ФК Спортист 1959 (Падеш)

BGSupporters форум

ФК Спортист 1959 (Падеш)

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Огражден 1955 (Първомай) 2:3
09.09.2023 17:00 2 кръг Д Изстребител 2020 (Ново Делчево) 5:0
16.09.2023 17:00 3 кръг Г Яворница (Яворница) 2:2
17.02.2024 14:00 4 кръг Г Калабак (Самуилово) 6:1
30.09.2023 17:00 5 кръг Д Градешница (Долна Градешница) 9:1
07.10.2023 16:00 6 кръг Г Стрела (Петрич) 5:2
14.10.2023 16:00 7 кръг Д Струма 1948 (Марикостиново) 2:0
21.10.2023 16:00 8 кръг Г Спортист 2022 (Струма) 7:1
24.02.2024 14:00 9 кръг Д Граничар 2022 (Логодаж) 1:1
11.11.2023 15:00 10 кръг Г Подгорец (Коларово) 2:4
18.11.2023 15:00 11 кръг Д Ураган (Михнево) 3:0
02.03.2024 15:00 12 кръг Д Огражден 1955 (Първомай) 2:1
09.03.2024 15:00 13 кръг Г Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:1
16.03.2024 15:00 14 кръг Д Яворница (Яворница) 4:0
23.03.2024 15:00 15 кръг Д Калабак (Самуилово) 3:0
30.03.2024 15:00 16 кръг Г Градешница (Долна Градешница) 5:1
06.04.2024 16:00 17 кръг Д Стрела (Петрич) 15:2
13.04.2024 16:00 18 кръг Г Струма 1948 (Марикостиново) -:-
20.04.2024 16:00 19 кръг Д Спортист 2022 (Струма) -:-
27.04.2024 16:00 20 кръг Г Граничар 2022 (Логодаж) -:-
11.05.2024 17:00 21 кръг Д Подгорец (Коларово) -:-
18.05.2024 17:00 22 кръг Г Ураган (Михнево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ФК Спортист 1959 (Падеш) 17 13 2 2 76:20 41
2 Огражден 1955 (Първомай) 17 13 0 4 69:23 39
3 Изстребител 2020 (Ново Делчево) 17 11 1 5 39:24 34
4 Яворница (Яворница) 16 10 1 5 45:34 31
5 Струма 1948 (Марикостиново) 17 9 2 6 43:32 29

ФК Спортист 1959 (Падеш)

ЮМВ: Кюстендил - Зонална група - зона II
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 13:00 1 кръг Д Орлетата (Благоевград) 0:0
16.09.2023 13:00 2 кръг Г Беласица (Петрич) 1:4
23.09.2023 13:00 3 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) 0:4
30.09.2023 13:00 4 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
06.10.2023 14:30 5 кръг Д Малеш (Микрево) 4:3
14.10.2023 11:00 6 кръг Д Миньор (Перник) 0:4
21.10.2023 12:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:8
04.11.2023 13:00 8 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:2
11.11.2023 11:00 9 кръг Г Септември (Симитли) 1:3
09.03.2024 13:00 10 кръг Г Орлетата (Благоевград) 1:1
18.03.2024 12:00 11 кръг Д Беласица (Петрич) 0:5
26.03.2024 13:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
30.03.2024 13:00 13 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1
09.04.2024 13:00 14 кръг Г Малеш (Микрево) 4:2
13.04.2024 13:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 2:6
20.04.2024 13:00 16 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
27.04.2024 13:00 17 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
11.05.2024 13:00 18 кръг Д Септември (Симитли) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Септември (Симитли) 15 6 1 8 27:39 19
7 Вихрен (Сандански) 13 6 1 6 21:19 19
8 ФК Спортист 1959 (Падеш) 15 3 2 10 16:49 11
9 Орлетата (Благоевград) 14 3 2 9 14:48 11
10 Малеш (Микрево) 14 1 0 13 17:58 3

ФК Спортист 1959 (Падеш)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 2:3
13.09.2023 17:00 2 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:6
16.09.2023 11:00 3 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:3
23.09.2023 11:00 4 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) 1:1
27.09.2023 16:00 5 кръг Д Орлетата (Благоевград) 0:2
30.09.2023 11:00 6 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:4
08.10.2023 11:00 7 кръг Д Хлапетата (Благоевград) 1:3
14.10.2023 11:00 8 кръг Г Малеш (Микрево) 0:8
- 9 кръг
почива
02.12.2023 11:00 10 кръг Д Беласица (Петрич) 3:1
11.11.2023 11:00 11 кръг Г Вихрен (Сандански) 3:3
19.11.2023 11:00 12 кръг Д Банско тийм (Банско) 0:4
25.11.2023 11:00 13 кръг Г Левски 2008 (Крупник) 3:1
02.03.2024 11:00 14 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
10.03.2024 11:00 15 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 8:0
16.03.2024 10:30 16 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:8
23.03.2024 11:00 17 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) 1:2
30.03.2024 11:00 18 кръг Г Орлетата (Благоевград) 1:8
03.04.2024 11:00 19 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
07.04.2024 10:30 20 кръг Г Хлапетата (Благоевград) 0:8
13.04.2024 11:00 21 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
- 22 кръг
почива
27.04.2024 11:00 23 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
11.05.2024 11:00 24 кръг Д Вихрен (Сандански) -:-
19.05.2024 11:00 25 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
25.05.2024 11:00 26 кръг Д Левски 2008 (Крупник) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин 1941 (Разлог) 17 5 1 11 34:101 16
10 Вихрен (Сандански) 17 4 3 10 29:48 15
11 ФК Спортист 1959 (Падеш) 19 3 3 13 27:69 12
12 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 17 3 2 12 12:72 11
13 Левски 2008 (Крупник) 17 2 0 15 29:73 6

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници