Септември 98 (Тервел)

BGSupporters форум

Септември 98 (Тервел)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2023 18:00 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0
19.08.2023 18:00 2 кръг Г Лудогорец 1945 III (Разград) 1:6
26.08.2023 18:00 3 кръг Д Устрем Д (Дончево) 5:1
02.09.2023 17:00 4 кръг Г Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:2
09.09.2023 17:00 5 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) анл.
17.09.2023 17:00 6 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 1:0
23.09.2023 17:00 7 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 3:0
30.09.2023 16:00 8 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
08.10.2023 16:00 9 кръг Г Дунав от Русе II (Русе) 1:0
10.12.2023 14:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 4:0
21.10.2023 16:00 11 кръг Г Волов (Шумен) анл.
25.11.2023 14:00 12 кръг Д Черно море II (Варна) 1:2
04.11.2023 14:00 13 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:0
11.11.2023 14:00 14 кръг Д Локомотив 2022 (Русе) 1:1
18.11.2023 14:00 15 кръг Г Бенковски (Исперих) 3:2
24.02.2024 14:00 16 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:0
08.05.2024 17:00 17 кръг Д Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0
10.03.2024 15:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) 0:0
16.03.2024 15:00 19 кръг Д Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 1:0
- 20 кръг
почива
30.03.2024 16:00 21 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 3:1
06.04.2024 16:00 22 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:1
14.04.2024 16:00 23 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 4:0
20.04.2024 16:00 24 кръг Д Дунав от Русе II (Русе) 4:1
27.04.2024 16:00 25 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
- 26 кръг
почива
11.05.2024 17:00 27 кръг Г Черно море II (Варна) 1:2
19.05.2024 17:00 28 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 2:0
26.05.2024 18:00 29 кръг Г Локомотив 2022 (Русе) 4:0
01.06.2024 18:00 30 кръг Д Бенковски (Исперих) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Лудогорец 1945 III (Разград) 26 19 4 3 69:16 61
2 Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 26 19 4 3 71:20 61
3 Септември 98 (Тервел) 26 18 4 4 52:19 58
4 Черно море II (Варна) 26 16 8 2 49:17 56
5 Черноломец 1919 (Попово) 26 17 2 7 54:31 53
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
09.09.2023 16:00 - Д Беласица (Петрич) 1:0
Първи кръг (1/16 финали)
14.10.2023 15:00 - Д Арда 1924 (Кърджали) 0:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Североизточна България / Финали
- -
почива
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
20.09.2023 17:00 - Д Устрем Д (Дончево) 3:0
Област Добрич / Финал
04.10.2023 16:00 - Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
08.07.2023 10:00 - Д Черно море II (Варна) анл.
15.07.2023 18:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 0:2
29.07.2023 18:10 - Г Карнобат (Карнобат) 1:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2024 14:00 - Г Спартак 1918 II (Варна) 2:1
03.02.2024 14:00 - Г Карнобат (Карнобат) 3:0
10.02.2024 14:00 - Г Локомотив 2022 (Русе) 3:1
23.03.2024 15:30 - Г Спартак 1918 (Варна) 0:0

Септември 98 II (Тервел)

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Спартак (Зърнево) 12:0
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Дружба (Безмер) 2:2
01.10.2023 16:00 3 кръг Д Добруджански спортист (Ст.Караджа) 4:3
07.10.2023 16:00 4 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 5:0
15.10.2023 16:00 5 кръг Д Вихър (Жегларци) анл.
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Спортист (Стефаново) 5:0
12.11.2023 14:00 7 кръг Д Искра 41 (Бенковски) 7:0
09.03.2024 14:30 8 кръг Д Черноморец II (Балчик) 4:0
17.03.2024 14:30 9 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 4:0
24.03.2024 14:30 10 кръг Г Спартак (Зърнево) 4:2
31.03.2024 17:00 11 кръг Д Дружба (Безмер) 1:3
07.04.2024 17:00 12 кръг Г Добруджански спортист (Ст.Караджа) 2:4
13.04.2024 17:00 13 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 20:0
- 14 кръг
почива
28.04.2024 17:00 15 кръг Д Спортист (Стефаново) 10:0
12.05.2024 17:00 16 кръг Г Искра 41 (Бенковски) 2:0
19.05.2024 14:00 17 кръг Г Черноморец II (Балчик) 4:1
26.05.2024 14:00 18 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Дружба (Безмер) 16 13 3 0 70:22 42
2 Добруджански спортист (Стефан Караджа) 16 13 1 2 78:24 40
3 Септември 98 II (Тервел) 16 13 1 2 92:15 40
4 Спартак (Зърнево) 16 8 1 7 48:48 25
5 Сокол 2012 (Соколово) 16 5 4 7 31:40 19

Септември 98 (Тервел)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 10:00 1 кръг Г Космос (Браничево) 5:0
23.09.2023 11:00 2 кръг Д Атлетик (Провадия) 5:0
19.11.2023 11:00 3 кръг Г Доростол Силистра (Силистра) 1:4
06.10.2023 15:30 4 кръг Д Златен век 2020 (Велики Преслав) 6:0
14.10.2023 11:00 5 кръг Г ФК Тича (Варна) 8:0
22.10.2023 11:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:4
28.10.2023 11:00 7 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:0
04.11.2023 11:00 8 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 7:0
11.11.2023 11:00 9 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 5:0
09.03.2024 10:00 10 кръг Д Космос (Браничево) 0:4
16.03.2024 11:00 11 кръг Г Атлетик (Провадия) 2:5
23.03.2024 11:00 12 кръг Д Доростол Силистра (Силистра) 0:1
30.03.2024 13:00 13 кръг Г Златен век 2020 (Велики Преслав) 1:0
06.04.2024 11:00 14 кръг Д ФК Тича (Варна) 3:0
14.04.2024 11:00 15 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:0
20.04.2024 13:00 16 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) 1:2
28.04.2024 10:00 17 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0
11.05.2024 11:00 18 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 8:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Доростол Силистра (Силистра) 18 17 1 0 65:5 52
2 Шумен 2007 (Шумен) 18 14 1 3 68:11 43
3 Септември 98 (Тервел) 18 12 0 6 60:21 36
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 11 3 4 74:18 36
5 Космос (Браничево) 18 11 0 7 70:42 33

Клубна емблема

Екипи

Екип 1 Екип 2

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 13.074 41
октомври 2019 13.667 47
септември 2019 12.698 46
август 2019 6.521 75
май 2019 12.208 50
април 2019 13.952 41
март 2019 8.401 69
ноември 2018 5.429 87
октомври 2018 12.588 54
септември 2018 9.191 64
май 2018 5.923 81
април 2018 17.581 32
март 2018 13.063 44
ноември 2017 7.221 70
октомври 2017 7.261 74
септември 2017 8.311 66
август 2017 10.178 56
май 2017 13.732 44
април 2017 4.191 83
март 2017 9.773 59
ноември 2016 11.938 50
октомври 2016 6.478 74
септември 2016 4.102 84
август 2016 10.312 55
май 2016 9.977 48
април 2016 12.133 39
март 2016 11.668 43
ноември 2015 11.145 47
октомври 2015 6.648 72
август 2015 2.997 86
май 2015 10.659 47
април 2015 8.821 55
март 2015 13.758 32
декември 2014 14.799 31
октомври 2014 8.204 68
септември 2014 9.050 61
май 2014 21.343 22
април 2014 14.117 37
март 2014 9.002 55
ноември 2013 13.534 49
септември 2013 18.641 31
август 2013 6.581 77
май 2013 4.774 75
април 2013 14.819 43
март 2013 11.015 55
ноември 2012 7.998 70
октомври 2012 10.344 59
септември 2012 9.571 67
май 2012 8.679 71
април 2012 9.100 72
март 2012 14.803 48
ноември 2011 7.684 83
октомври 2011 14.715 39
септември 2011 12.910 59
август 2011 12.982 46
май 2011 1.798 103
април 2011 17.234 34
март 2011 14.690 45
ноември 2010 17.591 37
октомври 2010 13.546 53
септември 2010 8.948 80
август 2010 9.118 80
всички

Интернет страници