Марица (Ясно поле)

BGSupporters форум

Марица (Ясно поле)

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2023 10:15 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1
24.09.2023 10:15 2 кръг Д Реал (Пловдив) 1:1
01.10.2023 10:15 3 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 1:6
08.10.2023 14:00 4 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 4:3
15.10.2023 11:30 5 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 3:0
22.10.2023 12:40 6 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:6
29.10.2023 11:30 7 кръг Д Траките 2007 (Скутаре) 0:3
05.11.2023 16:30 8 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) 1:3
12.11.2023 10:15 9 кръг Д Сокол (Марково) 1:5
19.11.2023 12:45 10 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:8
отложен 11 кръг Д Чепинец II (Велинград) -:-
отложен 12 кръг Г ФА Карлово (Карлово) -:-
10.12.2023 15:15 13 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 0:2
10.03.2024 10:15 14 кръг Д Велд (Пловдив) 1:5
17.03.2024 11:30 15 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 1:2
24.03.2024 09:00 16 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 1:7
31.03.2024 15:15 17 кръг Г Чепинец II (Велинград) 4:2
07.04.2024 15:15 18 кръг Д Чепинец (Велинград) 1:4
14.04.2024 10:15 19 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 8:1
21.04.2024 12:45 20 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 0:4
28.04.2024 12:45 21 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 0:6
25.05.2024 15:15 22 кръг Д Беломорец (Асеновград) 5:8
12.05.2024 11:30 23 кръг Г СФК Раковски (Раковски) 3:3
01.06.2024 09:00 24 кръг Д Сокол (Марково) 2:3
- 25 кръг
почива
02.06.2024 10:15 26 кръг Г Реал (Пловдив) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Реал (Пловдив) 24 6 2 16 37:92 20
12 СФК Раковски (Раковски) 24 6 1 17 47:119 19
13 Марица (Ясно поле) 23 4 3 16 41:86 15
14 Локомотив 1926 (Пловдив) 11 4 2 5 36:37 14
15 Юнайтед (Пловдив) 23 1 1 21 31:151 4

Марица (Ясно поле)

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 12:00 1 кръг Д Велд (Пловдив) 1:8
23.09.2023 12:00 2 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 7:2
30.09.2023 13:00 3 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 6:1
07.10.2023 11:00 4 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2
14.10.2023 11:00 5 кръг Д Левски (Карлово) 2:8
21.10.2023 13:00 6 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 6:1
28.10.2023 09:00 7 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:8
отложен 8 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
11.11.2023 12:00 9 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
18.11.2023 10:00 10 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1
отложен 11 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
16.03.2024 13:00 12 кръг Д Велд (Пловдив) 3:5
23.03.2024 10:00 13 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:6
30.03.2024 13:00 14 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 2:1
06.04.2024 11:00 15 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:7
13.04.2024 14:00 16 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:11
20.04.2024 14:00 17 кръг Д ФКФА Сопот (Сопот) 2:4
27.04.2024 13:00 18 кръг Г Траките 2007 (Скутаре) 0:3
01.05.2024 10:00 19 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 6:1
11.05.2024 09:00 20 кръг Г Гигант (Съединение) 0:3
18.05.2024 09:00 21 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:2
25.05.2024 12:00 22 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 4:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Борислав 2009 (Първомай) 21 11 3 7 59:56 36
4 ФКФА Сопот (Сопот) 17 11 1 5 52:34 34
5 Марица (Ясно поле) 20 9 0 11 56:78 27
6 Асеновец 2005 (Асеновград) 21 7 4 10 40:41 25
7 Гигант (Съединение) 20 8 1 11 52:65 25

Марица (Ясно поле)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2023 14:00 1 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
01.10.2023 12:00 2 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 10:0
08.10.2023 14:00 3 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 6:2
15.10.2023 13:00 4 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 2:0
22.10.2023 11:00 5 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 5:1
29.10.2023 14:00 6 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 9:1
отложен 7 кръг Д ФК Хасково 2022 II (Хасково) -:-
12.11.2023 09:00 8 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 9:1
19.11.2023 10:00 9 кръг Д Тракия 2004 (Пловдив) 4:3
отложен 10 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) -:-
03.12.2023 11:00 11 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 2:0
17.03.2024 14:00 12 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 9:0
24.03.2024 11:00 13 кръг Г Ботев 2002 (Пловдив) 7:4
31.03.2024 13:00 14 кръг Д Бригада 2010 (Димитровград) 4:1
07.04.2024 09:00 15 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 5:0
14.04.2024 12:00 16 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 9:8
21.04.2024 09:00 17 кръг Г Пловдив сити II (Пловдив) 12:11
28.04.2024 12:00 18 кръг Д ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:1
02.06.2024 14:00 19 кръг Г ФК Хасково 2022 II (Хасково) 3:1
12.05.2024 09:00 20 кръг Д Кронос 2016 (Пловдив) 3:2
01.06.2024 10:00 21 кръг Д Лион 2017 (Пловдив) 4:3
26.05.2024 12:00 22 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Ясно поле) 20 20 0 0 118:41 60
2 Бригада 2010 (Димитровград) 20 14 0 6 104:61 42
3 Кронос 2016 (Пловдив) 21 11 2 8 84:72 35
4 Спартак 1947 (Пловдив) 18 10 1 7 60:45 31
5 Лион 2017 (Пловдив) 20 9 1 10 40:50 28

Марица (Ясно поле)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "Е"
Дата Фаза Противник Рез.
17.03.2024 14:00 1 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 3:4
24.03.2024 11:00 2 кръг Г Кронос 2016 (Пловдив) 8:5
31.03.2024 11:00 3 кръг Д Марица (Марково) 3:0
07.04.2024 11:00 4 кръг Г Беломорец (Асеновград) 2:0
14.04.2024 11:00 5 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) 4:2
21.04.2024 11:00 6 кръг Г Гигант (Съединение) 2:3
28.04.2024 13:00 7 кръг Д СФК Раковски (Раковски) 3:2
02.06.2024 12:00 8 кръг Г СФК Раковски II (Раковски) 6:3
12.05.2024 10:00 9 кръг Д ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 2:1
24.05.2024 11:00 10 кръг Г ФК Хасково 2022 (Хасково) 3:0
26.05.2024 11:00 11 кръг Д Брестовица (Брестовица) 8:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Марица (Ясно поле) 11 9 0 2 44:22 27
2 Гигант (Съединение) 10 8 2 0 60:23 26
3 СФК Раковски (Раковски) 11 7 3 1 66:26 24
4 СКФ ЕАЗ Перущица 2023 (Перущица) 9 6 0 3 31:14 18
5 Беломорец (Асеновград) 11 5 0 6 29:41 15

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 Б ОФГ ПД 14 място
2021/2022 Б ОФГ ПД 5 място
2020/2021 Б ОФГ ПД 5 място
2019/2020 Б ОФГ ПД 9 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 8 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 3 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 4 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 5 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници