Козаро (Ботевград)

BGSupporters форум

Козаро (Ботевград)

"А" ОГ София - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 1:2
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Звездец (Горна Малина) 4:0
27.09.2020 16:00 3 кръг Д Рилец (Говедарци) 5:1
03.10.2020 16:00 4 кръг Г Ракитин (Трудовец) 2:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:1
17.10.2020 16:00 6 кръг Д Левски (Долна баня) 4:2
24.10.2020 16:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) анл.
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Спортист (Нови хан) 2:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Г Мътивир (Ихтиман) 4:2
14.03.2021 15:00 10 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 0:0
отложен 11 кръг Д Звездец (Горна Малина) -:-
отложен 12 кръг Г Рилец (Говедарци) -:-
10.04.2021 16:00 13 кръг Д Ракитин (Трудовец) 1:0
18.04.2021 11:00 14 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) -:-
25.04.2021 16:00 15 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
- 16 кръг
почива
16.05.2021 17:00 17 кръг Г Спортист (Нови хан) -:-
23.05.2021 17:00 18 кръг Д Мътивир (Ихтиман) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (Костенец) 12 10 1 1 37:7 31
2 Ракитин (Трудовец) 12 6 4 2 27:11 22
3 Козаро (Ботевград) 10 6 2 2 23:10 20
4 Левски (Долна баня) 12 6 2 4 25:18 20
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 11 4 4 3 12:14 16
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София / 1/4 финали
07.10.2020 16:00 - Д Ботев 1937 (Ихтиман) 5:1
Област София / 1/2 финали
14.10.2020 16:00 - Д Сливнишки герой (Сливница) 1:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
25.07.2020 14:30 - Г Банкя 2009 (Банкя) 3:2
02.08.2020 18:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
08.08.2020 18:00 - Д Градешница (Долна Градешница) 4:2
15.08.2020 14:30 - Г Железница (Железница) 7:5
23.08.2020 11:00 - Г Армейци (Кюстендил) 1:3
30.08.2020 11:00 - Д Банкя 2009 (Банкя) 5:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
30.01.2021 15:00 - Д Локомотив Сф 1929 /юн.ст./ (София) 1:2

Козаро (Ботевград)

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
20.09.2020 11:00 1 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3
27.09.2020 11:00 2 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) 0:7
04.10.2020 11:00 3 кръг Г ФК Рилски спортист (Самоков) 0:10
11.10.2020 11:00 4 кръг Д Левски (Долна баня) 3:1
18.10.2020 11:00 5 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:13
25.10.2020 11:00 6 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 0:5
31.10.2020 11:00 7 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) 0:0
07.11.2020 11:00 8 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0
14.11.2020 11:00 9 кръг Г ОФК Костенец (Костенец) 1:5
21.11.2020 11:00 10 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) 1:3
отложен 11 кръг Д Левски (Долна баня) -:-
отложен 12 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
28.03.2021 11:00 13 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:6
11.04.2021 11:00 14 кръг Г Пирдоп (Пирдоп) -:-
18.04.2021 11:00 15 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
24.04.2021 11:00 16 кръг Д ОФК Костенец (Костенец) -:-
30.04.2021 11:00 17 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
09.05.2021 11:00 18 кръг Г Левски (Долна баня) -:-
15.05.2021 11:00 19 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
23.05.2021 11:00 20 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) -:-
30.05.2021 11:00 21 кръг Д Пирдоп (Пирдоп) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 ОФК Костенец (Костенец) 12 7 0 5 51:22 21
5 Ботев 1937 (Ихтиман) 11 3 0 8 16:49 9
6 Пирдоп (Пирдоп) 12 2 2 8 14:55 8
7 Козаро (Ботевград) 11 2 1 8 10:53 7
8 Левски (Долна баня) 10 0 1 9 5:42 1

Козаро (Ботевград)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
26.09.2020 11:00 1 кръг Г Елит София (София) 4:6
03.10.2020 10:00 2 кръг Д Левски (София) 1:9
10.10.2020 10:00 3 кръг Г БГ 7 (София) 6:1
17.10.2020 13:00 4 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:0
24.10.2020 09:00 5 кръг Г Атлетик 11 (София) 4:2
31.10.2020 10:00 6 кръг Г Олимпия ФК (София) 0:2
07.11.2020 13:00 7 кръг Д Атлетико Артен (София) 2:1
14.11.2020 11:00 8 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
21.11.2020 09:00 9 кръг Д Шампион (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетико Артен (София) 9 5 1 3 26:9 16
5 Шампион (София) 9 4 1 4 29:25 13
6 Козаро (Ботевград) 9 4 0 5 22:29 12
7 БГ 7 (София) 9 3 0 6 21:39 9
8 Елит София (София) 8 2 0 6 22:45 6
Втора фаза / Група "Б"
13.03.2021 11:00 1 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 4:3
10.04.2021 11:00 2 кръг Г ОФК София (София) 2:8
17.04.2021 11:00 3 кръг Д Левски Спартак 1962 (София) -:-
- 4 кръг
почива
- 5 кръг Д Лъвчетата (София) -:-
- 6 кръг Г Барокко (София) -:-
- 7 кръг Д Олимпия ФК (София) -:-
- 8 кръг Г Атлетико Артен (София) -:-
- 9 кръг Д Елит София (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 ОФК София (София) 2 2 0 0 11:4 6
11 Атлетико Артен (София) 2 1 0 1 7:6 3
12 Козаро (Ботевград) 2 1 0 1 6:11 3
13 Барокко (София) 1 1 0 0 3:2 3
14 Софияспорт 2020 (София) 2 1 0 1 7:7 3

Клубна емблема

Отбор

Козаро (Ботевград)

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници