Космос (Браничево)

BGSupporters форум

Космос (Браничево)

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2023 10:00 1 кръг Д Борци (Борци) 7:0
10.09.2023 17:00 2 кръг Г Мълния (Климент) 0:3
03.12.2023 14:00 3 кръг Д Дъбрава (Осеновец) 3:0
24.09.2023 14:00 4 кръг Г Устрем 2020 (Пет могили) 0:0
01.10.2023 13:00 5 кръг Д Ракета 2023 (Тъкач) 3:3
07.10.2023 16:00 6 кръг Г Ясен 2007 (Ясенково) 0:2
15.10.2023 16:00 7 кръг Д Заря 2022 (Тодор Икономово) 3:1
21.10.2023 16:00 8 кръг Д Лудогорец 2017 (Каолиново) 8:2
04.11.2023 14:00 9 кръг Г Победа 2016 (Пристое) 4:2
- 10 кръг
почива
10.12.2023 13:00 11 кръг Г Зенит (Черноглавци) 2:2
03.03.2024 15:00 12 кръг Г Борци (Борци) 3:2
10.03.2024 15:00 13 кръг Д Мълния (Климент) 0:1
- 14 кръг
почива
24.03.2024 12:00 15 кръг Д Устрем 2020 (Пет могили) 5:1
31.03.2024 16:00 16 кръг Г Ракета 2023 (Тъкач) 2:3
07.04.2024 17:00 17 кръг Д Ясен 2007 (Ясенково) 3:5
14.04.2024 17:00 18 кръг Г Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:3
21.04.2024 14:00 19 кръг Г Лудогорец 2017 (Каолиново) 8:2
28.04.2024 14:00 20 кръг Д Победа 2016 (Пристое) 3:4
- 21 кръг
почива
12.05.2024 17:00 22 кръг Д Зенит (Черноглавци) 3:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ясен 2007 (Ясенково) 18 10 2 6 59:45 32
5 Ракета 2023 (Тъкач) 18 9 2 7 56:46 29
6 Космос (Браничево) 18 7 3 8 55:43 24
7 Победа 2016 (Пристое) 18 7 1 10 49:64 22
8 Устрем 2020 (Пет могили) 18 4 3 11 27:57 15

Космос (Браничево)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:5
23.09.2023 12:15 2 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 0:8
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 10:0
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 6:1
14.10.2023 11:00 5 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:5
21.10.2023 11:00 6 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:3
28.10.2023 11:00 7 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 3:6
04.11.2023 11:00 8 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 3:4
11.11.2023 11:00 9 кръг Г ФК Тича (Варна) 4:1
09.03.2024 10:00 10 кръг Г Септември 98 (Тервел) 4:0
16.03.2024 11:00 11 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 0:1
23.03.2024 10:00 12 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 10:1
30.03.2024 11:00 13 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 8:0
01.05.2024 11:00 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 3:2
13.04.2024 11:00 15 кръг Г Атлетик (Провадия) 4:2
20.04.2024 11:00 16 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:2
27.04.2024 11:00 17 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 6:1
11.05.2024 11:00 18 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Септември 98 (Тервел) 18 12 0 6 60:21 36
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 11 3 4 74:18 36
5 Космос (Браничево) 18 11 0 7 70:42 33
6 Златен век 2020 (Велики Преслав) 18 7 2 9 29:52 23
7 Атлетик (Провадия) 18 7 0 11 46:57 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ШН 7 място
2021/2022 А ОФГ ШН 3 място
2020/2021 - -
2019/2020 - -
2018/2019 - -
2017/2018 - -
2016/2017 А ОФГ ШН 11 място
2015/2016 А ОФГ ШН 4 място
2014/2015 - -
2013/2014 А ОФГ ШН 3 място
2012/2013 А ОФГ ШН 1 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ШН 13 място

Интернет страници

 » няма интернет страници