ФК Рудозем (Рудозем)

BGSupporters форум

ФК Рудозем (Рудозем)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
08.10.2022 14:00 1 кръг Г Крумовград II (Крумовград) 0:3
23.10.2022 15:00 2 кръг Г Искра (Черноочене) анл.
30.10.2022 14:00 3 кръг Д ФК Върбица (Бенковски) анл.
06.11.2022 14:00 4 кръг Д Крумовград II (Крумовград) анл.
13.11.2022 14:00 5 кръг Д Искра (Черноочене) анл.
20.11.2022 14:00 6 кръг Г ФК Върбица (Бенковски) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Върбица (Бенковски) 4 4 0 0 25:1 12
2 Искра (Черноочене) 4 1 0 3 7:14 3
3 Крумовград II (Крумовград) 4 1 0 3 3:20 3
- ФК Рудозем (Рудозем) 1 0 0 1 0:3 -

ФК Рудозем (Рудозем)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
07.09.2022 10:30 1 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:4
10.09.2022 12:00 2 кръг Д Труд (Труд) 3:0
18.09.2022 12:00 3 кръг Г Гигант (Съединение) 0:7
24.09.2022 12:00 4 кръг Д Старско (Хасково) 1:5
29.09.2022 13:30 5 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5
08.10.2022 12:00 6 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
16.10.2022 12:00 7 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 5:8
22.10.2022 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:0
28.10.2022 15:00 9 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 0:1
05.11.2022 12:00 10 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
12.11.2022 12:00 11 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 0:7
отложен 12 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
27.11.2022 12:00 13 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
- 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 15 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 16 кръг Д Гигант (Съединение) -:-
- 17 кръг Г Старско (Хасково) -:-
- 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 23 кръг Г Сокол (Марково) -:-
- 24 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 26 кръг Д Левски (Карлово) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Старско (Хасково) 13 4 1 8 31:44 13
11 Тракия 06 (Стамболийски) 12 2 3 7 13:25 9
12 Юнайтед (Пловдив) 13 3 0 10 30:64 9
13 Сокол (Марково) 13 2 0 11 12:41 6
14 ФК Рудозем (Рудозем) 12 1 1 10 10:45 4

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници