ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Баражи за Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
Финали
05.06.2021 18:00 - Д Металург 1957 (Перник) 4:1
"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 7:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Скравена (Скравена) 4:0
27.09.2020 11:00 3 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 2:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Зенит (Церово) 2:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) анл.
18.10.2020 11:00 6 кръг Г Петърч (Петърч) 2:0
25.10.2020 11:00 7 кръг Д Драгоман (Драгоман) 2:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Д Правец (Правец) 1:0
14.03.2021 15:00 10 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) 4:0
21.03.2021 15:00 11 кръг Д Скравена (Скравена) 5:0
28.03.2021 15:00 12 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 3:1
10.04.2021 16:00 13 кръг Д Зенит (Церово) 1:1
- 14 кръг
почива
25.04.2021 16:00 15 кръг Д Петърч (Петърч) 6:0
09.05.2021 17:00 16 кръг Г Драгоман (Драгоман) 3:1
16.05.2021 17:00 17 кръг Д Ком 98 (Годеч) 2:1
23.05.2021 17:00 18 кръг Г Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 15 12 3 0 44:8 39
2 Ком 98 (Годеч) 15 10 4 1 31:14 34
3 Драгоман (Драгоман) 15 8 4 3 37:14 28
4 Зенит (Церово) 15 8 4 3 54:32 28
5 Правец (Правец) 15 5 3 7 19:23 18

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:3
26.09.2020 11:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:13
10.10.2020 11:00 4 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 1:6
17.10.2020 11:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:4
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
07.11.2020 11:00 8 кръг Г Ракитин (Трудовец) 5:1
14.11.2020 11:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:6
21.11.2020 11:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:8
13.03.2021 11:00 11 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 2:4
21.03.2021 10:30 12 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:5
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
18.04.2021 11:00 15 кръг Г Ракитин (Трудовец) 0:3
25.04.2021 11:00 16 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:10
30.04.2021 11:00 17 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 0:12
08.05.2021 11:00 18 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) 2:12
15.05.2021 11:00 19 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 11 8 3 0 43:6 27
3 Спортист 2009 (Своге) 12 6 3 3 59:14 21
4 Левски 1923 (Елин Пелин) 12 4 2 6 31:32 14
5 Ракитин (Трудовец) 13 3 2 8 20:47 11
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 14 1 0 13 14:93 3

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 11:20 1 кръг Г Шампион (София) 1:3
03.10.2020 11:20 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Академик 1947 (София) 1:11
17.10.2020 10:10 4 кръг Д Лъвчетата (София) 0:9
24.10.2020 12:30 5 кръг Г Спорт за всички (София) 0:3
31.10.2020 09:00 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:3
07.11.2020 12:30 7 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
отложен 10 кръг Г БАМФ (София) -:-
отложен 11 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 17:29 10
8 БАМФ (София) 8 2 0 6 19:34 6
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 0 0 6 5:32 0
10 Победа 2013 (София) 7 0 0 7 13:51 0
-- Урвич (Панчарево) 1 0 0 1 0:3 -
Втора фаза / Група "Г"
14.03.2021 10:10 1 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:1
- 2 кръг
почива
18.04.2021 10:10 3 кръг Д Развитие МФ (София) 6:2
25.04.2021 13:40 4 кръг Г БГ 7 (София) 4:1
09.05.2021 09:00 5 кръг Д Ботев 57 СУ (София) 0:2
16.05.2021 12:30 6 кръг Д Победа 2013 (София) 2:4
23.05.2021 10:10 7 кръг Г Барокко (София) -:-
30.05.2021 12:30 8 кръг Д Спорт за всички (София) -:-
06.06.2021 11:20 9 кръг Г Младост 2015 (София) -:-
13.06.2021 11:20 10 кръг Д БАМФ (София) -:-
20.06.2021 11:20 11 кръг Г ДАФ (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
33 Металург 1957 (Перник) 6 3 0 3 13:11 9
34 БАМФ (София) 5 2 2 1 12:11 8
35 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5 2 0 3 12:10 6
36 ДАФ (София) 6 2 0 4 11:17 6
37 БГ 7 (София) 5 1 0 4 8:16 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 7 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници