ФК Спортист 1959 (Падеш)

BGSupporters форум

ФК Спортист 1959 (Падеш)

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 17:00 1 кръг Д Граничар 2022 (Логодаж) 1:2
17.09.2022 17:00 2 кръг Д Левуново 2014 (Левуново) 2:4
24.09.2022 17:00 3 кръг Г Изстребител 2020 (Ново Делчево) 4:2
08.10.2022 16:00 4 кръг Д Яворница (Яворница) 5:3
15.10.2022 16:00 5 кръг Г Калабак (Самуилово) 3:2
отложен 6 кръг Д Струма 1948 (Марикостиново) -:-
29.10.2022 16:00 7 кръг Г Подгорец (Коларово) 4:2
05.11.2022 15:00 8 кръг Д Ураган (Михнево) 5:0
12.11.2022 15:00 9 кръг Г Стрела (Петрич) 3:0
19.11.2022 15:00 10 кръг Д Градешница (Долна Градешница) 8:4
отложен 11 кръг Г Спортист 2022 (Струма) -:-
- 12 кръг Г Граничар 2022 (Логодаж) -:-
- 13 кръг Г Левуново 2014 (Левуново) -:-
- 14 кръг Д Изстребител 2020 (Ново Делчево) -:-
- 15 кръг Г Яворница (Яворница) -:-
- 16 кръг Д Калабак (Самуилово) -:-
- 17 кръг Г Струма 1948 (Марикостиново) -:-
- 18 кръг Д Подгорец (Коларово) -:-
- 19 кръг Г Ураган (Михнево) -:-
- 20 кръг Д Стрела (Петрич) -:-
- 21 кръг Г Градешница (Долна Градешница) -:-
- 22 кръг Д Спортист 2022 (Струма) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Левуново 2014 (Левуново) 10 7 3 0 33:8 24
3 Граничар 2022 (Логодаж) 11 7 1 3 33:15 22
4 ФК Спортист 1959 (Падеш) 9 7 0 2 35:19 21
5 Струма 1948 (Марикостиново) 10 5 4 1 24:10 19
6 Яворница (Яворница) 10 6 1 3 25:16 19

ФК Спортист 1959 (Падеш)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2022 11:00 1 кръг Г Вихрен (Сандански) 0:7
18.09.2022 11:00 2 кръг Д Банско тийм (Банско) 4:2
21.09.2022 11:00 3 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 3:0
- 4 кръг
почива
05.10.2022 11:00 5 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:7
08.10.2022 11:00 6 кръг Г Хлапетата (Благоевград) 1:1
15.10.2022 11:00 7 кръг Д Стрела 2003 (Вълкосел) 6:3
22.10.2022 11:00 8 кръг Г Септември (Симитли) 0:6
29.10.2022 11:00 9 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:5
05.11.2022 11:00 10 кръг Г Орлетата (Благоевград) 0:2
12.11.2022 11:00 11 кръг Д Малеш (Микрево) 1:2
19.11.2022 11:00 12 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:3
26.11.2022 11:00 13 кръг Д Беласица (Петрич) 2:3
- 14 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
- 15 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 16 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 19 кръг Д Хлапетата (Благоевград) -:-
- 20 кръг Г Стрела 2003 (Вълкосел) -:-
- 21 кръг Д Септември (Симитли) -:-
- 22 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) -:-
- 23 кръг Д Орлетата (Благоевград) -:-
- 24 кръг Г Малеш (Микрево) -:-
- 25 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 26 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Беласица (Петрич) 10 5 2 3 20:20 17
9 Хлапетата (Благоевград) 12 4 5 3 20:13 17
10 ФК Спортист 1959 (Падеш) 12 3 1 8 17:41 10
11 Стрела 2003 (Вълкосел) 12 3 0 9 18:39 9
12 Банско тийм (Банско) 12 1 0 11 15:76 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници