Правец (Правец)

BGSupporters форум

Правец (Правец)

"А" ОГ София
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Западна подгрупа
10.09.2023 17:00 1 кръг Г Козаро (Ботевград) 3:1
16.09.2023 17:00 2 кръг Д Петърч (Петърч) 5:0
23.09.2023 17:00 3 кръг Г Спортист 2006 (Драговищица) 2:1
01.10.2023 17:00 4 кръг Г Ком 98 (Годеч) 2:1
08.10.2023 16:00 5 кръг Д Зенит (Церово) 3:2
09.03.2024 15:00 6 кръг Д Сините орли (Своге) 4:0
21.10.2023 16:00 7 кръг Д Скравена (Скравена) 9:1
04.11.2023 14:30 8 кръг Д Козаро (Ботевград) 2:1
12.11.2023 13:00 9 кръг Г Петърч (Петърч) 0:0
18.11.2023 14:30 10 кръг Д Спортист 2006 (Драговищица) 6:2
16.03.2024 15:00 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 6:1
24.03.2024 15:00 12 кръг Г Зенит (Церово) 4:0
30.03.2024 15:00 13 кръг Г Сините орли (Своге) 2:3
06.04.2024 16:00 14 кръг Г Скравена (Скравена) 4:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Правец (Правец) 14 12 1 1 52:13 37
2 Ком 98 (Годеч) 14 11 0 3 37:18 33
3 Сините орли (Своге) 14 8 1 5 36:31 25
4 Зенит (Церово) 14 6 1 7 40:45 19
5 Спортист 2006 (Драговищица) 14 5 1 8 28:34 16
Втора фаза / Първа група
13.04.2024 16:00 1 кръг Г Левски (Долна баня) 1:4
20.04.2024 16:00 2 кръг Д Ракитин (Трудовец) 3:0
28.04.2024 16:00 3 кръг Г ОФК Костенец (гр.Костенец) 2:4
11.05.2024 17:00 4 кръг Д Левски (Долна баня) 2:3
18.05.2024 17:00 5 кръг Г Ракитин (Трудовец) 1:0
25.05.2024 17:00 6 кръг Д ОФК Костенец (гр.Костенец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 9 0 0 27:4 27
2 Левски (Долна баня) 9 6 0 3 19:12 18
3 Правец (Правец) 9 5 0 4 23:16 15
4 Ком 98 (Годеч) 9 4 1 4 11:17 13
5 Ракитин (Трудовец) 9 1 1 7 7:13 4

Правец (Правец)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 13:15 1 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) 0:2
24.09.2023 11:50 2 кръг Г Звезда (София) 2:0
01.10.2023 13:15 3 кръг Д ФК Ботев (София) 4:1
08.10.2023 11:50 4 кръг Г Казичене 1929 (Казичене) 8:0
15.10.2023 11:50 5 кръг Д Спортист 13 (София) 2:2
22.10.2023 13:15 6 кръг Г РД Спорт (София) 2:2
12.11.2023 11:50 7 кръг Д Победа 1945 (София) 4:0
19.11.2023 13:15 8 кръг Г Локомотив София 1929 II (София) 6:0
17.03.2024 14:40 9 кръг Д Барокко (София) 5:0
24.03.2024 13:15 10 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 2:1
31.03.2024 11:50 11 кръг Д Звезда (София) 4:1
07.04.2024 13:15 12 кръг Г ФК Ботев (София) 3:0
14.04.2024 11:50 13 кръг Д Казичене 1929 (Казичене) 12:0
21.04.2024 11:50 14 кръг Г Спортист 13 (София) 4:0
28.04.2024 13:15 15 кръг Д РД Спорт (София) 5:1
12.05.2024 10:25 16 кръг Г Победа 1945 (София) 5:1
19.05.2024 14:40 17 кръг Д Локомотив София 1929 II (София) 12:0
26.05.2024 14:40 18 кръг Г Барокко (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Правец (Правец) 17 14 2 1 80:11 44
2 Балкан 1929 (Ботевград) 17 14 0 3 72:13 42
3 Спортист 13 (София) 17 10 3 4 39:25 33
4 РД Спорт (София) 17 10 2 5 58:27 32
5 Победа 1945 (София) 17 9 2 6 69:34 29

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ СФ 6 място
2021/2022 А ОФГ СФ 7 място
2020/2021 А ОФГ СФ 5 място
2019/2020 А ОФГ СФ 5 място
2018/2019 А ОФГ СФ 4 място
2017/2018 А ОФГ СФ 2 място
2016/2017 А ОФГ СФ 7 място
2015/2016 А ОФГ СФ 7 място
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ СФ 3 място
2011/2012 неизвестно -

Интернет страници