Арена (Ямбол)

BGSupporters форум

Арена (Ямбол)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
08.09.2019 13:00 1 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) 1:4
14.09.2019 12:00 2 кръг Д Чавдар (Пловдив) 2:4
18.09.2019 14:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 1:0
21.09.2019 12:00 4 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
25.09.2019 13:00 5 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:3
29.09.2019 11:00 6 кръг Г Карнобат (Карнобат) 0:3
06.10.2019 12:00 7 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 1:10
12.10.2019 13:30 8 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
20.10.2019 11:00 9 кръг Д Верея (Стара Загора) 2:4
29.10.2019 16:00 10 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
08.12.2019 12:00 11 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) 0:6
09.11.2019 11:00 12 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 1:6
17.11.2019 10:30 13 кръг Д Сливен 2000 (Сливен) 0:4
21.11.2019 13:00 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
01.12.2019 12:00 15 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 1:4
22.02.2020 13:00 16 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:3
29.02.2020 13:00 17 кръг Г Чавдар (Пловдив) анл.
08.03.2020 11:00 18 кръг Д Сокол (Марково) анл.
15.03.2020 12:00 19 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) анл.
21.03.2020 12:00 20 кръг Г Пълдин (Пловдив) анл.
29.03.2020 10:30 21 кръг Д Карнобат (Карнобат) анл.
04.04.2020 13:00 22 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) анл.
12.04.2020 11:00 23 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
15.04.2020 12:00 24 кръг Г Верея (Стара Загора) анл.
19.04.2020 10:30 25 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
25.04.2020 12:00 26 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) анл.
03.05.2020 10:30 27 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) анл.
09.05.2020 10:00 28 кръг Г Сливен 2000 (Сливен) анл.
17.05.2020 12:00 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) анл.
24.05.2020 12:00 30 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
12 Сокол (Марково) 16 5 4 7 29:36 19
13 Чавдар (Пловдив) 16 4 1 11 23:47 13
14 Пълдин (Пловдив) 17 4 1 12 18:34 13
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 16 2 1 13 16:46 7
16 Арена (Ямбол) 15 1 0 14 10:59 3

Арена (Ямбол)

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 12:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
28.09.2019 12:00 2 кръг Г Арсенал (Казанлък) 2:0
05.10.2019 12:00 3 кръг Д Респект (Хасково) анл.
12.10.2019 12:00 4 кръг Г Загорец (Нова Загора) 4:2
19.10.2019 12:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 4:0
07.12.2019 12:00 6 кръг Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2
02.11.2019 12:00 7 кръг Д Ника (Сливен) 3:1
09.11.2019 12:00 8 кръг Д Локомотив (Стара Загора) анл.
16.11.2019 12:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 8:1
23.11.2019 12:00 10 кръг Д Ботев (Гълъбово) 8:3
30.11.2019 12:00 11 кръг Г Мъглиж (Мъглиж) 1:0
07.03.2020 11:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
14.03.2020 11:00 13 кръг Д Арсенал (Казанлък) анл.
21.03.2020 11:00 14 кръг Г Респект (Хасково) анл.
28.03.2020 11:00 15 кръг Д Загорец (Нова Загора) анл.
04.04.2020 11:00 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
11.04.2020 11:00 17 кръг Д Свиленград 1921 (Свиленград) анл.
25.04.2020 11:00 18 кръг Г Ника (Сливен) анл.
02.05.2020 11:00 19 кръг Г Локомотив (Стара Загора) анл.
09.05.2020 11:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
16.05.2020 11:00 21 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
23.05.2020 11:00 22 кръг Д Мъглиж (Мъглиж) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Респект (Хасково) 7 7 1 1 35:11 22
3 Сините камъни 2013 (Сливен) 7 7 0 3 26:15 21
4 Арена (Ямбол) 7 7 0 2 31:11 21
5 Арсенал (Казанлък) 5 5 2 3 33:26 17
6 Локомотив (Стара Загора) 4 4 4 2 31:26 16

Арена (Ямбол)

Деца: Ямбол - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 10:30 1 кръг Г Елхово (Елхово) 0:22
06.10.2019 10:30 2 кръг Г Тракиец (Кукорево) 0:9
13.10.2019 10:30 3 кръг Д Тунджа 2006 (Тенево) анл.
20.10.2019 10:30 4 кръг Г Христо Ботев (Генерал Инзово) 1:14
24.11.2019 10:30 5 кръг Д Стралджа (Стралджа) 1:2
10.11.2019 10:30 6 кръг Г Бенковски (Зимница) 6:1
17.11.2019 10:30 7 кръг Д ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:0
01.12.2019 10:30 8 кръг Д Елхово (Елхово) 0:3
08.12.2019 10:30 9 кръг Д Тракиец (Кукорево) анл.
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Христо Ботев (Генерал Инзово) анл.
- 12 кръг Г Стралджа (Стралджа) анл.
- 13 кръг Д Бенковски (Зимница) анл.
- 14 кръг Г ФК Ямбол 1915 (Ямбол) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Стралджа (Стралджа) 4 4 2 0 18:8 14
4 Тракиец (Кукорево) 2 2 2 2 18:12 8
5 Арена (Ямбол) 2 2 0 5 11:51 6
6 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - 0 2 5 7:25 2
7 Бенковски (Зимница) - 0 1 6 10:36 1

Арена (Ямбол)

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
21.09.2019 10:00 1 кръг Д Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2
28.09.2019 10:00 2 кръг Г Верея (Стара Загора) 1:0
05.10.2019 10:00 3 кръг Д Респект (Хасково) анл.
- 4 кръг
почива
19.10.2019 10:00 5 кръг Д Розова долина (Казанлък) 0:2
07.12.2019 10:00 6 кръг Г Чирпан (Чирпан) 4:0
02.11.2019 10:00 7 кръг Д Ника (Сливен) 8:0
09.11.2019 10:00 8 кръг Д Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3
16.11.2019 10:00 9 кръг Г Миньор (Раднево) 5:0
23.11.2019 10:00 10 кръг Д Ботев (Гълъбово) 3:0
30.11.2019 10:00 11 кръг Г Берое (Стара Загора) 0:3
07.03.2020 10:00 12 кръг Г Сините камъни 2013 (Сливен) анл.
14.03.2020 10:00 13 кръг Д Верея (Стара Загора) анл.
21.03.2020 10:00 14 кръг Г Респект (Хасково) анл.
- 15 кръг
почива
04.04.2020 10:00 16 кръг Г Розова долина (Казанлък) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Д Чирпан (Чирпан) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Ника (Сливен) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Г Димитровград 1947 (Димитровград) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Д Миньор (Раднево) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Г Ботев (Гълъбово) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Д Берое (Стара Загора) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Респект (Хасково) 6 6 0 3 46:11 18
5 Димитровград 1947 (Димитровград) 5 5 0 4 31:22 15
6 Арена (Ямбол) 5 5 0 4 24:10 15
7 Верея (Стара Загора) 4 4 0 6 18:26 12
8 Ботев (Гълъбово) 2 2 0 7 11:38 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници