ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

BGSupporters форум

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
07.08.2021 18:00 1 кръг Г Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:2
14.08.2021 18:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
18.08.2021 18:00 3 кръг Г Гранит (Владая) 2:0
21.08.2021 18:00 4 кръг Д Беласица (Петрич) 0:2
31.08.2021 18:00 5 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:3
04.09.2021 17:00 6 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
11.09.2021 17:00 7 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:1
18.09.2021 17:00 8 кръг Д Септември II (София) 1:2
25.09.2021 17:00 9 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1
02.10.2021 16:00 10 кръг Д Вихрен (Сандански) 0:1
06.10.2021 16:00 11 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 2:3
09.10.2021 16:00 12 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
16.10.2021 16:00 13 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3
23.10.2021 16:00 14 кръг Д Банско тийм (Банско) -:-
30.10.2021 16:00 15 кръг Г Надежда (Доброславци) -:-
06.11.2021 14:00 16 кръг Г Пирин II (Благоевград) -:-
13.11.2021 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) -:-
20.11.2021 14:00 18 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
27.11.2021 14:00 19 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 20 кръг Д Хебър 1918 II (Пазарджик) -:-
- 21 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 23 кръг Г Беласица (Петрич) -:-
- 24 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 25 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 26 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 27 кръг Г Септември II (София) -:-
- 28 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 29 кръг Г Вихрен (Сандански) -:-
- 30 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 31 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 32 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 33 кръг Г Банско тийм (Банско) -:-
- 34 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 35 кръг Д Пирин II (Благоевград) -:-
- 36 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
- 37 кръг Д Оборище (Панагюрище) -:-
- 38 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Вихрен (Сандански) 13 4 2 7 25:26 14
16 Хебър 1918 II (Пазарджик) 12 2 3 7 10:22 9
17 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 13 1 4 8 12:20 7
18 Надежда (Доброславци) 13 1 3 9 7:30 6
19 Пирин II (Благоевград) 13 0 4 9 9:29 4

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 15:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 0:6
02.10.2021 12:00 2 кръг Г Възраждане 2020 (София) 1:8
отложен 3 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
16.10.2021 10:30 4 кръг Г Металург 1957 (Перник) 0:15
- 5 кръг
почива
30.10.2021 13:30 6 кръг Г Арес (София) -:-
06.11.2021 13:30 7 кръг Д Ботев 57 СУ (София) -:-
15.11.2021 13:30 8 кръг Г ДИТ II (кв.Драгалевци, София) -:-
22.11.2021 12:00 9 кръг Д ФК Рилски спортист (Самоков) -:-
27.11.2021 13:30 10 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
04.12.2021 09:00 11 кръг Д Септември II (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 ФК Рилски спортист (Самоков) 3 1 0 2 6:6 3
8 Септември II (София) 4 1 0 3 5:11 3
9 Ботев 57 СУ (София) 2 0 0 2 0:11 0
9 Обеля (кв.Обеля, София) 3 0 0 3 0:11 0
11 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3 0 0 3 1:29 0

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
25.09.2021 11:50 1 кръг Г Левски Раковски (София) 0:15
02.10.2021 11:50 2 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:10
09.10.2021 11:50 3 кръг Г Н спорт (София) 0:18
16.10.2021 09:30 4 кръг Г Атлетико Артен (София) 0:9
- 5 кръг Д Металург 1957 (Перник) -:-
- 6 кръг
почива
- 7 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 8 кръг Г ОФК София (София) -:-
- 9 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Металург 1957 (Перник) 4 1 2 1 8:7 5
6 Левски Раковски (София) 2 1 1 0 16:1 4
7 Софияспорт 2020 (София) 3 1 0 2 12:18 3
8 ОФК София (София) 3 0 0 3 3:19 0
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 4 0 0 4 2:52 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ СФ 1 място
2019/2020 А ОФГ СФ 7 място
2018/2019 А ОФГ СФ 2 място
2017/2018 А ОФГ СФ 4 място
2016/2017 А ОФГ СФ 5 място
2015/2016 А ОФГ СФ 1 място
2014/2015 - -
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 6 място
2009/2010 "В" група 16 място
1962/1963 ЗФГ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2012 11.044 56
април 2012 9.957 66
март 2012 5.325 83
ноември 2011 7.810 82
октомври 2011 8.898 71
септември 2011 5.244 95
август 2011 15.639 35
май 2011 12.330 55
април 2011 10.712 61
март 2011 11.123 59
ноември 2010 11.374 60
октомври 2010 10.945 67
септември 2010 9.302 78
август 2010 10.999 67
всички

Интернет страници