ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

"А" ОГ София - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Торнадо 2019 (Безден) 7:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Г Скравена (Скравена) 4:0
27.09.2020 11:00 3 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 2:0
04.10.2020 16:00 4 кръг Г Зенит (Церово) 2:2
11.10.2020 16:00 5 кръг Д Искър 2005 (гара Лакатник) анл.
18.10.2020 11:00 6 кръг Г Петърч (Петърч) 2:0
25.10.2020 11:00 7 кръг Д Драгоман (Драгоман) 2:1
31.10.2020 15:00 8 кръг Г Ком 98 (Годеч) 0:0
08.11.2020 15:00 9 кръг Д Правец (Правец) 1:0
- 10 кръг Д Торнадо 2019 (Безден) -:-
- 11 кръг Д Скравена (Скравена) -:-
- 12 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) -:-
- 13 кръг Д Зенит (Церово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Петърч (Петърч) -:-
- 16 кръг Г Драгоман (Драгоман) -:-
- 17 кръг Д Ком 98 (Годеч) -:-
- 18 кръг Г Правец (Правец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8 6 2 0 20:4 20
2 Ком 98 (Годеч) 8 4 4 0 13:7 16
3 Торнадо 2019 (Безден) 8 4 3 1 23:17 15
4 Драгоман (Драгоман) 8 3 4 1 13:6 13
5 Зенит (Церово) 8 3 3 2 20:21 12

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
19.09.2020 11:00 1 кръг Д Ракитин (Трудовец) 0:3
26.09.2020 11:00 2 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 0:6
03.10.2020 11:00 3 кръг Д Спортист 2009 (Своге) 0:13
10.10.2020 11:00 4 кръг Г Левски 1923 (Елин Пелин) 1:6
17.10.2020 11:00 5 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 3:4
- 6 кръг
почива
- 7 кръг
почива
07.11.2020 11:00 8 кръг Г Ракитин (Трудовец) 5:1
14.11.2020 11:00 9 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:6
21.11.2020 11:00 10 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 1:8
- 11 кръг Д Левски 1923 (Елин Пелин) -:-
- 12 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Сливнишки герой (Сливница) 6 5 1 0 23:2 16
3 Спортист 2009 (Своге) 7 4 1 2 37:9 13
4 Ракитин (Трудовец) 7 2 0 5 9:23 6
5 Левски 1923 (Елин Пелин) 6 1 0 5 8:20 3
6 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8 1 0 7 10:47 3

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 11:20 1 кръг Г Шампион (София) 1:3
03.10.2020 11:20 2 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:3
10.10.2020 09:00 3 кръг Г Академик 1947 (София) 1:11
17.10.2020 10:10 4 кръг Д Лъвчетата (София) 0:9
24.10.2020 12:30 5 кръг Г Спорт за всички (София) 0:3
31.10.2020 09:00 6 кръг Г Метал 2002 (Перник) 1:3
07.11.2020 12:30 7 кръг Д Урвич (Панчарево) анл.
- 8 кръг
почива
отложен 9 кръг Д ФК ЦСКА 1948 (София) -:-
отложен 10 кръг Г БАМФ (София) -:-
отложен 11 кръг Д Победа 2013 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 17:29 10
8 БАМФ (София) 8 2 0 6 19:34 6
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 0 0 6 5:32 0
10 Победа 2013 (София) 7 0 0 7 13:51 0
-- Урвич (Панчарево) 1 0 0 1 0:3 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СФ 7 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници