Левски 2008 (Крупник)

BGSupporters форум

Левски 2008 (Крупник)

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 17:00 1 кръг Г Долно Осеново (Долно Осеново) 4:2
10.09.2023 17:00 2 кръг Д Спортист (Падеш) 3:0
17.09.2023 17:00 3 кръг Г Малеш (Микрево) 2:4
24.09.2023 17:00 4 кръг Д Светкавица (Митино) 2:1
01.10.2023 16:00 5 кръг Г Орел (Лебница) 6:3
- 6 кръг
почива
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Левуново 2014 (Левуново) 2:3
22.10.2023 16:00 8 кръг Г Спартак (Склаве) 1:1
10.12.2023 14:30 9 кръг Д Рилци 2006 (Рилци) 1:0
12.11.2023 15:00 10 кръг Г Вихрен II (Сандански) 3:1
19.11.2023 15:00 11 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 0:0
22.05.2024 20:00 12 кръг Г Ветрен (Полена) 3:1
03.12.2023 14:30 13 кръг Д Локомотив (Дамяница) 2:1
25.02.2024 14:00 14 кръг Д Долно Осеново (Долно Осеново) 1:0
03.03.2024 15:00 15 кръг Г Спортист (Падеш) 3:0
10.03.2024 15:00 16 кръг Д Малеш (Микрево) 3:2
17.03.2024 15:00 17 кръг Г Светкавица (Митино) 2:2
24.03.2024 15:00 18 кръг Д Орел (Лебница) 3:0
- 19 кръг
почива
07.04.2024 16:00 20 кръг Г Левуново 2014 (Левуново) 5:1
14.04.2024 16:00 21 кръг Д Спартак (Склаве) 2:0
21.04.2024 16:00 22 кръг Г Рилци 2006 (Рилци) 2:1
28.04.2024 16:00 23 кръг Д Вихрен II (Сандански) 1:1
12.05.2024 17:00 24 кръг Г Перун 1978 (Кресна) 1:1
19.05.2024 17:00 25 кръг Д Ветрен (Полена) 0:1
26.05.2024 17:00 26 кръг Г Локомотив (Дамяница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Локомотив (Дамяница) 23 17 3 3 65:27 54
2 Левски 2008 (Крупник) 23 15 5 3 52:26 50
3 Перун 1978 (Кресна) 23 15 4 4 62:30 49
4 Спартак (Склаве) 23 12 5 6 42:30 41
5 Ветрен (Полена) 21 12 3 6 42:27 39

Левски 2008 (Крупник)

Деца: Благоевград - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2023 11:00 1 кръг Г Беласица (Петрич) 1:11
13.09.2023 17:00 2 кръг Д Вихрен (Сандански) 1:3
17.09.2023 11:00 3 кръг Г Банско тийм (Банско) 1:8
- 4 кръг
почива
27.09.2023 16:00 5 кръг Д Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
01.10.2023 11:00 6 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 1:6
07.10.2023 11:00 7 кръг Д Пирин (Благоевград) 1:5
14.10.2023 11:00 8 кръг Г Места 1929 (Хаджидимово) 2:4
21.10.2023 11:00 9 кръг Д Орлетата (Благоевград) 2:6
02.12.2023 11:00 10 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
12.11.2023 11:00 11 кръг Д Хлапетата (Благоевград) 0:4
18.11.2023 11:00 12 кръг Г Малеш (Микрево) 1:8
25.11.2023 11:00 13 кръг Д ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:3
02.03.2024 11:00 14 кръг Д Беласица (Петрич) 4:1
отложен 15 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
17.03.2024 11:00 16 кръг Д Банско тийм (Банско) 0:3
- 17 кръг
почива
30.03.2024 11:00 18 кръг Г Неврокоп 1 (Гоце Делчев) 0:3
03.04.2024 11:00 19 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) 13:0
06.04.2024 10:30 20 кръг Г Пирин (Благоевград) 1:2
13.04.2024 11:00 21 кръг Д Места 1929 (Хаджидимово) 6:0
20.04.2024 11:00 22 кръг Г Орлетата (Благоевград) 0:0
27.04.2024 11:00 23 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
12.05.2024 10:30 24 кръг Г Хлапетата (Благоевград) 0:5
18.05.2024 11:00 25 кръг Д Малеш (Микрево) -:-
25.05.2024 11:00 26 кръг Г ФК Спортист 1959 (Падеш) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Места 1929 (Хаджидимово) 23 6 2 15 35:101 20
10 Пирин 1941 (Разлог) 23 5 2 16 41:164 17
11 Пирин 1912 (Гоце Делчев) 23 3 4 16 21:96 13
12 ФК Спортист 1959 (Падеш) 23 3 3 17 28:86 12
13 Левски 2008 (Крупник) 21 3 2 16 36:79 11

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ БЛ 2 място
2021/2022 А ОФГ БЛ 1 място
2020/2021 А ОФГ БЛ 3 място
2019/2020 А ОФГ БЛ 3 място
2018/2019 А ОФГ БЛ 4 място
2017/2018 А ОФГ БЛ 3 място
2016/2017 А ОФГ БЛ 1 място
2015/2016 А ОФГ БЛ 8 място
2014/2015 А ОФГ БЛ 3 място
2012/2013 А ОФГ БЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници