Ай ма3кс (София)

BGSupporters форум

Ай ма3кс (София)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област София (столица) / Първи кръг
07.09.2022 17:00 - Г Локомотив София 1929 (София) 2:3
Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2022 11:00 1 кръг Г РД Спорт (София) 3:1
10.09.2022 09:00 2 кръг Д Спорт за всички (София) 2:1
17.09.2022 09:00 3 кръг Г Левски (Чепинци) 4:0
24.09.2022 09:00 4 кръг Д Обеля 1945 (кв.Обеля, София) 5:0
08.10.2022 18:30 5 кръг Г Барокко (София) 4:1
15.10.2022 09:00 6 кръг Г Ултраспорт академия (София) 0:3
22.10.2022 09:00 7 кръг Д Витоша 13 (София) 1:0
29.10.2022 09:00 8 кръг Г УФК Ботев (София) 0:3
05.11.2022 09:00 9 кръг Д Спортист 13 (София) 1:2
- 10 кръг Д РД Спорт (София) -:-
- 11 кръг Г Спорт за всички (София) -:-
- 12 кръг Д Левски (Чепинци) -:-
- 13 кръг Г Обеля 1945 (кв.Обеля, София) -:-
- 14 кръг Д Барокко (София) -:-
- 15 кръг Д Ултраспорт академия (София) -:-
- 16 кръг Г Витоша 13 (София) -:-
- 17 кръг Д УФК Ботев (София) -:-
- 18 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ултраспорт академия (София) 9 9 0 0 53:3 27
2 Спортист 13 (София) 9 7 1 1 28:8 22
3 Ай ма3кс (София) 9 6 0 3 20:11 18
4 Витоша 13 (София) 9 6 0 3 34:12 18
5 УФК Ботев (София) 9 5 1 3 23:9 16

Ай ма3кс (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
17.09.2022 11:50 1 кръг Г Арес (София) 0:3
24.09.2022 14:40 2 кръг Д Барокко (София) 0:6
08.10.2022 13:15 3 кръг Г Талант (София) 1:0
15.10.2022 14:40 4 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 15:0
22.10.2022 11:50 5 кръг Г Сантяго Бернабеу (София) 3:2
- 6 кръг
почива
05.11.2022 14:40 7 кръг Д Левски Раковски (София) 0:2
12.11.2022 13:15 8 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
19.11.2022 13:15 9 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1
26.11.2022 13:15 10 кръг Г ФК Септември 57 (София) 1:1
03.12.2022 11:50 11 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Сантяго Бернабеу (София) 9 4 1 4 25:23 13
6 Левски Раковски (София) 9 4 1 4 27:19 13
7 Ай ма3кс (София) 9 3 2 4 21:16 11
8 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 9 3 2 4 20:16 11
9 Чавдар (Етрополе) 9 3 0 6 11:17 9

Ай ма3кс (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "В"
17.09.2022 13:00 1 кръг Г Спорт за всички (София) 0:8
- 2 кръг
почива
08.10.2022 13:00 3 кръг Д Академия Мургаш (Нови хан) 0:2
15.10.2022 12:00 4 кръг Г Академия Бойко Величков (София) 8:1
22.10.2022 13:00 5 кръг Д Възраждане 2020 (София) 2:5
29.10.2022 11:05 6 кръг Г УФК Ботев II (София) 4:0
05.11.2022 13:00 7 кръг Д Железница (Железница) 7:3
12.11.2022 10:05 8 кръг Г Локомотив София 1929 (София) 1:3
19.11.2022 11:05 9 кръг Д Левски II (София) 0:3
26.11.2022 09:10 10 кръг Г Елит София (София) 8:0
03.12.2022 10:05 11 кръг Д Сердика (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Локомотив София 1929 (София) 9 6 0 3 36:28 18
5 Сердика (София) 9 4 1 4 35:32 13
6 Ай ма3кс (София) 9 4 0 5 30:25 12
7 УФК Ботев II (София) 9 3 0 6 21:41 9
8 Академия Бойко Величков (София) 9 3 0 6 32:54 9

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници