ФК Тича (Варна)

BGSupporters форум

ФК Тича (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 10:00 1 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 4:0
21.09.2019 14:30 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
28.09.2019 16:30 3 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:2
06.10.2019 16:30 4 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 1:1
- 5 кръг
почива
20.10.2019 17:00 6 кръг Г Олимпик II (Варна) 0:3
01.11.2019 10:00 7 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:5
10.11.2019 11:00 8 кръг Г Дунав (Русе) 0:3
17.11.2019 14:30 9 кръг Д Тополи 2010 II (Тополи) 4:0
24.11.2019 11:00 10 кръг Г Аристон (Русе) 2:4
04.12.2019 16:00 11 кръг Д Олимпик (Варна) 2:0
08.03.2020 12:30 12 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
15.03.2020 14:30 13 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
22.03.2020 13:00 14 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) анл.
29.03.2020 10:00 15 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) анл.
- 16 кръг
почива
12.04.2020 10:00 17 кръг Д Олимпик II (Варна) анл.
26.04.2020 10:00 18 кръг Г Девня 2005 (Девня) анл.
03.05.2020 11:00 19 кръг Д Дунав (Русе) анл.
10.05.2020 10:00 20 кръг Г Тополи 2010 II (Тополи) анл.
17.05.2020 11:00 21 кръг Д Аристон (Русе) анл.
24.05.2020 12:30 22 кръг Г Олимпик (Варна) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Девня 2005 (Девня) 10 5 1 4 44:19 16
6 Олимпик (Варна) 10 5 0 5 40:28 15
7 ФК Тича (Варна) 10 4 2 4 17:19 14
8 Тополи 2010 (Тополи) 10 3 2 5 20:31 11
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 10 2 0 8 12:50 6

ФК Тича (Варна)

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2019 10:00 1 кръг Г Черно море (Варна) 0:11
21.09.2019 13:00 2 кръг Д Черно море II (Варна) 1:2
28.09.2019 11:00 3 кръг Г Дунав (Русе) 1:7
05.10.2019 13:00 4 кръг Д Дунав II (Русе) 0:8
13.11.2019 11:00 5 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 1:3
19.10.2019 13:00 6 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:3
26.10.2019 11:00 7 кръг Г Олимпик (Варна) 1:1
01.11.2019 12:30 8 кръг Д Варна 2017 (Варна) 4:2
04.11.2019 14:00 9 кръг Г МФК Тича (Варна) 0:3
09.11.2019 13:00 10 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:3
16.11.2019 14:30 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:6
23.11.2019 13:00 12 кръг Д Аристон (Русе) 0:3
30.11.2019 11:00 13 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:13
14.03.2020 13:30 14 кръг Д Черно море (Варна) анл.
21.03.2020 11:00 15 кръг Г Черно море II (Варна) анл.
28.03.2020 13:30 16 кръг Д Дунав (Русе) анл.
04.04.2020 11:00 17 кръг Г Дунав II (Русе) анл.
11.04.2020 13:30 18 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) анл.
17.04.2020 11:00 19 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) анл.
25.04.2020 13:30 20 кръг Д Олимпик (Варна) анл.
02.05.2020 11:00 21 кръг Г Варна 2017 (Варна) анл.
06.05.2020 13:30 22 кръг Д МФК Тича (Варна) анл.
09.05.2020 11:00 23 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
16.05.2020 13:30 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) анл.
23.05.2020 11:00 25 кръг Г Аристон (Русе) анл.
30.05.2020 13:30 26 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Шумен 2007 (Шумен) 12 4 0 8 29:28 12
11 Спартак 1918 (Варна) 12 2 2 8 15:38 8
12 Добруджа 1919 (Добрич) 12 2 0 10 6:78 6
13 ФК Тича (Варна) 12 1 1 10 9:52 4
14 Варна 2017 (Варна) 12 0 0 12 3:89 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници