ОФК Стралджа (Стралджа)

BGSupporters форум

ОФК Стралджа (Стралджа)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза
16.09.2023 17:00 1 кръг Д Бакаджик (Чарган) 6:3
24.09.2023 17:00 2 кръг Г Тунджа 2006 (Тенево) 8:0
01.10.2023 17:00 3 кръг Д Ботев (Болярово) 4:0
07.10.2023 15:30 4 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 3:0
15.10.2023 15:30 5 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 1:1
22.10.2023 16:00 6 кръг Г Спортист (Роза) 0:2
05.11.2023 14:30 7 кръг Д Кабиле (Кабиле) 4:0
12.11.2023 14:30 8 кръг Г Окоп (Окоп) 0:3
19.11.2023 14:30 9 кръг Д Арена (Ямбол) 0:1
03.12.2023 14:00 10 кръг Г Априлец 2017 (Бояджик) 0:1
09.03.2024 15:00 11 кръг Д Бенковски (Зимница) 1:2
17.03.2024 15:00 12 кръг Г Воденичане 2017 (Воденичане) 4:1
23.03.2024 15:00 13 кръг Д Искра (Симеоново) 9:1
30.03.2024 15:00 14 кръг Г Межда (Межда) 4:0
- 15 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 ОФК Елхово (Елхово) 13 7 3 3 40:15 24
6 Спортист (Роза) 13 7 2 4 30:17 23
7 ОФК Стралджа (Стралджа) 13 7 1 5 36:15 22
8 Бенковски (Зимница) 13 5 2 6 24:27 17
9 Окоп (Окоп) 13 5 1 7 25:20 16
Втора фаза / Първа група
14.04.2024 17:00 16 кръг Г Арена (Ямбол) 1:1
21.04.2024 17:00 17 кръг Д Ботев (Болярово) 2:1
27.04.2024 17:00 18 кръг Г Межда (Межда) 3:0
04.05.2024 18:00 19 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:3
12.05.2024 18:00 20 кръг Г Спортист (Роза) 1:1
18.05.2024 17:00 21 кръг Г Бенковски (Зимница) 6:1
26.05.2024 18:00 22 кръг Д Априлец 2017 (Бояджик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Болярово) 19 11 3 5 46:20 36
5 Спортист (Роза) 19 10 5 4 46:24 35
6 ОФК Стралджа (Стралджа) 19 10 3 6 49:22 33
7 Межда (Межда) 19 7 4 8 33:46 25
8 Бенковски (Зимница) 19 5 2 12 29:54 17

ОФК Стралджа (Стралджа)

Деца: Бургас - Областна група "Б"
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2023 11:00 1 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 3:8
23.09.2023 12:00 2 кръг Г Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 0:4
30.09.2023 10:00 3 кръг Д Българово 1948 (Българово) 4:0
08.10.2023 11:00 4 кръг Д Ропотамо (Приморско) 3:0
15.10.2023 11:00 5 кръг Г Свети Влас (Свети Влас) 1:6
22.10.2023 10:00 6 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:6
04.11.2023 11:00 7 кръг Г ОФК Елхово (Елхово) 0:5
12.11.2023 11:00 8 кръг Д Звезденбург (Бургас) 2:4
19.11.2023 12:00 9 кръг Г Бургас спорт (Бургас) 1:5
17.03.2024 11:00 10 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:16
24.03.2024 09:30 11 кръг Д Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 3:0
31.03.2024 12:00 12 кръг Г Българово 1948 (Българово) 2:3
07.04.2024 11:00 13 кръг Г Ропотамо (Приморско) 4:6
14.04.2024 11:00 14 кръг Д Свети Влас (Свети Влас) 1:2
20.04.2024 10:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) 1:10
28.04.2024 11:00 16 кръг Д ОФК Елхово (Елхово) 0:5
11.05.2024 12:00 17 кръг Г Звезденбург (Бургас) 1:10
19.05.2024 11:00 18 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Българово 1948 (Българово) 18 10 0 8 72:51 30
7 Бургас спорт (Бургас) 18 9 2 7 73:41 29
8 ОФК Стралджа (Стралджа) 18 3 0 15 30:96 9
9 Ропотамо (Приморско) 18 3 0 15 27:106 9
10 Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 17 1 0 16 9:90 3

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2022/2023 А ОФГ ЯБ 2 място
2021/2022 А ОФГ ЯБ 4 място
2020/2021 А ОФГ ЯБ 5 място
2019/2020 А ОФГ ЯБ 2 място
2018/2019 А ОФГ ЯБ 3 място
2017/2018 - -
2016/2017 - -
2015/2016 А ОФГ ЯБ 12 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 4 място
2013/2014 "В" група 17 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 1 място
2011/2012 неизвестно -

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 2.235 88
април 2014 7.127 71
март 2014 5.121 81
ноември 2013 5.689 81
септември 2013 2.453 92
август 2013 2.210 89
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници