Ай ма3кс (София)

BGSupporters форум

Ай ма3кс (София)

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2023 10:00 1 кръг Г Талант (София) 2:4
10.09.2023 11:00 2 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0
16.09.2023 09:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица) 1:4
20.09.2023 15:00 4 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:13
23.09.2023 09:00 5 кръг Г Сокол (кв.Бенковски, София) 1:10
30.09.2023 15:00 6 кръг Д София спорт (София) 0:3
07.10.2023 09:00 7 кръг Г Средец 2016 (София) 0:3
14.10.2023 09:00 8 кръг Д Спартак 2015 (София) 1:3
21.10.2023 09:00 9 кръг Г Възраждане 2020 (София) 0:8
04.11.2023 17:00 10 кръг Д Младост 2015 (София) 0:3
11.11.2023 09:00 11 кръг Г Фортуна (Железница) 0:3
- 12 кръг
почива
25.11.2023 09:00 13 кръг Д Левски (Чепинци) анл.
24.02.2024 09:00 14 кръг Д Талант (София) 0:3
02.03.2024 09:00 15 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3
09.03.2024 09:00 16 кръг Д Витоша (Бистрица) 0:3
16.03.2024 09:00 17 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3
23.03.2024 09:00 18 кръг Д Сокол (кв.Бенковски, София) 0:3
30.03.2024 09:00 19 кръг Г София спорт (София) 0:3
06.04.2024 09:00 20 кръг Д Средец 2016 (София) 0:3
13.04.2024 09:00 21 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:3
20.04.2024 09:00 22 кръг Д Възраждане 2020 (София) 0:3
27.04.2024 09:00 23 кръг Г Младост 2015 (София) 0:3
01.05.2024 09:00 24 кръг Д Фортуна (Железница) 0:3
- 25 кръг
почива
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 5 3 14 39:89 18
10 Витоша (Бистрица) 22 5 2 15 38:88 17
11 Младост 2015 (София) 22 4 0 18 27:176 12
12 Ай ма3кс (София) 22 0 1 21 5:87 1
- Левски (Чепинци) - 0 0 0 0:0 -

Ай ма3кс (София)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Д"
17.09.2023 09:00 1 кръг Д ДАФ 2018 (София) 5:1
24.09.2023 12:30 2 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 2:3
01.10.2023 11:20 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 15:0
08.10.2023 09:00 4 кръг Д Фортуна (Железница) 1:2
15.10.2023 09:00 5 кръг Г Спартак 2015 (София) 0:4
22.10.2023 11:20 6 кръг Д Академия за футболно развитие (Сф) 1:9
12.11.2023 10:10 7 кръг Г Академия Мургаш II (Нови хан) 2:3
19.11.2023 13:40 8 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 1:7
26.11.2023 13:40 9 кръг Г Тигрите (София) 2:7
24.03.2024 10:10 10 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 9:1
31.03.2024 09:00 11 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:4
07.04.2024 10:10 12 кръг Д Фортуна (Железница) 1:4
14.04.2024 10:10 13 кръг Г Тигрите (София) 0:10
21.04.2024 10:10 14 кръг Д Футболна академия Герман (Герман) 1:6
28.04.2024 12:30 15 кръг Д ДАФ 2018 (София) 3:2
19.05.2024 09:00 17 кръг Д Ултраспорт академия II (София) 2:1
26.05.2024 12:30 18 кръг Г Академия за футболно развитие (Сф) 5:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академия за футболно развитие (София) 17 7 3 7 53:67 24
7 Футболна академия Герман (Герман) 18 7 1 10 56:82 22
8 Ай ма3кс (София) 17 5 1 11 52:69 16
9 ДАФ 2018 (София) 18 1 2 15 27:128 5
10 Люлин (кв.Люлин, София) 18 0 1 17 38:134 1

Ай ма3кс (София)

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "Г"
17.09.2023 10:10 1 кръг Д Развитие МФ (София) 10:2
24.09.2023 09:15 2 кръг Г Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 4:6
01.10.2023 13:00 3 кръг Д Сердика (София) 8:1
08.10.2023 09:15 4 кръг Г Академика (София) 0:4
15.10.2023 11:05 5 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 3:2
22.10.2023 10:10 6 кръг Г Козаро (Ботевград) 1:4
12.11.2023 12:00 7 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 3:5
19.11.2023 12:00 8 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 8:1
26.11.2023 09:15 9 кръг Г Елит София (София) анл.
24.03.2024 13:00 10 кръг Д Козаро (Ботевград) 4:2
31.03.2024 12:00 11 кръг Г Развитие МФ (София) 12:3
07.04.2024 13:00 12 кръг Д Локомотив Сф 1929 II (София) 3:2
14.04.2024 13:00 13 кръг Д Софияспорт 2020 (София) 2:5
21.04.2024 13:00 14 кръг Г Супер стар (София) 5:5
28.04.2024 09:15 15 кръг Д Сердика (София) 10:2
20.05.2024 10:10 16 кръг Г Витоша 13 (София) 2:5
19.05.2024 12:00 17 кръг Д Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 2:2
26.05.2024 09:15 18 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Козаро (Ботевград) 16 11 1 4 76:39 34
2 Кокаляне Педиакид (Кокаляне) 16 10 1 5 80:34 31
3 Ай ма3кс (София) 17 9 2 6 83:51 29
4 Софияспорт 2020 (София) 16 8 3 5 66:44 27
5 Витоша 13 (София) 9 7 1 1 44:19 22

Клубна емблема

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници