Априлец 2017 (Бояджик)

BGSupporters форум

Априлец 2017 (Бояджик)

"А" ОГ Ямбол
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2022 17:00 1 кръг Д ОФК Стралджа (Стралджа) 3:0
17.09.2022 17:00 2 кръг Г Червена звезда (Каменец) 4:0
25.09.2022 17:00 3 кръг Д Спортист (Роза) 3:2
09.10.2022 16:00 4 кръг Д Искра (Симеоново) 3:0
отложен 5 кръг Г Межда (Межда) -:-
- 6 кръг
почива
29.10.2022 16:00 7 кръг Г Арена (Ямбол) 1:1
06.11.2022 14:30 8 кръг Г ОФК Стралджа (Стралджа) 0:1
13.11.2022 14:30 9 кръг Д Червена звезда (Каменец) 0:1
20.11.2022 14:30 10 кръг Г Спортист (Роза) 3:2
- 11 кръг Г Искра (Симеоново) -:-
- 12 кръг Д Межда (Межда) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Д Арена (Ямбол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Априлец 2017 (Бояджик) 8 5 1 2 17:7 16
2 Червена звезда (Каменец) 6 5 0 1 18:6 15
3 Арена (Ямбол) 7 4 2 1 11:7 14
4 ОФК Стралджа (Стралджа) 8 4 2 2 24:14 14
5 Спортист (Роза) 5 2 1 2 14:7 7

Априлец 2017 (Бояджик)

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2022 10:00 1 кръг Д Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3
03.09.2022 12:00 2 кръг Д Берое (Стара Загора) 0:6
11.09.2022 12:00 3 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5
17.09.2022 11:00 4 кръг Д Звезденбург (Бургас) 0:4
23.09.2022 17:00 5 кръг Г ФК Сливен (Сливен) 0:1
- 6 кръг
почива
08.10.2022 11:00 7 кръг Г Пловдив 2015 (Пловдив) 0:9
15.10.2022 12:00 8 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) 0:3
19.10.2022 14:00 9 кръг Г Ботев (Пловдив) 0:3
22.10.2022 12:00 10 кръг Д Марица 1921 (Пловдив) 0:2
30.10.2022 12:00 11 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 2:1
05.11.2022 12:00 12 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:3
отложен 13 кръг Г Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
12.11.2022 12:00 14 кръг Д Розова долина (Казанлък) 2:0
19.11.2022 11:00 15 кръг Г Лидер Пловдив (Ягодово) 3:5
26.11.2022 11:00 16 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
03.12.2022 11:00 17 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
- 18 кръг Г Сините камъни 2022 (Сливен) -:-
- 19 кръг Г Берое (Стара Загора) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 21 кръг Г Звезденбург (Бургас) -:-
- 22 кръг Д ФК Сливен (Сливен) -:-
- 23 кръг
почива
- 24 кръг Д Пловдив 2015 (Пловдив) -:-
- 25 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
- 26 кръг Д Ботев (Пловдив) -:-
- 27 кръг Г Марица 1921 (Пловдив) -:-
- 28 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) -:-
- 29 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 30 кръг Д Спартак 1947 II (Пловдив) -:-
- 31 кръг Г Розова долина (Казанлък) -:-
- 32 кръг Д Лидер Пловдив (Ягодово) -:-
- 33 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 34 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 ФК Сливен (Сливен) 14 3 2 9 14:36 11
14 Черноморец 1919 (Бургас) 14 3 0 11 12:36 9
15 Лидер Пловдив (Ягодово) 14 2 0 12 15:65 6
16 Априлец 2017 (Бояджик) 14 2 0 12 8:50 6
17 Розова долина (Казанлък) 13 1 1 11 11:42 4

Клубна емблема

Отбор

Априлец 2017 (Бояджик)

Стадион

Стадион "Мадаба"в с. Кабиле

играе домакинските си срещи на:
Стадион "Мадаба"
в с. Кабиле

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2020/2021 А ОФГ ЯБ 6 място
2019/2020 Б ОФГ ЯБ 1 място
2018/2019 Б ОФГ ЯБ 5 място
2017/2018 Б ОФГ ЯБ 10 място
2016/2017 Трета лига 8 място
2015/2016 "В" група 4 място
2014/2015 А ОФГ ЯБ 1 място
2012/2013 А ОФГ ЯБ 10 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2017 7.738 68
април 2017 9.818 62
март 2017 12.513 49
ноември 2016 6.979 76
октомври 2016 14.224 42
септември 2016 3.247 86
август 2016 6.400 76
май 2016 13.605 33
април 2016 11.874 40
март 2016 9.065 56
ноември 2015 12.809 40
октомври 2015 6.193 78
август 2015 8.684 57
всички

Интернет страници