ОФК Локомотив (Мездра)

BGSupporters форум

ОФК Локомотив (Мездра)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
06.08.2022 18:00 1 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:1
13.08.2022 18:00 2 кръг Д Ювентус 95 (Малчика) 3:0
20.08.2022 18:00 3 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
27.08.2022 18:00 4 кръг Д Боруна (Царева ливада) 5:1
26.10.2022 16:00 5 кръг Г Локомотив (Г.Оряховица) 0:1
10.09.2022 17:00 6 кръг Д Павликени (Павликени) 2:1
18.09.2022 17:00 7 кръг Г Етър ВТ II (Велико Търново) 4:2
25.09.2022 17:00 8 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
30.09.2022 17:00 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:2
08.10.2022 16:00 10 кръг Д Дреновец (Дреновец) 1:0
15.10.2022 16:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:0
22.10.2022 16:00 12 кръг Д Академик (Свищов) 4:0
29.10.2022 16:00 13 кръг Г Вихър (Славяново) 3:2
06.11.2022 14:30 14 кръг Д Ботев II (Враца) 2:1
12.11.2022 14:30 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 4:2
- 16 кръг Д Левски 2007 (Левски) -:-
- 17 кръг Г Ювентус 95 (Малчика) -:-
- 18 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) -:-
- 19 кръг Г Боруна (Царева ливада) -:-
- 20 кръг Д Локомотив (Г.Оряховица) -:-
- 21 кръг Г Павликени (Павликени) -:-
- 22 кръг Д Етър ВТ II (Велико Търново) -:-
- 23 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) -:-
- 24 кръг Д Бдин 1923 (Видин) -:-
- 25 кръг Г Дреновец (Дреновец) -:-
- 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) -:-
- 27 кръг Г Академик (Свищов) -:-
- 28 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
- 29 кръг Г Ботев II (Враца) -:-
- 30 кръг Д Партизан (Червен бряг) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Бдин 1923 (Видин) 15 13 0 2 47:15 39
2 ОФК Локомотив (Мездра) 15 13 0 2 38:14 39
3 Локомотив (Горна Оряховица) 15 11 2 2 41:12 35
4 Вихър (Славяново) 15 10 2 3 32:14 32
5 Павликени (Павликени) 15 9 2 4 30:24 29
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
22.09.2022 16:00 - Д Литекс (Ловеч) 0:1
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Северозападна България / Финали
06.09.2022 16:00 - Г Озрен (Голям извор) 2:0
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Враца / 1/2 финали
19.10.2022 16:00 - Г Огоста (Хайредин) 2:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
09.07.2022 18:00 - Д Вихър (Славяново) 0:1
16.07.2022 18:00 - Д Ботев II (Враца) 3:1
23.07.2022 18:00 - Д Дреновец (Дреновец) 3:0
30.07.2022 10:30 - Д Надежда (Доброславци) 2:1
02.09.2022 18:00 - Д Гранит (Владая) 2:0

ОФК Локомотив (Мездра)

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2022 16:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 0:10
29.09.2022 16:00 2 кръг Д Ботев (Враца) 0:6
06.10.2022 16:00 3 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 1:5
13.10.2022 16:00 4 кръг Г Ком (Берковица) 2:0
20.10.2022 16:00 5 кръг Д Дунав (Лом) 2:1
27.10.2022 16:00 6 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
03.11.2022 15:00 7 кръг Г Ботев (Враца) 1:8
- 8 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 9 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 10 кръг Г Дунав (Лом) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Бдин 1923 (Видин) 7 4 1 2 27:7 13
3 Монолит (Бяла Слатина) 7 4 1 2 20:13 13
4 ОФК Локомотив (Мездра) 7 3 0 4 8:30 9
5 Дунав (Лом) 7 1 1 5 9:35 4
6 Ком (Берковица) 7 0 1 6 6:38 1

ОФК Локомотив (Мездра)

Деца: Монтана - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
25.09.2022 10:30 1 кръг Г Ком (Берковица) 1:3
09.10.2022 10:30 2 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 7:0
16.10.2022 10:30 3 кръг Г Ленчо (Якимово) 4:9
23.10.2022 10:30 4 кръг Д Пъстренец (Долно Белотинци) 3:0
30.10.2022 10:30 5 кръг Г Ботев (Враца) 0:7
06.11.2022 10:30 6 кръг Г Монолит (Бяла Слатина) 1:2
13.11.2022 10:30 7 кръг Д Монтана 1921 (Монтана) 0:4
- 8 кръг Д Ком (Берковица) -:-
- 9 кръг Г Бдин 1923 (Видин) -:-
- 10 кръг Д Ленчо (Якимово) -:-
- 11 кръг Г Пъстренец (Долно Белотинци) -:-
- 12 кръг Д Ботев (Враца) -:-
- 13 кръг Д Монолит (Бяла Слатина) -:-
- 14 кръг Г Монтана 1921 (Монтана) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ком (Берковица) 6 3 0 3 14:23 9
5 Ленчо (Якимово) 5 2 0 3 17:43 6
6 ОФК Локомотив (Мездра) 7 2 0 5 16:25 6
7 Пъстренец (Долно Белотинци) 7 1 0 6 6:49 3
8 Бдин 1923 (Видин) 7 1 0 6 7:34 3

ОФК Локомотив (Мездра)

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2022 10:30 1 кръг Д Ботев (Враца) 1:0
01.10.2022 10:30 2 кръг Г Атлетик 77 (Козлодуй) 1:1
- 3 кръг
почива
15.10.2022 10:30 4 кръг Д Прециз (Монтана) 9:0
22.10.2022 10:30 5 кръг Г ДФК Видин (Видин) 3:2
29.10.2022 10:30 6 кръг Д ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:3
отложен 7 кръг Г Околчица (Моравица) -:-
12.11.2022 10:30 8 кръг Г Ботев (Враца) 0:0
19.11.2022 10:30 9 кръг Д Атлетик 77 (Козлодуй) 1:4
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Прециз (Монтана) -:-
- 12 кръг Д ДФК Видин (Видин) -:-
- 13 кръг Г ФК Спартак 1919 (Плевен) -:-
- 14 кръг Д Околчица (Моравица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Ботев (Враца) 8 5 1 2 51:10 16
3 Атлетик 77 (Козлодуй) 8 5 1 2 54:13 16
4 ОФК Локомотив (Мездра) 7 3 2 2 17:10 11
5 ДФК Видин (Видин) 7 2 1 4 21:19 7
6 Прециз (Монтана) 9 1 0 8 9:82 3

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
октомври 2019 2.823 87
септември 2019 8.490 67
август 2019 10.230 54
май 2019 6.037 73
април 2019 2.636 92
март 2019 9.546 64
ноември 2018 6.723 80
октомври 2018 9.757 60
септември 2018 9.153 66
всички

Интернет страници