (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 11:05 1 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:1
24.09.2023 13:00 2 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 6:0
01.10.2023 12:00 3 кръг Г Козаро (Ботевград) 2:0
08.10.2023 09:15 4 кръг Д Ай ма3кс (София) 4:0
15.10.2023 13:00 5 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4:0
22.10.2023 13:00 6 кръг Д Елит София (София) анл.
12.11.2023 11:05 7 кръг Г Развитие МФ (София) 3:0
19.11.2023 10:10 8 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 5:0
17.03.2024 13:00 9 кръг Г Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академика (София) 7 7 0 0 28:1 21
2 Козаро (Ботевград) 7 6 0 1 33:12 18
3 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 7 5 0 2 42:18 15
4 Ай ма3кс (София) 8 4 0 4 37:25 12
5 Локомотив София 1929 II (София) 7 4 0 3 29:20 12

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници